Як створити цільову сторінку продукту перед запуском?

Чи плануєте ви незабаром запустити свій продукт?

Створіть цільову сторінку перед запуском, щоб ви могли підірвати список розсилки під час запуску.

Колись ми запустили techukraine.net Tools, інструмент для перевірки часу завантаження веб-сайту, перевірки скріншотів тощо. Я отримав понад 2500 відвідувань зі свого списку електронної пошти, і це чудовий день запуску. Це стало можливим лише тому, що незабаром у мене була цільова сторінка, де я збирав електронні листи.

Цільова сторінка – це окрема сторінка, яка відрізняється від домашньої сторінки або, якщо на те пішло, будь-якої іншої сторінки вашого веб-сайту, і вона служить єдиною сторінкою, яка спрямовує увагу на ваш веб-сайт, продукт або послуги.

Цільова сторінка допомагає поширити ім’я вашого бренду серед потенційних клієнтів, залучити трафік на ваш веб-сайт і покращити пошукову оптимізацію. Це чудовий спосіб зміцнити ваші соціальні зв’язки, представивши глядачам ваші профілі у Facebook, LinkedIn або Twitter.

Кожного разу, коли ви вирішуєте запустити продукт або послугу, необхідно викликати ажіотаж, щоб зацікавлені люди мали уявлення про ваш продукт. Якщо ви збудете ажіотаж серед людей безпосередньо перед запуском свого продукту, ваш продукт підніметься на крок вперед і охопить кращу аудиторію.

Інтернет-маркетинг є одним із кращих способів, який сьогодні обирають компанії, і ви повинні знати, що цільова сторінка перед запуском є ​​душею всієї вашої онлайн-кампанії.

Вам не потрібно відображати готовий продукт на сторінках «Незабаром». Ці сторінки дають вам уявлення про те, наскільки люди зацікавлені у вашому продукті, і створюють шум серед цільової аудиторії.

Типова цільова сторінка дає коротку інформацію про продукт і проблеми, які він вирішує. Крім того, вони містять розділ, на який користувачі можуть підписатися, щоб бути в курсі новин і дізнаватися більше про продукт.

Це гарантує, що у вас буде готовий список потенційних покупців на момент фактичного запуску вашого продукту.

Наступне рішення може допомогти вам створити красиву цільову сторінку за лічені хвилини.

Гортайте сторінки

Хочете створити свою цільову сторінку без будь-яких знань програмування?

Гортайте сторінки може вам допомогти. Ви можете швидко створювати швидкі цільові сторінки AMP, оптимізовані для мобільних пристроїв, і підвищувати коефіцієнт конверсії.

Щоб забезпечити надзвичайно швидке завантаження для користувачів, AMP попередньо завантажуються та пропонуються з кешу Google. Таким чином, ви можете значно знизити показники відмов і отримати винагороду за низьку ціну за клік. Не кажучи вже про те, що великі компанії, такі як BMW, використовують AMP, і Google рекомендує це.

Вам не потрібно ставати професіоналом, щоб створити цільову сторінку. Почніть створювати адаптивні та приголомшливі цільові сторінки, просто перетягуючи блоки та опускаючи їх у будь-яке місце без написання кодів. Вони пропонують багато шаблонів на вибір разом із редагуванням на кількох екранах.

Для проектування ви отримаєте понад 25 розширених модулів, таблиць, діаграм цін, дублікатів сторінок, галерей і каруселей; параметри вирізання, копіювання та вставлення, контрольні точки тощо. Крім того, у вас є понад 50 шаблонів розділів, понад 8000 піктограм і підтримка SVG, понад 1000 шрифтів Google, стилів і елементів керування розміром, понад 1 мільйон зображень Unsplash, градієнтні кольори та нескінченні параметри.

Виконавши все, ви зможете легко опублікувати свою цільову сторінку у своєму домені. Ви отримаєте безкоштовний SSL, CDN, потужні хмарні сервери, кешування та оптимізацію коду, стиснення зображень, тестування A/B, провідні магніти, багатокрокові форми тощо. Для швидшої доставки зображень Swipe Pages використовує 36 точок доступу. Підключайтеся до тисяч програм сторонніх розробників за допомогою прямої інтеграції та Zapier. Ви можете запрошувати всіх членів вашої команди, призначати їм ролі та організовувати проекти за допомогою субакаунтів.

