Як створити NFT безкоштовно без плати за газ

Оскільки криптовалюта стає популярною і навіть браузери отримують криптогаманці, світ Crypto залишиться тут. Основна частина цього світу — це NFT. Майже всі популярні художники, хороші чи погані, створюють власні твори мистецтва NFT. Отже, у вас немає причин залишатися позаду. Ми розповімо, як створити NFT безкоштовно і легко. Наші методи включають способи уникнути карбування плати за газ та використання нового блокчейну для карбування NFT. Ми також детально розглянемо всю термінологію, щоб навіть новачки могли легко створити свій перший NFT. Майте на увазі, що це лише навчальний посібник. Якщо ви з таких країн, як Індія, які намагаються регулювати криптовалюти, вам може знадобитися перевірити законність NFT. Виходячи з цього, приготуйтеся, і давайте навчимося безкоштовно створювати мистецтво NFT.

Як створити NFT безкоштовно (2022)

Перш ніж перейти до процесу, ми зробимо деякі підготовчі роботи, як-от створення вашого крипто-гаманця. Вам не доведеться перевантажуватись цим, оскільки ми докладно розповідаємо про все. Але навіть перш ніж ми зможемо почати готуватися до наших NFT, давайте спочатку трохи їх розберемо. Якщо ви вже знаєте основи, будь ласка, скористайтеся наведеною нижче таблицею та пропустіть далі.

Що таке NFT

Незамінні токени або NFT — це окремі блоки даних, які зберігаються в блокчейнах. Блокчейни — це набір цифрових записів або блоків, які заблоковані один з одним за допомогою криптології. Ви можете зануритися в глибини того, що використовують NFT, використовуючи нашу статтю за посиланням. Але загалом це постійний блок даних, який не можна змінити після блокування. На відміну від криптовалют, NFT не може мати біржу, яка передбачає рівну заміну.

Ви не можете обміняти NFT на копію цього NFT. Але ви можете обміняти біткойн на інший біткойн. Ці властивості роблять NFT настільки потужним і цінним. Він відповідає базовій економіці попиту та пропозиції. Якщо ви карбуєте NFT, який є популярним або привабливим для користувачів, і він також має обмежену кількість, його вартість автоматично зросте. Ця технологія дає можливість цифровим творам мистецтва колись стати такими ж цінними, як і традиційне мистецтво.

Що може бути NFT

Для створення NFT можна використовувати майже будь-який тип унікального медіафайлу. Це може бути музика, мистецтво, меми, відео, фотографії, 3D-об’єкти, GIF-файли або навіть твіти. У цьому посібнику ми будемо використовувати зображення PNG для створення нашого NFT. Якщо ви хочете використовувати свій NFT як зображення профілю Twitter, ви повинні зробити те ж саме.

Що таке криптовалютний гаманець

Незалежно від їх назви, крипто-гаманці не можна використовувати для зберігання ваших NFT або криптовалюти. Обидва ці активи завжди живуть на блокчейнах. Але крипто-гаманці діють як ідентифікаційна картка, яка використовується, щоб заявити про право власності на блоки даних блокчейну та для входу на різні веб-сайти на основі блокчейну. Такими гаманцями можуть бути веб-програми, розширення, мобільні програми та навіть фізичні пристрої.

Криптогаманець здебільшого використовується для зберігання зашифрованих ключів, які дозволяють отримати доступ до криптовалют і децентралізованих фінансових програм. Ви також можете надсилати та отримувати свою криптовалюту та активи, подібні до NFT, за допомогою цих гаманців. Для нашої поточної ситуації нам також знадобиться криптогаманець, щоб створити та зареєструвати NFT.

Як створити крипто-гаманець

Існують десятки постачальників гаманців, але ми зосередимося на MetaMask, який є найбільш поширеним крипто-гаманцем.

1. Для початку перейдіть на офіційну сторінку Веб-магазину Chrome у MetaMask (відвідуйте) і натисніть кнопку «Додати до Chrome» у верхньому правому куті. Потім вам доведеться вибрати опцію «Додати розширення», якщо ваш браузер запитає підтвердження. Переконайтеся, що ви використовуєте Google Chrome або інший веб-переглядач на основі хрому.

  Яка різниця між HBO Max, HBO NOW та HBO Go?

2. Після встановлення розширення відкриється нова веб-сторінка, щоб ви могли почати. Натисніть кнопку «Почати» на цій новій сторінці.

3. Потім MetaMask попросить вас увійти або зареєструватися в його гаманці. Тут виберіть опцію праворуч і натисніть кнопку «Створити гаманець».

