Як створити індивідуальний план живлення в Windows 10

Categories:

У Windows 10 ви можете створити різні плани живлення відповідно до різних потреб. План живлення має різні змінні, наприклад, як довго він повинен залишати екран у режимі сну, коли він не використовується, як довго накопичувач повинен залишатися в режимі сну, рівень яскравості екрана тощо. За замовчуванням Windows 10 поставляється з кількома вже налаштованими планами живлення, але ви можете створити власний план живлення, щоб задовольнити будь-які потреби.

ПОВІДОМЛЕННЯ СПОЙЛЕРА: прокрутіть униз і перегляньте відеоурок у кінці цієї статті.

Спеціальний план живлення

Відкрийте Провідник файлів і вставте наступне в рядок розташування.

Control PanelHardware and SoundPower Options

Це відкриє панель керування на екрані параметрів живлення. Натисніть Створити план живлення ліворуч.

Виберіть базовий план живлення, який буде імітувати користувацький. Виберіть той, який має налаштування, найближчі до того, що вам потрібно, і вам не доведеться налаштовувати стільки речей на наступному кроці. Дайте назву своєму плану живлення, щоб ви знали, для чого він призначений.

  BDReader може похвалитися виявленням панелей для любителів коміксів [Windows]

Змініть основні налаштування для цього плану та натисніть Створити.

Тепер, коли план створено, ви можете приступити до його налаштування. Створений вами план буде автоматично активовано. Перейдіть до екрана панелі керування, де перераховано всі плани живлення, які є у вашій системі, і натисніть «Змінити параметри плану» поруч із створеним планом живлення. У вікні, що відкриється, натисніть «Змінити додаткові параметри живлення» та почніть налаштовувати план.

Кожен план живлення, будь то спеціальний план або один із попередніх налаштувань, з якими постачається Windows 10, має ті самі параметри, які ви можете налаштувати. Деякі системи, залежно від встановленого обладнання та драйверів, можуть запропонувати додаткові параметри, які можна налаштувати.

  Як контролювати дії кількох дисплеїв у Windows 10

Наприклад, якщо у вас встановлено драйвер для нього та обладнання для його підтримки, ви зможете встановити значення для теплової потужності та частоти процесора. Ви також можете побачити параметри налаштування потужності процесора та адаптивних налаштувань яскравості.

Плани живлення легко створити, і жодне з налаштувань, які ви можете налаштувати, не може призвести до пошкодження обладнання. Час, який ви отримаєте від одного заряду батареї, буде залежати від налаштувань вашого плану живлення, однак план не єдине, що вирішує, як довго вистачить акумулятора. Інші фактори, наприклад, для чого ви насправді використовуєте свою систему, коли вибрано певний план, матимуть більший вплив. Якщо ви працюєте лише над документом, ви повинні досить добре використовувати один заряд акумулятора. Якщо ви дивитеся фільми, батареї не вистачить так довго.

  Як скопіювати текст з діалогового вікна та повідомлень про помилки в Windows 10

Ви можете імпортувати та експортувати плани живлення в Windows 10.