techukraine.net techukraine.net Як створити телефонну конференцію з Microsoft Teams

Як створити телефонну конференцію з Microsoft Teams

Categories:

Microsoft Teams надає підприємствам надійні інструменти для співпраці та спілкування через настільні, веб- та мобільні додатки. Хоча більшість аудіодзвінків здійснюється через програму, Teams використовує аудіоконференції, щоб будь-хто міг легко набрати номер за допомогою номера телефону.

Як розпочати роботу з аудіоконференціями в Microsoft Teams

Якщо ваша зустріч буде лише аудіо, ви можете покращити якість для тих, у кого обмежений доступ до Інтернету, налаштувавши аудіоконференцію. Ці аудіоконференції не є частиною безкоштовного пакету Teams. Ти можеш використовуйте цю сторінку Microsoft щоб переглянути тарифи для вашої країни за допомогою абонентського плану або тарифного плану з оплатою за хвилину.

Усім, хто налаштовує аудіоконференцію, знадобиться ліцензію на доповнення Microsoft Teams або повну ліцензію на Microsoft 365. Залежно від того, яку ліцензію вибере ваша організація, вам також можуть знадобитися ліцензії на аудіоконференції, які доступні через Пробна версія Office 365 Enterprise E5. Якщо у вашій організації немає телефонної системи, вам також може знадобитися Ліцензія на телефонну систему Microsoft.

  Як вийти з редактора Vi або Vim

Ви можете керувати всіма ліцензіями на продукти з Центр адміністрування Microsoft. Перегляньте весь свій персонал із цього центру, розгорнувши спадне меню «Користувачі» ліворуч і вибравши «Активні користувачі». Клацніть три вертикальні крапки біля імені користувача, якому потрібно призначити ліцензії, а потім виберіть «Керувати ліцензіями продукту».

На новій панелі, що з’явиться праворуч, відкрийте спадне меню «Ліцензії» та переконайтеся, що необхідні ліцензії ввімкнено.

Якщо ви вибрали план аудіоконференцій з оплатою за хвилину, можливо, знадобиться налаштувати комунікаційні кредити для людей у ​​вашій організації, яким потрібно налаштувати аудіоконференції. Поки Microsoft є постачальником телефонних послуг за замовчуванням для аудіоконференцій у Teams можна вибрати використовувати сторонню службу аудіоконференцій якщо у вас уже є такий, інтегрований у вашу організацію.

  Як робити кращі фотографії у вашому домі (спалах не потрібен)

Як налаштувати аудіоконференції в Microsoft Teams

Коли ваші ліцензії Microsoft буде в порядку, ви можете налаштувати свій номер телефону для аудіоконференцій Центр адміністрування Microsoft Teams. Відкрийте спадне меню «Голос» ліворуч, а потім виберіть «Номери телефонів».

Натисніть «Додати», щоб створити новий номер телефону. Крім того, ви можете натиснути «Порт», якщо хочете передача та наявний номер телефону від постачальника послуг аудіоконференцій.

Виберіть свою країну або регіон, тип номера, місцезнаходження, код міста та потрібну кількість телефонних номерів для аудіоконференції. Ви можете натиснути піктограму «Інформація» поруч із більшістю цих параметрів, щоб дізнатися більше про них. Коли ви закінчите, натисніть «Далі» внизу екрана, і Microsoft розпочне процес налаштування ваших номерів телефону.

Ці номери телефонів призначаються автоматично залежно від наявності у вашому коді міста, але ви можете завжди змінити номери телефонів для аудіоконференцій пізніше. Ви також можете налаштуйте мови за замовчуванням або альтернативні мови для аудіоконференцій.

  Як показати приховані плаваючі панелі продуктивності Mac

Після того, як ваш номер телефону буде налаштовано, ви можете почати приймати дзвінки як адміністратор ваших ліній конференц-дзвінка. При бажанні можна налаштувати запрошення на зустріч включити додаткову інформацію чи ресурси.

Налаштування аудіоконференцій через Microsoft Teams – не найдешевший варіант. Тим не менш, це безпечна, надійна та доступна платформа, яка забезпечує достатньо документів до допоможе вам вирішити безліч проблем з ліцензуванням і крайніх випадків.