4. Першим кроком створення гаманця є встановлення пароля. На новій сторінці введіть пароль у кожному стовпці, перш ніж натиснути кнопку «Створити». Також не забудьте поставити галочку в полі умов використання, якщо ви з ними згодні.

5. Після того, як ви створили свій пароль, настав час створити фразу для відновлення. Це фраза з 12 слів, яка працює як ім’я користувача для вашого гаманця. MetaMask детально пояснить це, перш ніж натиснути кнопку «Далі».

6. Тепер програма покаже вашу секретну фразу відновлення. Не діліться нею нікому, якщо ви не хочете ризикувати втратити доступ до свого гаманця. І обов’язково запам’ятайте його, або завантажте його для збереження, використовуючи надану опцію. Потім натисніть кнопку Далі. MetaMask змусить вас ввести фразу безпеки до того, як ваш гаманець буде готовий.

7. Нарешті, MetaMask перенесе вас на інформаційну панель гаманця, де ви зможете знайти всю інформацію щодо криптовалюти. Тепер наш гаманець готовий до карбування свого першого NFT.

Що таке карбування

Чеканка — це процес запису вашого NFT на блокчейн. Він охоплює розташування вашого звичайного медіа-файлу в постійний блок даних, який не можна редагувати, записаний на блокчейні. Як і справжні монети, після карбування NFT набувають свою цінність та ідентичність. Потім ви можете продати або зберігати їх. Майте на увазі, що медіа-файл не зберігається в блокчейні. Він зберігає лише точку або розташування, де зберігається ваш медіа-файл в Інтернеті.

Кожен карбований NFT має свій ідентифікатор токена, стандарт токена, адресу контракту та метадані. Але про ці елементи не варто турбуватися. Більшість людей хвилює вартість газу на блокчейні. Це транзакційні комісії, які ви повинні сплачувати під час реєстрації будь-яких даних на блокчейнах, включаючи NFT. Таким чином, створення NFT є безкоштовним, але карбування коштує грошей, принаймні для більшості платформ.

Чи можна карбувати NFT безкоштовно?

Як ви могли зрозуміти з нашого попереднього опису, безкоштовні NFT можливі лише двома способами. Перший передбачає перерахування плати за газ. Це означає, що або покупець вашого NFT, або хтось інший платить за газ, який йде на карбування. Отже, технічно плата за газ тут не знімається, а перераховується клієнту, який намагається придбати ваш NFT. Ви залишитеся оригінальним творцем цього NFT, але вам не доведеться платити за його реєстрацію в блокчейні.

Інший варіант — використання нетрадиційних блокчейнів. Зазвичай більшість NFT зареєстровані на Ethereum, який має дуже високу комісію за газ. Але ви можете карбувати свій NFT безкоштовно, використовуючи інші новіші блокчейни. Ваш NFT як і раніше матиме всі унікальні функції Ethereum NFT, хоча ви або покупець цього NFT не сплачуватиме жодної плати за газ. Ми розглянемо обидва ці методи окремо та детально. Ви можете зробити останній дзвінок щодо того, який із них використовувати.

Створіть NFT безкоштовно за допомогою Lazy Minting

Популярний криптомаркет Rarible пропонує функцію під назвою Lazy Minting. Це дозволяє користувачам карбувати NFT без передоплати. Витрати на газ, пов’язані з карбуванням, передаються клієнту, який купує ваш NFT у Rarible. Це досить простий процес. Ось як це зробити.

Створіть обліковий запис Rarible

1. Відкрийте домашню сторінку Rarible та натисніть кнопку «Створити» у верхньому правому куті.

2. Потім Rarible попросить вас вибрати крипто-гаманець для входу на їхній веб-сайт. Натисніть на опцію MetaMask, і вона запропонує MetaMask запитати ваш пароль. Коли буде запропоновано, введіть свій пароль і натисніть кнопку «Розблокувати».

3. Потім спливаюче вікно MetaMask попросить вас підтвердити вхід. Тут спочатку потрібно вибрати свій обліковий запис і натиснути «Далі». Потім вам потрібно натиснути кнопку «підключитися», щоб нарешті увійти на веб-сайт.

Перетворіть своє мистецтво в NFT

1. Після входу в систему веб-сайт запитає вас, чи хочете ви створити один NFT або їх колекцію. Натисніть один варіант для вашого першого NFT.

  Як застосувати затінення до альтернативних рядків у Excel

2. Настав час безкоштовно створити свій NFT. Почніть, натиснувши опцію «вибрати файл» і завантаживши медіа-файл, з якого ви хочете створити NFT. Потім ви можете або вимкнути цю функцію, щоб розмістити її на ринку, або вказати ціну, за якою ви хочете продати свій NFT. Є навіть варіанти провести аукціон і змінити криптовалюту, в якій ви хочете продати.