Швидко підключіть Swipe Pages до свого облікового запису Stripe і почніть продавати продукти за допомогою цільових сторінок, які ви створили, пропонуючи чудовий досвід оплати. Ви можете збільшити коефіцієнт конверсії вдвічі, запропонувавши користувачам персоналізований досвід, використовуючи дані з ваших оголошень.

Ставте цілі та відстежуйте надсилання форм і натискання посилань, щоб швидко побачити ефективність цільових сторінок. Почніть свою 14-денну безкоштовну пробну версію зараз без кредитних карток.

Головні сторінки

Створюйте орієнтовані на конверсії цільові сторінки, щоб перетворювати кліки на потенційних клієнтів Головні сторінки. Ви можете використовувати його для створення сторінок реєстрації, сторінок підтвердження та подяки, сторінок оформлення замовлення, сторінок продажів тощо за допомогою простих у використанні та налаштованих шаблонів.

Тут ви можете знайти багато потужних функцій, які є унікальними та корисними. Leadpages має технологію прогнозування ефективності сторінки перед її публікацією, а також рекомендує пропозиції, щоб ви могли налаштувати сторінки та усунути припущення, щоб продовжувати розвиватися.

  Як вибрати лише видимі клітинки в Excel

Вони пропонують необмежений трафік і збір потенційних клієнтів, оскільки немає обмежень на ці аспекти вашого веб-сайту, і Leadpages ніколи не стягує з вас плату, на відміну від інших. Ви також можете публікувати необмежену кількість цільових сторінок, не думаючи про обмеження пропускної здатності чи повідомлення про помилки.

Цільові сторінки, які ви розробляєте за допомогою Leadpages, завантажуються швидше, що допомагає вам отримати більше конверсій, вищий показник якості реклами PPC і більше клієнтів і продажів. Leadpages допоможе вам заощадити витрати на веб-дизайнера, оскільки у вас є все необхідне для легкого створення цільових сторінок.

Додайте віджет резервування OpenTable, відеопрогравач, Calendly, таймер зворотного відліку тощо для покращення функціональності за допомогою конструктора перетягування. Вони пропонують понад 200 професійно розроблених веб-шаблонів, які підживлять ваш творчий розум. Використовуйте свій рекламний бюджет максимально ефективно, підбираючи оголошення та кампанії до релевантних цільових сторінок, призначених виключно для вашої цільової аудиторії.

Ви можете налаштувати його вміст відповідно до кожного клієнта, щоб збільшити вплив і збільшити список розсилки вдвічі швидше. Проведіть A/B-тестування своїх цільових сторінок, щоб дізнатися, що найкраще працює для ваших клієнтів, і оптимізуйте сторінки з вищою конверсією.

Використовуйте їх бездоганну інтеграцію, яка об’єднує маркетингові платформи та інструменти для залучення потенційних клієнтів, щоб ви могли працювати як професіонал маркетингу. Інтеграції включають Stripe, MailChimp, Facebook, Zapier, Google Analytics, Salesforce тощо.

Виберіть свій тарифний план від 27 доларів США на місяць і скористайтеся 14-денною безкоштовною пробною версією.

Unbounce

Створюйте адаптивні цільові сторінки, перетягуючи елементи за допомогою Unbounce. Він містить понад 100 готових шаблонів, над якими ви можете працювати, щоб створити щось дивовижне, що обов’язково принесе вам чудові конверсії.

Усі шаблони легко налаштовуються, і ви можете буквально налаштувати кожну дрібницю. Якщо ви хочете, щоб форма працювала певним чином, ви можете відредагувати код і додати власний HTML, JavaScript і CSS, щоб досягти цього.

Крім того, існує багато варіантів інтеграції, включаючи Zapier, який дозволяє синхронізувати з понад 1000 іншими інструментами. Небо — це буквально межа для Unbounce.

Коли ви закінчите створювати цільову сторінку, ви можете продовжити публікацію її прямо на спеціально створеному бізнес-сайті або на WordPress за допомогою їхнього плагіна.

Thrive Architect

Любите WordPress?

Перетворіть свої унікальні концепції та ідеї на цільові сторінки, орієнтовані на конверсію Thrive Architect, один із найшвидших конструкторів цільових сторінок для WordPress. Це дозволяє легко створювати візуально вражаючі, привабливі та красиві макети та вміст, як ніхто інший.

