Як створити інфографіку: покроковий посібник

Categories:

Інфографіка – це ефективний спосіб обміну інформацією у візуально привабливий і зручний спосіб. Вони служать наочними помічниками для перетворення складних понять на легкий для розуміння матеріал.

Незалежно від того, чи маєте ви велику презентацію чи важливий допис у блозі, інфографіка приверне увагу читача та дозволить йому стисло та швидко сприймати інформацію.

Інфографіка вдихає життя в інакше нудну презентацію даних. Вони можуть справді вплинути на вас, незалежно від того, чи хочете ви розвивати свій бренд чи передати потужне повідомлення.

У цьому посібнику ми розповімо секрет створення красивої та привабливої ​​інфографіки, яка привертає увагу та допомагає інформації зберігатися для кращого запам’ятовування.

Що таке інфографіка?

Інфографіка – це навчальна графіка, яка спрямована на спрощення складної інформації в привабливий і розважальний спосіб. Мета інфографіки – швидко та зрозуміло надати невелику інформацію.

Часто вони використовують кілька візуальних елементів, таких як діаграми, діаграми, таблиці та тексти, щоб представити складну інформацію в легкому для розуміння форматі.

Інфографіка надає швидкий огляд теми, підсумовує довгий звіт, відображає дослідження, порівнює та порівнює кілька варіантів і підвищує обізнаність про проблему.

Види інфографіки

Існують різні способи передати своє повідомлення у візуальному форматі. У цьому розділі ми розглянемо різні варіанти стилю інфографіки, щоб ви знали, коли використовувати кожен тип.

#1. Візуальна інфографіка

Візуальна інфографіка зосереджена на візуальних елементах, уплетених у трохи тексту, щоб розповісти історію та передати ключову інформацію аудиторії.

Наприклад, візуальна інфографіка нижче використовує візуальні підказки, що супроводжуються текстами, щоб пояснити, як стати чудовим оповідачем.

Вони часто створюються на основі мультиплікаційної графіки з текстом, розміщеним стратегічно, щоб уточнити візуальне зображення. Візуальна інфографіка спрямована на розповідь історії, а не на обмін даними чи статистичною інформацією.

#2. Інфографіка на основі списків

Інфографіка на основі списків містить візуальні та текстові елементи у формі списку. Ця інфографіка ідеальна, якщо у вас є список інформації, якою ви хотіли б поділитися.

Така інфографіка часто додається до публікацій блогу з піктограмами замість маркерів і має креативні шрифти та яскраві кольори, щоб виділити кожен елемент.

#3. Інфографіка карти

Інфографіка на карті зазвичай містить карту географічного регіону, наприклад усього світу, країни чи окремого міста. Діаграми та графіки супроводжують цю інфографіку, щоб допомогти пояснити дані, показані на карті.

Найкращий спосіб пояснити дані на основі місцезнаходження – інфографіка на карті. Вони часто містять теплові карти, мітки та значки для виділення даних. Він також може порівнювати дані між регіонами, розміщуючи кілька карт поруч.

  Як скинути пароль SoundCloud

#4. Хронологічна шкала інфографіки

Інфографіка часової шкали візуально показує часові рамки, пояснюючи, як розвивалися події протягом певного періоду. Наприклад, інфографіка на часовій шкалі може розповісти про еволюцію вашого бренду (або його продуктів) або основні події в історії Інтернету.

Ось приклад інфографіки хронології.

Цю інфографіку найкраще використовувати для зображення історії, де актуальний час. Це чудовий спосіб зробити вашу історію більш привабливою та перетворити звичайний текст на легко засвоюваний вміст.

#5. Покрокова інфографіка

Покрокова інфографіка надає зведення кроків у рамках процесу. Це ідеально, коли ви пояснюєте, як щось робити. Ви можете використовувати діаграми, пронумеровані значки, часові шкали та блок-схеми, щоб направляти читачів через послідовність кроків.

Створюючи візуальне представлення процесу, читачі можуть легко слідкувати за кроками.

Використання інфографіки в цифровому світі

Інфографіка з роками швидко набирає популярності. Багато підприємств і організацій використовують інфографіку, щоб передавати потужні повідомлення та привертати увагу аудиторії. У 21 столітті існує надлишок доступної інформації.

Тому важливо привернути увагу та допомогти читачам швидко зрозуміти вашу думку.

