Як створити та продати свої стилі Lightroom: найкращий посібник

| | 0 Comments| 3:55 PM
Categories:

Багато фотографів економлять години, обробляючи свої фотографії, створюючи попередні налаштування. Але крім того, що ви зможете швидше редагувати фотографії, ви також можете ділитися своїми попередніми налаштуваннями з іншими — і потенційно отримувати за це гроші!

У цій статті ви дізнаєтеся, як створювати пресети за допомогою Lightroom і продавати їх онлайн. Ви також знайдете найкращі поради щодо просування свого мистецтва.

Як експортувати стиль у Lightroom

Якщо вам потрібна допомога у створенні стилів Lightroom, обов’язково перегляньте наш повний посібник зі створення власних стилів у Lightroom.

Коли ви створите свої попередні налаштування Lightroom, вам потрібно буде експортувати їх, перш ніж ви зможете почати продавати. Ось як це зробити:

 • Якщо ви користуєтеся Mac, натисніть Control + трекпад на стилі, який потрібно експортувати. Користувачі Windows можуть клацати правою кнопкою миші.
 • Виберіть Експортувати, коли з’явиться спадне меню.
 • Виберіть, де ви хочете зберегти свій стиль. Для простого доступу варто створити нову папку для зберігання всіх цих даних.
 • Де продати свої пресети Lightroom

  У вас є безмежні можливості для продажу ваших попередніх налаштувань Lightroom. Вам слід вибрати платформу, яку ви вважаєте легкою у використанні або вивченні, і також важливо врахувати можливі компроміси. Наприклад, хоча використання онлайн-ринку передбачає простішу настройку, вам, можливо, доведеться мати справу з нижчою нормою прибутку. У цих випадках зазвичай стягуватимуться комісії, яких ви не зіткнетеся на своєму веб-сайті.

  Нижче наведено список місць, де ви можете розглянути можливість продажу ваших попередніх налаштувань Lightroom, а також переваги та недоліки їх використання.

  1. Ваш власний веб-сайт

  Мати веб-сайт як фотографу корисно для демонстрації вашого портфоліо. Ви також можете використовувати свій сайт, щоб збільшити аудиторію, яка любить те, що ви робите, наприклад, регулярно ведучи блоги.

  Продаж пресетів на вашому веб-сайті означає, що ви часто зберігаєте більше зароблених грошей. Однак вам все одно може знадобитися мати справу з комісіями за транзакції. Існує кілька конструкторів веб-сайтів для онлайн-магазинів на вибір, тоді як багато інших мають доступні плагіни. Як наслідок, ви можете забезпечити легке оформлення замовлення та безпроблемний досвід покупок для своїх клієнтів.

    14 найкращих пошукових систем PDF для пошуку безкоштовних електронних книг у 2022 році

  Плюси власного веб-сайту:

  • Люди приходять спеціально до вас, тобто вам не потрібно конкурувати з іншими на ринку.
  • Часто вам не потрібно платити комісії за ринок, що з часом може значно вплинути на ваш прибуток.
  • Більше можливостей налаштування.

  Мінуси власного сайту:

  • Якщо у вас ще немає великої онлайн-аудиторії, вам може бути важко залучити платоспроможних клієнтів.
  • Крива навчання набагато крутіша. Вам потрібно буде вивчити безліч інших навичок, таких як SEO та цифровий маркетинг.
  • Немає гарантії, що вам не доведеться мати справу з комісіями.

  Подумайте про продаж пресетів на своєму веб-сайті, якщо:

  • Ви маєте пристойну присутність в Інтернеті.
  • Ви готові навчитися SEO та створенню веб-сайтів (або вже маєте знання).

  Навіть якщо ви ще не маєте великої присутності в Інтернеті, усе одно доцільно завантажити свої стилі у свій онлайн-магазин. Тоді, коли ви залучаєте більше підписників, вони зможуть купувати ваші продукти без необхідності виконувати всю роботу з налаштування пізніше. Є ще кілька способів створити фотобізнес без великої кількості підписників у соціальних мережах.

  Якщо ви все-таки вирішите створити фотосайт, перегляньте наш посібник про те, що потрібно включити на ваш фотосайт.

  2. Гумроуд

  Gumroad — це онлайн-ринок, де користувачі можуть продавати кілька видів цифрових продуктів, у тому числі шаблони Lightroom Presets і Notion. Коли ви продаєте пресети на Gumroad, інші можуть шукати ваші продукти, але ви також можете рекламувати свою роботу деінде (ми поговоримо про це пізніше).

  Використовуючи Gumroad, ви можете інтегрувати Stripe та інші способи оплати. Зареєструвати обліковий запис можна безкоштовно, але платформа забере частину вашого прибутку, коли ви здійсните продаж.

  Плюси:

  • Простий у налаштуванні та використанні.
  • Без комісії за початкове налаштування.
  • Хороший ступінь налаштування.

  Мінуси:

  • Ви повинні сплачувати комісію в розмірі 10% щоразу, коли здійснюєте продаж.
  • Вам також може знадобитися сплачувати комісію за обробку платежу щоразу, коли хтось робить покупку.

  Розгляньте можливість використання Gumroad, якщо:

  • У вас мало або зовсім немає досвіду продажу цифрових товарів.
  • Ви хочете перевірити та побачити, чи є ринок для ваших пресетів.