Thrive Architect дозволяє підприємцям зосередитися на своїй роботі та заощадити енергію та час, щоб інвестувати в інновації. Вони усунули всі можливі бар’єри між вашими ідеями та представленням їх на вашому сайті за допомогою виняткових можливостей цільової сторінки.

За допомогою редактора Thrive Architect ви можете змінити речі, просто клацнувши елемент і миттєво відредагувавши його, або підхід «клацніть для редагування», як вони його називають. Ви також можете переміщувати елементи, клацнувши на об’єкті, а потім перетягнувши його.

Вони пропонують понад 290 чудово розроблених шаблонів, які повністю орієнтовані на конверсію та постачаються з Thrive Suite і Thrive Architect. Відчуйте найшвидший спосіб створення професійно виглядаючих сторінок реєстрації, продажів, вебінарів тощо. Навіть після їх публікації ви можете вносити зміни.

Використовуйте такі елементи, як відгуки, створення потенційних клієнтів, таймери зворотного відліку та настроювані кнопки, і інтегруйте їх із службами електронного маркетингу замість використання багатьох плагінів.

Thrive Architect дозволяє миттєво переглядати ваші сторінки лише 2 кліками, щоб проаналізувати, як вони виглядають на різних пристроях і розмірах екрана. Ви також можете змінити видимість і розташування елементів у кожному пристрої. Крім того, використовуйте красиву та привабливу анімацію, щоб привернути увагу клієнтів.

Вони пропонують багато інших корисних функцій, таких як дуже гнучкі макети стовпців, привабливі зображення та комбінації тексту, можливість додавати фірмові кольори, понад 700 шрифтів для керування типографікою, макети на всю ширину для додавання вау-фактора, ефекти наведення та багато іншого.

Отримайте Thrive Suit лише за 19 доларів США на місяць і скористайтеся 30-денною гарантією повернення грошей.

ConvertKit

ConvertKit допомагає онлайн-творцям демонструвати свої творчі ідеї світові за допомогою цільових сторінок. Вам навіть не потрібен веб-сайт, щоб почати збирати адреси електронної пошти чи зацікавити аудиторію. Все, що вам потрібно, це знати своїх клієнтів і мати унікальну концепцію.

Нехай ваші ідеї втіляться в життя за допомогою повністю настроюваних шаблонів, щоб легко створювати свої сторінки, незалежно від того, новачок ви чи досвідчений дизайнер. Не всі є програмістами, і тому ConvertKit вжив усіх можливих заходів, щоб оптимізувати створення цільових сторінок без використання кодів.

  Як перевести баланс подарункової картки Amazon на інший обліковий запис

У них також є спеціальна опція CSS для програмістів, які хочуть внести деякі розширені зміни на свої сторінки. Не дозволяйте вашим цільовим сторінкам виглядати нудно, замість цього використовуйте понад 100 тисяч безкоштовних зображень від Unsplash, щоб додати високоякісні зображення, щоб сторінки виглядали привабливо.

Ваша цільова сторінка має реагувати на різні пристрої та розміри екрана; отже, вони пропонують ідеально відформатовані шаблони, які чудово виглядають на будь-якому пристрої. Форми для реєстрації — це чудовий спосіб підвищити кількість конверсій і зайти в їхній світ або вхідні, можливо, за допомогою форм ConvertKit.

Вони допомагають вам збирати інформацію, яку ви можете використовувати, щоб перетворити клієнтів на передплатників і збільшити продажі. Окрім даних клієнтів, форми згоди ConverKit діють як автоматичний провідний магніт, пропонують настроювані повідомлення, відповідають GDPR та інтегруються з різними інструментами та службами автоматизації.

Ви отримаєте переваги швидких оновлень показників, щоб знати кількість своїх підписників і коефіцієнт конверсії. Налаштуйте такі методи відстеження, як Google Analytics, бізнес-ідентифікатори Facebook тощо, щоб переглянути ефективність цільової сторінки та дізнатися, як на них реагує ваша аудиторія. Ви можете використовувати ці дані, щоб покращити свої цільові сторінки та розвивати свій бізнес.