Ось чому інфографіка використовується в цифровому світі:

 • Легко привертайте увагу аудиторії: Інфографіка допомагає маркетологам ділитися статистичними даними, фактами та іншими графічними елементами, щоб привернути увагу цільової аудиторії та швидко поділитися відповідною інформацією.
 • Допоможіть покращити віральність вмісту: добре складена інфографіка може бути надзвичайно проникливою, що спонукає інших власників бізнесу, творців і маркетологів ділитися інфографікою зі своєю аудиторією.
 • Робить складні ідеї легкими для розуміння: використовуючи поєднання візуальних елементів і тексту, ви можете представити інформацію чітко та лаконічно.
 • Підвищення впізнаваності бренду: більшість інфографіки містять назву бренду, логотип компанії та веб-адресу, щоб люди могли дізнатися більше про бізнес. Поширення інфографіки може значно підвищити впізнаваність бренду та залучити трафік на ваш веб-сайт.
 • Поясніть, як щось працює: Інфографіку можна використовувати, щоб спростити складні ідеї та навчити механізму роботи складних концепцій або об’єктів. Наприклад, ви можете розібрати такі складні продукти, як iPhone і камери, і наочно пояснити їхні основні функції.
 • Підвищення обізнаності: перш ніж продавати клієнтам продукт, можливо, вам доведеться підвищити обізнаність про проблему. Це означає використання великої кількості даних, щоб шокувати читача та змусити його діяти.
 • Порівнюйте: ви можете порівнювати та порівнювати продукти, бренди чи стратегії за допомогою інфографіки. Інфографіка може швидко висвітлити подібності та відмінності, які інакше було б важко висловити словами.

Процес створення інфографіки

Створення інфографіки не повинно бути складним. Виконайте наведені нижче кроки, щоб створити привабливий і ефективний.

Крок 1: окресліть цілі вашої інфографіки

Перш ніж створювати інфографіку, ви повинні знати мету, що стоїть за нею. Яку історію ви хочете розповісти? А хто ваша цільова аудиторія?

Ваша інфографіка має бути спрямована на те, щоб розповісти історію, пояснити концепцію, поділитися даними або змінити думку людей про поширену помилку.

Будь-яка ціль визначає інформацію, яку ви використовуєте, структуру інфографіки та використовувану графіку. Вашій аудиторії слід залишити певний висновок із вашої інфографіки, який спонукатиме їх поділитися вмістом.

Подумайте про питання, які ваші читачі поставили б на цю тему, і спробуйте відповісти на них за допомогою інфографіки. Мета — поділитися лише найціннішою інформацією про тему, не набридаючи аудиторії.

  Як примусово видалити субтитри на Netflix

Крок 2: Виберіть свою тему

Кожна інфографіка повинна мати ключову тему чи повідомлення, яке інформує читачів або переконує їх погодитися з вашим повідомленням.

Наприклад, скажімо, ви хочете переконати університети проводити більше занять у спортивних залах у їхніх школах. Ваша інфографіка покаже статистичні дані про ожиріння в університеті та те, як регулярні фізичні вправи можуть мати позитивний вплив.

Правильна тема залежить від вашого бізнесу або того, що ви хочете досягти своєю інфографікою. Ви можете розвинути тему, зосередившись на проблемі аудиторії. Прагніть повідомити аудиторію про те, що може допомогти їй вирішити проблему.

Наприклад, фітнес-тренер може розповісти своїй аудиторії про дієти чи тренування, які допоможуть новачкам почати.

Створюючи тему, обов’язково викладіть своє повідомлення. Яке головне повідомлення та які ваші ключові опорні моменти?

Звідти ви можете легко знайти дані та візуальні елементи, які допоможуть підтвердити вашу справу.

Крок 3: Зберіть необхідні дані

Більшість інфографіки містять дані для резервного копіювання їхніх повідомлень. Це допоможе навести вашу думку, щоб читачі могли зрозуміти важливість вашого повідомлення. На цьому кроці ви захочете зібрати всі відповідні дані, доступні про концепцію, і організувати їх у логічний спосіб.

Вирішіть, як ви будете збирати дані. Наприклад, ви можете проводити дослідження, опитування або підсумкову аналітику за допомогою різних інструментів моніторингу даних. Однак ви також можете зібрати відповідні дані з надійних ресурсів, таких як урядові веб-сайти.

Вибираючи набори даних, ви хочете об’єктивно маніпулювати даними, щоб не було надлишків. Крім того, дані мають відображатися послідовно, щоб допомогти відповідати розповіді, яку ви намагаєтеся передати.

Крок 4: Візуалізуйте свої дані

Далі вам потрібно буде помістити ці дані в правильні візуалізації, щоб створити чіткий потік інформації. Ці дані повинні працювати разом, щоб розповісти вашу історію. Те, як ви візуально представите дані, залежить від вашої аудиторії та цілей.