4. Після введення інформації про ринок прокрутіть вниз і переконайтеся, що увімкніть опцію «Безкоштовне карбування», натиснувши перемикач поруч із нею. Тут ви також можете ввести додаткову інформацію про свій NFT, включаючи назву, опис, гонорар, який ви хочете, тощо. Нарешті, натисніть кнопку «створити елемент», щоб створити свій NFT.

5. Нарешті, щоб зареєструвати свій NFT, ринок Rarible підпише контракт з вашим гаманцем. Під час створення NFT спливаюче вікно MetaMask з’явиться двічі. Щоразу, коли з’являється контракт, натисніть кнопку «підписати» на MetaMask, щоб завершити транзакцію.

6. Щойно ваш NFT буде створено, Rarible покаже вам варіанти створення більше NFT, переглянути ваш NFT та поділитися ним у ваших соціальних мережах.

Створіть NFT безкоштовно за допомогою Polygon Blockchain

Хоча передача вартості карбування покупцеві здається життєздатною, це не робить ваш NFT повністю безкоштовним. Щоб зробити наш NFT повністю безкоштовним і повністю відмовитися від плати за монетку, нам потрібно використовувати блокчейн Polygon-Matic. Це порівняно новий блокчейн, який функціонує аналогічно блокчейну Ethereum, але його користувачам не потрібно сплачувати комісію за транзакцію під час реєстрації NFT на ньому.

NFT, створений на блокчейні Polygon, такий же швидкий і надійний, як і в блокчейні Ethereum. Ви можете продати його, передати та поділитися ним онлайн, нічого не платячи блокчейну чи будь-якому ринку NFT. Але перш ніж ми його створимо, нам доведеться внести деякі зміни в наш гаманець MetaMask.

Додайте мережу Polygon-Matic до гаманця MetaMask

За замовчуванням наш гаманець MetaMask працює в мережі Ethereum. Але щоб карбувати NFT на блокчейні Polygon, нам потрібен гаманець на цьому блокчейні. Не хвилюйтеся про ключ безпеки та пароль, оскільки нічого з цього не зміниться. Давайте розпочнемо.

1. Для початку натисніть значок розширення MetaMask у своєму браузері. Він може бути розташований поруч із кнопкою меню у верхньому правому куті або під меню розширень у ньому.

2. Потім введіть пароль, щоб відкрити гаманець. Тут ви можете помітити опцію «Ethereum Mainnet» у верхньому правому куті MetaMask. Натисніть на нього, а потім виберіть у меню опцію «Додати мережу».

3. Натиснувши кнопку «додати мережу», ви перейдете на нову вкладку з панеллю інструментів MetaMask. Тут розширення попросить вас ввести інформацію про вашу користувацьку мережу. У кожному стовпці уважно введіть такі дані:

  • Назва мережі: Polygon
  • Нова URL-адреса RPC: https://polygon-rpc.com
  • ID ланцюга: 137
  • Символ валюти: MATIC
  • Заблокувати URL-адресу Explorer: https://polygonscan.com/

Натисніть кнопку «Зберегти», щоб зареєструвати мережу Polygon.

Тепер ваш гаманець MetaMask зареєстровано в мережі блокчейн Polygon. Все, що нам потрібно зробити зараз, це знайти NFT-маркетплейс, який підтримує Polygon, і створити NFT безкоштовно.

Створіть обліковий запис OpenSea

OpenSea — це перший і найбільший у світі ринок NFT, де ви можете знайти майже всі популярні NFT. На щастя, це також одна з перших маркетплейсів, які приймають NFT на основі Polygon. А створити обліковий запис тут так само просто, як і на Rarible. Давайте подивимося як.

1. Відкрийте домашню сторінку OpenSea у браузері, у якому встановлено MetaMask. Тут натисніть кнопку «створити» у верхньому правому розділі або в головному (головному) розділі веб-сайту.

2. Тепер OpenSea попросить вас вибрати гаманець для реєстрації. Натисніть на опцію MetaMask. Розширенню буде запропоновано запитати на ваше схвалення. Натисніть кнопку «Далі», а потім опцію «Підписати», щоб створити обліковий запис. Переконайтеся, що під час входу в систему відображається ваш обліковий запис Matic/Polygon, а не обліковий запис Ethereum.

3. Якщо на попередньому кроці ваше розширення MetaMask все ще знаходиться в Ethereum, ви можете легко перейти на Polygon. Для цього натисніть розширення MetaMask, а потім опцію «Ethereum Mainnet» вгорі. Тут ви побачите свою нещодавно створену користувацьку мережу Polygon. Натисніть на його назву, щоб підключитися до цієї мережі.