ComingSoonPage

Веб-сайтам потрібен деякий час для запуску, але ви також повинні повідомити відвідувачам про свій веб-сайт і про те, що там буде на ньому, щоб їм допомогти.

Не чекайте, поки він звільниться; натомість використовуйте ComingSoonPage.com це допоможе вам створити сторінки, що знаходяться на стадії розробки та незабаром, за лічені хвилини.

Щоб це запрацювало, потрібно виконати три прості кроки:

  • Створіть свою сторінку «Незабаром» із різних доступних тем.
  • Якщо ви хочете отримати список потенційних клієнтів електронною поштою, ви можете оновити до різних плагінів, таких як Mailchimp, AWeber, ConvertKit, Campaign Monitor тощо.
  • Нарешті завантажте HTML, а потім розгорніть його на своєму веб-сайті.

Вони пропонують десятки цікавих функцій для розробки та розгортання вашої сторінки. Вони дозволяють легко налаштувати кожен елемент вашої сторінки за допомогою доступних тем. У вас є багато варіантів фонових зображень, або ви також можете завантажити одне з власних.

Ви можете збирати електронні листи, а потім інтегрувати їх із підтримуваним стороннім постачальником електронної пошти. Сторінка Coming Soon, яку ви створите за допомогою цієї служби, буде реагувати на всіх екранах і пристроях. Вибирайте із сотень шрифтів Google безкоштовно, робіть свої сторінки привабливими за допомогою анімації та ефектів і ставайте вірусними за допомогою функції відстеження рефералів.

Ви також можете використовувати таймер зворотного відліку, щоб відобразити запуск або показати прогрес сайту за допомогою панелі прогресу. Крім того, ви можете продемонструвати свої профілі в соціальних мережах і дозволити відвідувачам ділитися своїми. Ви навіть можете перекласти будь-який текст, щоб зрозуміти його рідною мовою.

Вибирайте з різних планів, починаючи від базового до професійного. Базова ліцензія безкоштовна, а платні плани починаються від 20 доларів США за сторінку.

Instapage

В межах Instapage, ви знайдете понад 500 варіантів макета, які перевірено для конвертації, і безліч вбудованих блоків для різних цілей. Цей конструктор цільових сторінок оснащено технологією рендеринга AMP і Thor, яка обіцяє один із найкращих часів завантаження сторінки.

Існує також вбудована можливість співпраці, яка дозволяє вам і вашій команді об’єднатися та створювати чудові сторінки за допомогою редактора перетягування. Найзручнішою функцією є можливість зберігати багаторазові блоки, щоб вам не довелося створювати їх знову і знову для кожного дизайну.

Загалом, за допомогою Instapage ви зможете створити привабливий досвід для своїх відвідувачів і отримувати задоволення від створення сторінок самостійно.

Launchrock

Launchrock це блоковий конструктор, який дозволяє створювати сайти запуску за лічені хвилини. Для початку ви отримуєте купу настроюваних шаблонів, і ви можете додавати різні елементи, спрямовані на досягнення вашої мети, як-от форма для запису електронної пошти, опитування, інструменти для обміну інформацією в соціальних мережах тощо.

Щоб допомогти вам із найкращими стратегіями конверсії, у них є понад 1000 інструкцій, різноманітні курси та відео від деяких із найпопулярніших маркетологів. І ніби цього було недостатньо, тут також є наддружня спільнота з понад 20 000 експертів, готових розвіяти ваші сумніви щодо залучення клієнтів.

Великі імена, такі як Бамбл і VEVO, почали свої сторінки з Launchrock, і ви можете побачити, де вони знаходяться сьогодні. Після чудового запуску все налагодиться!

Wix

Запущений не так давно, але швидко став одним із основних варіантів для створення веб-сайтів/цільових сторінок, Wix дає вам усе необхідне, щоб стати архітектором свого власного веб-сайту, не возившись із заплутаним кодом чи розробниками.

  SwipeExpander призначає ярлик для кожної клавіші на клавіатурі [Jailbreak]

Ви можете додати такі функції, як система бронювання, онлайн-магазин і блог, а також повністю налаштувати кожну його частину. Ви можете бути впевнені, що створені вами сайти за допомогою Wix будуть повністю адаптивними та оптимізованими для пошукових систем.