  3. Etsy

  Etsy — це ще один ринок, орієнтований на творчих людей, і ви можете продавати як фізичні, так і цифрові продукти. Як і Gumroad, користувачі можуть шукати ваші попередні налаштування, а це означає, що вам все ще потрібно базове розуміння SEO.

    7 способів ефективно захистити свій бізнес від кібератак

  Коли ви завантажуєте свої стилі на Etsy, вам потрібно буде заплатити комісію за розміщення в розмірі 0,20 доларів США. Маючи це на увазі, може бути доцільно об’єднати багато ваших пресетів разом. Також існують різні інші комісії, про які ви можете прочитати Комісії та політика платежів Etsy.

  Плюси:

  • Легко налаштувати.
  • Потужна функція пошуку.
  • Продавайте фізичні продукти пізніше, якщо хочете ще більше збільшити свою присутність.

  Мінуси:

  • Комісія за лістинг у розмірі 0,20 доларів США на додаток до комісії за транзакцію у розмірі 6,5% та інших можливих платежів.

  Розгляньте можливість використання Etsy, якщо:

  • Ви новачок у продажу цифрових товарів.
  • Можливо, ви захочете пізніше продавати фізичні продукти (наприклад, плакати).

  Якщо ви вирішите використовувати Etsy, подумайте про те, щоб спробувати ці стратегії для реклами свого магазину Etsy.

  4. Shopify

  Shopify — одна з найпопулярніших платформ електронної комерції у світі, і це чудове місце для продажу ваших попередніх налаштувань Lightroom. Ви можете використовувати інструмент для створення власного веб-сайту, що робить його ідеальною відправною точкою, якщо ви ще не бажаєте використовувати більш комплексний конструктор сайтів.

  Ще одна перевага Shopify полягає в тому, що ви можете використовувати плагін з кількома конструкторами веб-сайтів, що полегшує використання, якщо у вас уже є сайт.

  Плюси:

  • Інтегруйте Shopify з кількома веб-сайтами.
  • Якщо хочете, створіть окремий веб-сайт за допомогою Shopify.
  • Низькі комісії за операції.
  • Можливість масштабування в міру зростання вашого фотобізнесу.

  Мінуси:

  • Потрібна місячна або річна підписка.

  Використовуйте Shopify, якщо:

  • У вас є бюджет для оплати місячної підписки.
  • Ви хочете щось складніше, ніж онлайн-ринок.

  Коли ви створите та завантажите свої стилі, настав час повідомити світові про вашу роботу. Усе це довгострокові варіанти, тобто важливо вибрати те, що вам подобається, а не лише те, що, на вашу думку, принесе найшвидший результат.

  1. YouTube

  Вам слід наполегливо подумати про створення фотоканалу на YouTube, якщо ви хочете створити свою фотографію. Це чудова платформа для поширення вашого повідомлення та підвищення обізнаності про вашу роботу, навіть якщо створення каналу потребує часу.

  Ви можете розвивати свій канал YouTube, створюючи цінний і розважальний вміст. Навчальні посібники, фотоблоги та поради щодо композиції – гарне місце для початку. Тонко згадайте свої пресети у відео та залиште посилання в описі, щоб люди могли перевірити, якщо їм це цікаво. У нас є кілька порад, які допоможуть вам отримати першу 1000 підписників, якщо ви зовсім новачок.

    Найкращий локальний менеджер паролів для вашого бізнесу – Passwork

  2. Соціальні медіа

  Соціальні мережі — ще одне місце для просування ваших попередніх налаштувань Lightroom, і ці платформи також корисні для спілкування з вашою аудиторією. Instagram, Pinterest і X (раніше відомий як Twitter) – лише деякі з можливих варіантів.

  Під час просування ваших попередніх налаштувань у соціальних мережах вам знову доведеться зосередитися на наданні цінного вмісту. Якщо ви це зробите, ви з часом створите аудиторію, і за цим прийде матеріальний успіх (тобто продаж ваших пресетів).

  Варто скористатися функцією закріплення на X та Instagram, щоб просувати свої пресети.

  3. З уст в уста

  У вас є друзі та родина, які завжди дивуються, як ваші фотографії виглядають так добре? Що ж, вони дізнаються, щойно куплять ваші пресети.

  Коли продаєте пресети та інші предмети в Інтернеті, ваше найближче оточення є чудовим місцем для початку. Навіть якщо вони не надто цікавляться фотографією, вони все одно захочуть підтримати вас. Або вони можуть знати когось, хто любить фотографувати, і направить вас до них.

  4. Ведення блогу

  Написання — це ще один чудовий спосіб охопити цільову аудиторію та, зрештою, просувати свої налаштування Lightroom. Ви можете брати участь у великих фотографічних блогах, але також варто створити власний. Окрім того, що ви ділитеся своїм досвідом, ви можете запропонувати ідеї щодо тем, у яких ви особливо обізнані, наприклад, бронювання постійної роботи з клієнтами.

  Перш ніж почати, спробуйте виконати наш новий контрольний список блогерів.

  Усе, що вам потрібно знати про продаж пресетів Lightroom

  Попередні налаштування Lightroom — чудовий спосіб спростити робочий процес фотографування, але ви також можете використовувати свої попередні налаштування, щоб допомогти іншим.

  Ви можете продавати стилі Lightroom у багатьох місцях в Інтернеті, і у вас є стільки ж варіантів для просування своєї роботи. Найголовніше, щоб ви вибрали платформу, яка вам подобається, і застосували довгостроковий підхід.