Ось кілька способів візуального впорядкування наборів даних:

 • Використовуйте карти, щоб показати, як дані можуть відрізнятися залежно від місця розташування
 • Використовуйте лінійну діаграму або часову шкалу, щоб показати, як змінилися тенденції
 • Блок-схеми, діаграми Венна, таблиці та списки допомагають читачам краще зрозуміти, як дані поєднуються та розподіляються
 • Використовуйте жирний текст, барвисті значки та яскраві кольори, щоб виділити ваше повідомлення

Крок 5: Створіть свою графіку

Тепер, коли ви впорядкували свій вміст і знаєте місце розташування, настав час спроектувати або вибрати відповідну графіку, щоб об’єднати інфографіку.

Інфографіка може містити різноманітні графічні елементи, наприклад:

 • Діаграми
 • графіки
 • Ікони
 • Титули
 • текст
 • Ілюстрації на замовлення

Коли справа доходить до включення графіки у ваш дизайн інфографіки, не існує універсального рішення для всіх. Графіка, яка буде найбільш ефективною для вас, залежатиме від вашого бренду, вашої аудиторії та типу інформації, яку ви подаєте.

Було б чудово, щоб веселий, химерний бренд використовував ілюстрації, натхненні мультфільмами, але вони виглядали б недоречними на більш корпоративній інфографіці. Навпаки, секторні діаграми були б надто задушливими для цього веселого та дивакуватого бренду, але чудовими для більш традиційної корпорації.

Складіть список графічних елементів, які потрібні вашій інфографіці, а потім придумайте, як ви їх оживите. Попередньо розроблені шаблони можуть бути корисними залежно від елементів, які вам потрібні.

  Як установити GCam на телефонах Pixel, які не належать Google

Крок 6: Виберіть свої кольори

Ви можете використовувати колір, щоб допомогти розповісти свою історію та виділити ключові моменти. Переконайтеся, що ваша графіка залишається простою та читабельною, вибравши привабливу палітру.

Залежно від вибраного вами кольору ви можете викликати у аудиторії різні думки, почуття, емоції та дії.

Майте на увазі: колір слід використовувати як допоміжний засіб для інформації та візуальних елементів.

Вибирайте кольори, які створять емоційну реакцію аудиторії, яку ви бажаєте, під час створення палітри кольорів.

Наприклад, розробляючи інфографіку для представлення ключових фінансових даних вашій раді інвесторів, вам потрібно викликати довіру.

Синій символізує надійність і стабільність і в цьому випадку буде служити вашій справі. На інфографіці, яка показує вибухове зростання продажів за останній рік, використовуйте червоний колір, щоб викликати пристрасть і хвилювання.

Хоча інфографіка може значно покращити спосіб спілкування з аудиторією, більшість людей допускає деякі поширені помилки.

Поради щодо покращення інфографіки

#1. Робота за шаблоном

Шаблон або каркас допомагають розмістити дизайн, щоб ви знали, де розмістити кожен візуальний елемент і текст. Це дає змогу перевірити, чи потрібно внести якісь зміни щодо візуальних макетів або типу використовуваної інфографіки.

Це керуватиме рештою вашого дизайну та створюватиме більш відточену та професійну інфографіку.

Більшість інструментів графічного дизайну, таких як Canva, пропонують багато шаблонів, тож вам не доведеться турбуватися про вирівнювання чи дизайн макета.

#2. Краще менше тексту

Метою інфографіки є швидка передача великої кількості інформації, тому зведення тексту до мінімуму, де це можливо, гарантує, що ваш дизайн буде чистим і зрозумілим.

Кожен візуал може містити статистичні дані, заголовки та короткі підсумки під зображенням, щоб забезпечити контекст для зображення.

Текст інфографіки має складатися з кількох коротких рядків, щоб він не виглядав захаращеним.

#3. Використовуйте значки

Створення інфографіки передбачає отримання якомога більшої кількості корисної інформації для ваших клієнтів, зберігаючи дизайн простим і легким для читання.

Включення такої кількості даних може бути надзвичайно важким, але поєднання тексту, зображень і графіків може полегшити вам це.

Підведенню

Тепер у вас є інформація, необхідна для розробки та створення інфографіки. Незалежно від того, чи хочете ви створити цікаву інфографіку, щоб надихнути свою аудиторію, чи вам потрібен привабливий візуальний матеріал, який допоможе пояснити складні ідеї акціонерам, інфографіка є ефективним інструментом, який допоможе привернути увагу та швидко поширити інформацію у легкому для розуміння форматі.

Ви також можете дослідити деякі онлайн-інструменти для створення інфографіки, яка приверне загальну увагу.