Коротше кажучи, ця послуга дає вам свободу втілити свою уяву в життя з абсолютною легкістю. Ви можете почати абсолютно безкоштовно.

SeedProd

Ви можете створити передзапускову цільову сторінку за кілька хвилин за допомогою цього чудового плагіна WordPress під назвою SeedProd. Він постачається з конструктором сторінок у режимі реального часу, який допомагає вам легко налаштувати шрифти, кольори, макети та інші елементи, а також дозволяє побачити, як це виглядатиме.

Ви можете почати створювати з нуля або вибрати одну з багатьох готових тем, а також використати понад 500 000 HD-фонів разом із величезною колекцією шрифтів Google. Цей плагін добре інтегрується з провідним програмним забезпеченням маркетингу електронною поштою, щоб допомогти вам одразу збирати електронні листи.

Іншою зручною функцією є публікація в соціальних мережах і відстеження рефералів. Це система, яка дозволяє людям ділитися вашим сайтом в обмін на заохочення, що може значно збільшити кількість ваших реєстрацій.

SeedProd багатомовний і готовий до GDPR.

посадковий апарат

Кому довіряють понад 3000 брендів, включаючи Gameloft і Cisco, посадковий апарат є одним із найпопулярніших конструкторів цільових сторінок. Він поставляється з більш ніж 100 шаблонами на вибір, розділеними на різні категорії, тому вам буквально не потрібен будь-який досвід кодування чи технічний досвід.

Ви можете використовувати їхній суперінтуїтивно зрозумілий візуальний редактор, щоб перетягувати елементи та створювати професійно виглядаючу цільову сторінку, навіть якщо ви не маєте навичок дизайну. Крім того, він має інструмент тестування A/B і вкладку Facebook Page для підключення ваших сторінок.

У цьому є багато іншого, і ви можете використовувати їх усі, лише коли зареєструєтеся на 14-денну безкоштовну пробну версію, перш ніж перейти на платний план.

Clickfunnels

Повна послуга побудови воронки, Clickfunnels, дозволяє створювати чудові цільові сторінки разом із необхідними інструментами, які потенційно допоможуть перетворити відвідувачів на клієнтів. Він поставляється з редактором веб-сторінок із можливістю перетягування та багатьма можливими інтеграціями для згладження робочого процесу.

Незалежно від того, чи ваша мета — продати продукт, отримати електронні листи, відобразити бізнес-інформацію чи щось інше, Clickfunnels — чудовий спосіб досягти всього цього.

Важливо зазначити, що ця послуга не обмежується лише «цільовими сторінками». Це буквально комплексна система продажів, яка допоможе вам розвинути свій бізнес за допомогою різноманітних маркетингових стратегій.

Cardd

Будь то для будь-яких цілей, с Cardd; ви можете легко створювати цільові сторінки безкоштовно. Ви можете вибрати один із їхніх адаптивних шаблонів або почати з нуля, залежно від того, що підходить для ваших потреб. Ви можете додати до 3 сайтів для безкоштовного плану та використовувати всі їхні основні функції.

Проте план Pro надає більше сайтів, відстеження через Google Analytics, спеціальні домени та багато іншого. Ви можете спробувати безкоштовно протягом 7 днів, а потім платити лише 19 доларів США за весь рік. Це доступно!

Hubspot

Ви можете швидко створювати професійні цільові сторінки Hubspot без необхідності наймати розробника чи дизайнера. Ви можете почати з нуля або вибрати один із багатьох шаблонів, оптимізованих для мобільних пристроїв, щоб розпочати без зайвого очікування. Хороша річ у тому, що все це перетягування, тому вам не доведеться турбуватися про те, що ви надто довго намагаєтеся вставити в нього просту форму.

На цільовій сторінці ви можете вставляти CTA, форми та навіть персоналізований вміст на основі місцезнаходження відвідувачів, пристрою, джерела чи будь-яких інших даних, що зберігаються у вашій CRM. Hubspot дозволяє відстежувати та аналізувати вашу ефективність з часом, щоб оптимізувати та покращити вашу цільову сторінку.

Висновок

Зазначена вище платформа допоможе вам швидше створити цільову сторінку, щоб перевірити свою ідею та отримати електронні листи для запуску продукту.

Далі дізнайтеся про деякі з найкращих інструментів цифрового маркетингу, щоб збільшити дохід і аудиторію.