Як створити текст у зображеннях Midjourney (і отримати хороші результати)

| | 0 Comments| 8:03 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Midjourney v6 — це найкраща модель для створення тексту в зображеннях із меншою кількістю обхідних шляхів.
  • Використовуйте лапки та логічні підказки, щоб ефективно додавати текст до своїх зображень.
  • Експериментуйте з прикметниками, варіаціями, реміксами та стилізуйте значення, щоб покращити текстові результати в Midjourney.

З версією 6 Midjourney створення тексту всередині зображення не становить великої проблеми. Ви все одно стикатиметеся з неправильним написанням, але ви можете виправити це за допомогою варіантів і вибору правильних ключових слів. Давайте покажемо вам, як це зробити.

Крок 1. Виберіть проміжну модель, яка створює текст

Ми перевірили три різні моделі Midjourney, щоб побачити, наскільки добре вони можуть створювати текст усередині зображення, і результати показують явного переможця: Midjourney v6.

Версія 6 є першою моделлю Midjourney, яка має надійні можливості генерування тексту без використання тривалого обхідного шляху для досягнення цього.

Ви можете перевірити, яку модель ви використовуєте, ввівши /settings у текстове поле, а потім натиснувши Enter на клавіатурі. Натисніть спадне меню та змініть модель на v6 або новішу; використовуйте найновіший випуск.

  Як перенести музику зі старого iPod на комп’ютер або iPhone

Якщо ви новачок у платформі та потребуєте додаткових вказівок, перегляньте наш посібник про те, як розпочати роботу з Midjourney.

Крок 2. Додайте текст до сповіщення про проміжну подорож

Слова, які ви хочете відобразити на вашому зображенні, повинні бути взяті в лапки. Щоб підказка працювала добре, вона також має бути певною мірою логічною, пояснюючи, де мають з’явитися слова та як вони написані.

У нашому прикладі рекламного щита в стилі ретро, ​​розмальованого словами «Всесвітня виставка 1970-х років», ми описали, де ці слова мають з’явитися (рекламний щит) і як вони написані (намальовані).

Крок 3. Використовуйте правильні ключові слова для створення зображень із текстом

Є багато способів описати письмо. Намальоване, надруковане, тиснене, штамповане, нанесене графіті, подряпане, надписане, будь що. Використовуйте ці та інші прикметники, щоб описати саме те, що ви хочете.

Візьміть наведені нижче приклади:

  • Підказка 1: «Luke’s Diner» на серветці ручкою
  • Підказка 2: «Закусочна Люка» написано на серветці ручкою

Ми використали дві майже ідентичні підказки, за винятком того, що в одній використовується прикметник «написаний», а в іншій ні. Ця невелика різниця змінила весь сенс отриманого зображення.

  Як вимкнути флеш-повідомлення на iPhone

Якщо ви хочете створити текст сам по собі, який не обов’язково є частиною сцени, вам потрібне ключове слово – Typography Design. Це чудовий трюк для створення логотипів або дизайнерських матеріалів, які можна використовувати для інших проектів.

Prompt: Typography design of "Luke's Diner" written in retro red and white font --ar 2:1

Крок 4: Як отримати хороші текстові результати в Midjourney

Не зациклюйтеся на поганих результатах, тому що ви можете їх виправити, вибравши кілька варіантів. У наведеному нижче прикладі ми використали кнопку варіації ще двічі, щоб отримати зображення, яке було майже таким самим, як оригінал, але з правильним написанням.

Ви можете зробити те саме, натиснувши одну з кнопок V, позначених цифрами від 1 до 4, що відповідають чотирьом зображенням у наборі.

Використання функції реміксування

Ви можете піти далі за допомогою функції реміксування. Якщо ввімкнути цей параметр, ви зможете редагувати підказку, коли ви натискаєте кнопку варіації, що дасть вам більше контролю над зображенням і полегшить вам зміну тексту на зображенні.

  Як використовувати конфіденційний режим у Gmail

Введіть команду /prefer remix у текстовому полі, а потім двічі натисніть Enter. Ви отримаєте повідомлення «Режим реміксування ввімкнено», що підтверджує ваші налаштування.

Наступного разу, коли ви скористаєтеся кнопками V для створення варіантів, з’явиться діалогове вікно з оригінальною підказкою, де ви зможете вносити зміни. Поміняйте текст, якщо хочете, і якщо вам потрібно повернутися до того, які ключові слова працюють найкраще, ви можете переглянути крок 3.

Як правило, найкраще підійде одне-два слова. Загальні фрази, які ви, ймовірно, побачите в контексті зображення, також спрацюють, на відміну від чогось безглуздого. Наприклад, вивіска з написом «Мотель для медового місяця» мала більший успіх, ніж «Кратер Комфорт».

Збережіть ці прийоми на потім і випробувайте їх на інших проектах, як-от створення штучного автопортрета.

Хоча бачити орфографічні помилки та подвоєні слова невтішно, ви можете відносно швидко очистити результати, створивши варіанти, використовуючи функцію реміксування та правильно підібравши ключові слова. Коли ви порівнюєте найкращі генератори ШІ, саме ці функції виділяють Midjourney.

Таким чином, без зайвої праці та з набагато меншою кількістю обхідних шляхів, ніж у попередніх моделях, ви можете створити досить хороший текст у Midjourney.