Як створити та роздрукувати конверт в Word

Якщо ви хочете створити індивідуальний конверт для особистого чи професійного використання, але не хочете вкладати гроші, щоб зробити це професійно, Microsoft Word допоможе вам. Створити індивідуальний конверт у Word дуже просто завдяки функції, розробленій для цього завдання.

Створення та друк конвертів у Word

Відкрийте Word і виберіть вкладку «Поштові розсилки».

Далі натисніть кнопку «Конверти».

З’явиться вікно Конверти та етикетки. Сюди ми введемо всю нашу інформацію. У полі «Адреса доставки» (1) введіть адресу одержувача. У полі «Повернена адреса» (2) ви вказуєте своє ім’я та адресу. Ви можете пропустити це, поставивши прапорець «Пропустити», якщо хочете. Після того, як ви введете всю інформацію, натисніть «Параметри» (3).

  Як знайти та замінити текст і числа в Excel

У вікні «Параметри конверта», що відкриється, вам потрібно вказати Word, як ви будете завантажувати конверт у принтер.

Виберіть відповідний метод подачі з доступних параметрів. Після того, як ви налаштуєтеся тут, перейдемо до вкладки «Параметри конверта».

Тепер у нас є варіанти зміни розміру конверта та стилю шрифту. Натисніть спадне меню «Розмір конверта», щоб відкрити великий список різних розмірів конвертів і вибрати той, який найкраще відповідає вашим потребам. Щоб налаштувати шрифт для адреси доставки або повернення, натисніть кнопку «Шрифт» під відповідним елементом. Вас зустріне нове вікно, у якому будуть представлені ваші стандартні параметри шрифту.

  Як оновити Safari на iPhone та Mac

Після того, як ви закінчите налаштувати розмір конверта та стиль шрифту, натисніть «ОК».

Тепер ви повернетеся у вікно Конверти та етикетки. Залишилося лише натиснути кнопку «Додати до документа».

Після вибору ви отримаєте повідомлення із запитом, чи бажаєте ви використовувати введену зворотну адресу як адресу для повернення за замовчуванням. Ви можете вибрати «Так», оскільки ця інформація навряд чи буде часто змінюватися.

Тепер ви побачите попередній перегляд вашого конверта в лівій частині екрана, а з правого боку — порожня сторінка, на якій ви можете ввести свій лист.

Після того, як ви написали лист, поверніться на вкладку «Поштові розсилки» та натисніть «Конверт».

  Як продати свій ноутбук, телефон або планшет за найвищий долар

Ви знову опинитеся у вікні «Конверти та етикетки». Все, що залишилося зробити, це вибрати «Друк».

Переконайтеся, що ваші конверти завантажено у відповідний лоток у вашому принтері, і готово!