  Виправити помилку Forza Horizon FH5 0x803FB107

Створіть безкоштовний полігон NFT

1. Коли ваш обліковий запис буде готовий, OpenSea попросить вас завантажити свій медіа-файл. На відміну від Rarible, сюди також можна завантажувати 3D-моделі. Натисніть порожнє поле під опцією завантаження, щоб завантажити свій медіафайл.

2. Після заповнення цих даних прокрутіть вниз до кінця сторінки. Тут у розділі blockchain виберіть Polygon замість Ethereum, натиснувши спадне меню. Потім натисніть кнопку «створити», щоб зберегти ваш NFT.

3. Коли NFT буде готовий, натисніть кнопку «продати» у верхньому правому куті, щоб розмістити його на ринку. Майте на увазі, що ви більше не зможете редагувати його, коли він надійде в продаж.

4. На інформаційній панелі списку ви можете ввести ціну продукту у валюті Ethereum. Завдяки своїй величезній аудиторії OpenSea на даний момент дозволяє вам розміщувати його в списку до 6 місяців. Ви також можете налаштувати користувацькі кількості, якщо хочете продати кілька копій зі свого запасу NFT. Натисніть на опцію «Завершити перелік» після завершення решти записів.

5. Нарешті, OpenSea попросить вас схвалити трансакцію та підписати контракт на перерахування NFT. І те й інше вам нічого не коштуватиме. Спочатку натисніть кнопку «розблокувати», а потім кнопку «підтвердити», коли з’явиться спливаюче вікно MetaMask. По-друге, натисніть на кнопку «підписати» на OpenSea, а потім на кнопку «підписати» у спливаючому вікні MetaMask.

Тепер ваш NFT буде доступний для продажу на OpenSea протягом терміну та ціни, яку ви вибрали.

FAQ

Яке програмне забезпечення я можу використовувати для створення мистецтва NFT?

Залежно від ваших навичок, ви можете використовувати будь-яке програмне забезпечення для редагування медіа, щоб створити свій NFT. Як згадувалося раніше, NFT може бути зображенням, звуком або відео. Ви навіть можете спробувати не відставати від тенденцій і спробувати створити NFT за допомогою 3D-моделей. Останнє оновлення Procreate 5.2 з 3D-об’єктами, безумовно, буде корисним у цьому контексті.

Що таке пропозиція та кількість NFT?

Постачання — це кількість копій певного NFT, які існують у блокчейні. Між тим, кількість – це сума, яка доступна для продажу того самого NFT. Ви можете встановити пропозицію під час карбування NFT і кількість під час розміщення її на ринку.

Чи можуть люди завантажити моє мистецтво NFT, не сплачуючи за нього?

Так і ні. Ваші ілюстрації NFT можна зберегти як будь-який медіа-файл, видимий у браузері, але це не дає нікому права власності на цей NFT. Наприклад, може бути кілька людей із фотографіями картини Мони Лізи, але справжнім власником цієї оригінальної картини може бути лише один. Аналогічно, ваш токен NFT надає вам право власності на це конкретне мистецтво.

Чи є біткойн NFT?

NFT означає Non-Fungible Token. Це означає, що не може бути копіями будь-якого конкретного NFT. Кожен NFT є єдиним у своєму роді зі своїм конкретним власником. Тим часом біткойн або будь-які інші криптовалюти мають кілька копій, які регулярно продаються на ринку.

Що робити, коли OpenSea або Rarible не відкриваються?

Перш за все, не панікуйте. Усі NFT Marketplace мають щомісячний запланований період обслуговування. Вам просто потрібно дочекатися їхнього процесу технічного обслуговування, який триває не більше 1 години за раз. Якщо проблема не зникне, ви можете спробувати переключити мережу блокчейну на крипто-гаманець.

Виготовте свій NFT безкоштовно в 2022 році

Незалежно від того, чи є ви художником чи бізнесменом, NFT можуть принести користь людям з усіх розділів. Маючи можливість безкоштовно створювати NFt, ви потенційно можете розкрити безліч можливостей у майбутньому криптовалют. Можна з упевненістю припустити, що криптовалюта тут, щоб відповідати постійно зростаючому попиту на такі валюти, як Шиба Іну. Майте на увазі, що незважаючи на те, що технологія блокчейн нова, вона все ще обертається навколо фінансів. Тому будьте обережні, щоб уникнути небажаних втрат. Що стосується художньої частини NFT, ви можете використовувати Procreate або його альтернативи, щоб виконати роботу. Якщо ви зіткнетеся з проблемами під час безкоштовного створення власного NFT, ви можете залишити свої запити в коментарях нижче. Наша команда буде поруч, щоб допомогти вам.