Як створити фотографію для обкладинки Facebook за допомогою свого аватара

Facebook випустив аватари ще в 2020 році, але з ними не було особливої ​​роботи. Тепер вони можуть зайняти почесне місце на налаштованій обкладинці.

MUO ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

Зробити його досить просто, але якщо у вас немає програми Facebook, ви можете не знати, що це взагалі можливо.

Як зробити обкладинку аватарка для Facebook

Вам потрібен аватар Facebook, щоб розмістити його на своїй обкладинці, і ви можете створити аватар Facebook, лише якщо у вас є програма Facebook. Тож, якщо ви хочете слідкувати за цим і ще не маєте аватара на Facebook, спочатку потрібно завантажити програму та створити аватар.

Якщо ви давно не оновлювали свій аватар, можливо, пора. Усі варіанти одягу, доступні для аватарів VR, які Meta представила у 2021 році, також доступні для вашого аватара у Facebook, включно з одягом, який можна розблокувати, купивши ігри VR.

Коли користувачі Facebook із аватаром Facebook переходять на свою домашню сторінку, тепер вони бачать кнопку «Створити з аватаром» поверх знайомої кнопки «Редагувати фотографію обкладинки» в нижньому правому куті фотографії обкладинки свого профілю.

Натискання цієї кнопки відкриває випадково згенероване фото обкладинки з використанням вашого аватара Facebook.

Ви можете вибрати Установити як обкладинку та продовжувати. Однак, прокрутивши вниз, ви побачите варіанти створення спеціальної фотографії обкладинки з вашим аватаром у Facebook.

Це налаштування, ймовірно, здається вам знайомим, оскільки це, мабуть, малопотужний клон зображення профілю Bitmoji в Snapchat. Дві вкладки пропонують вибір поз і фону для вашого аватара.

Ви можете редагувати фото обкладинки в інтерфейсі браузера, але лише позу та фон. Якщо ви хочете відредагувати аватар або його одяг, вам доведеться скористатися програмою Facebook.

Закінчивши, натисніть Установити як обкладинку.

Ще одна річ, яку можна зробити з аватаром у Facebook

Аватари Facebook уже можна було використовувати на платформі в основному як власні емодзі в повідомленнях і коментарях. Це були цікаві функції, але не дивно, що деякі користувачі навіть не знають, що доступні аватари Facebook.

Оскільки ми проводимо більше часу в Інтернеті, аватари стають все більш важливою частиною нашої цифрової особистості. Створення більшої кількості просторів для демонстрації цих аватарів, як-от фотографія обкладинки Facebook, завжди є цікавою подією.