Як створити та надіслати аватари WhatsApp

Categories:

Чати WhatsApp або розмови загалом стають веселішими, коли ви додаєте емодзі та наклейки. WhatsApp вже пропонує можливість надсилати стікери в чатах на своїй платформі обміну повідомленнями. Але тепер ви можете створювати та надсилати аватари в чатах WhatsApp. WhatsApp лише нещодавно додав можливість створювати свої цифрові аватари та ділитися ними як стікерами, ця функція вже доступна у Facebook та Instagram. Отже, якщо вам подобається концепція Bitmojis і Memojis, давайте дізнаємося, як ви можете створити подібний аватар у WhatsApp.

Як створити аватар WhatsApp (2022)

У цьому посібнику ми пояснимо, як ви можете легко створювати власні аватари WhatsApp, надсилати їх людям у вигляді наклейок і навіть розміщувати як фотографію профілю. Перед цим давайте розглянемо, що таке функція аватарів у WhatsApp.

Що таке аватар Whatsapp?

Аватари WhatsApp — це ваші цифрові анімовані версії, схожі на Memoji від Apple і Bitmoji Snapchat. Гігант обміну повідомленнями дає вам можливість створити персоналізований аватар, який буде максимально схожий на вас. Ви можете створити свій власний аватар, додавши кілька елементів, таких як зачіска, одяг, вираз обличчя, аксесуари та багато іншого. Далі, в ан офіційний допис у блозіWhatsApp заявляє, що незабаром додасть нові покращення стилю, зокрема освітлення, тіні, текстури зачісок тощо.

Це схоже на те, як ви можете створювати аватари в Instagram і Facebook, які нещодавно представила Meta. Однак їх не можна використовувати як взаємозамінні на трьох платформах соціальних мереж під егідою Meta. Крім того, вам потрібно створити кожен аватар окремо, що є трудомістким завданням, тому всі ваші аватари можуть виглядати по-різному у Facebook, Instagram і WhatsApp. Можливо, Meta додасть підтримку сумісності колись у майбутньому!

  Як вимкнути обмін повідомленнями для членів групи в Whatsapp

Як створити аватар WhatsApp (покрокова інструкція)

Аватари в WhatsApp тепер доступні як для користувачів Android, так і для iPhone. Вам потрібно лише переконатися, що ваш додаток WhatsApp оновлено, щоб створити аватар у додатку.

Примітка. Ми перевірили цю функцію на WhatsApp версії №2.22.24.78 на Android і версії №2.22.24.77 на iOS. Ми використовували iPhone, щоб показати кроки для створення Аватара в цьому підручнику, але вони майже однакові на Android.

 • Відкрийте WhatsApp і перейдіть до «Налаштування» на нижній панелі навігації. Потім натисніть опцію «Аватар» під своїм іменем.

 • Тепер ви знайдете опцію «Створити свій аватар» на наступній сторінці. Торкніться його, і на екрані з’явиться сторінка з докладною інформацією про аватари WhatsApp. Тут натисніть опцію «Почати», щоб почати процес створення аватара.

 • Насамперед йде вибір тону шкіри. Виберіть той, який відповідає вашому, і натисніть кнопку «Далі» внизу.

 • Далі ви побачите безліч варіантів персоналізації свого аватара. Ви можете вибрати різні варіанти покращення стилю, як-от вбрання, тип фігури, форму очей/колір/макіяж, форму/колір брів тощо. Ви навіть можете змінити форму носа, колір рота та губ, форму/мітки/лінії обличчя, колір та волосся на обличчі, сережки тощо.
 • Ви можете вибрати варіанти, які найкраще відповідають вашому характеру. Якщо ви не знаєте, який варіант налаштування вибрати, ви можете торкнутися піктограми дзеркала (розташоване праворуч від вашого аватара), щоб побачити себе під час створення свого аватара.

 • Коли ви задоволені, торкніться опції «Готово» у верхньому правому куті, щоб зберегти зміни.

 • Ваш аватар WhatsApp буде оновлено, і все готово. Потім натисніть «Далі», щоб знову перейти до розділу «Аватар» у програмі.

Примітка. Ви можете повернутися в Налаштування -> Аватар, щоб змінити свій аватар у будь-який момент, якщо вам потрібно щось змінити. Просто натисніть опцію «Редагувати аватар», щоб внести зміни.

  Як увімкнути та вимкнути двоетапну перевірку в Whatsapp

Як поділитися своїм аватаром у чатах WhatsApp

Створивши свій аватар WhatsApp, ви можете легко надсилати його людям як наклейки. Є два способи зробити це, і вони наведені нижче.

 • По-перше, відкрийте чат WhatsApp і торкніться піктограми «наклейка» на текстовій панелі вашого iPhone. Що стосується користувачів Android, вам потрібно торкнутися значка emoji на текстовій панелі.

 • Тепер ви побачите значок аватара WhatsApp унизу, поруч із параметрами GIF і наклейками. Торкніться значка аватара.

 • Тепер ви побачите кілька стікерів WhatsApp Avatar на основі таких емоцій, як любов, смуток, гнів тощо. Виберіть свою емоцію та надішліть стікер, який вам подобається. WhatsApp каже, що створює понад 36 стікерів на основі вашого аватара.

 • Ще один спосіб надіслати аватари WhatsApp – перейти в розділ «Налаштування -> Аватари». Потім виберіть опцію «Переглянути наклейки» та виберіть ту, яку хочете надіслати.

 • Після цього виберіть іконку «Переслати» у верхньому правому куті, щоб надіслати наклейку аватара в потрібний чат.

Як зробити аватар WhatsApp своїм фото профілю

Окрім надсилання наклейок-аватар людям для веселого спілкування, ви також можете встановити свій аватар WhatsApp як фотографію профілю. Щоб дізнатися, як це працює, виконайте наведені нижче дії.

 • Перейдіть до налаштувань WhatsApp і знову виберіть опцію «Аватар».

 • Тут вам просто потрібно натиснути опцію «Створити фотографію профілю».

 • Тепер ви можете вибрати потрібну позу аватара, змінити колір фону та натиснути «Готово», коли будете готові оновити зображення профілю в WhatsApp. І, нарешті, ваш аватар WhatsApp тепер є вашим фото профілю!

Як видалити свій аватар WhatsApp

Якщо ви закінчили створювати та ділитися своїм аватаром у WhatsApp, ви також можете видалити його. Для цього виконайте наведені нижче дії.

 • Спочатку перейдіть до «Налаштування -> Аватар» у WhatsApp.

 • Потім натисніть опцію «Видалити аватар». Після цього на екрані з’явиться запит на підтвердження. Ще раз натисніть кнопку «Видалити», щоб назавжди видалити свій аватар WhatsApp.
  Блокування чату запобігає доступу до Facebook, Messenger і Whatsapp [Android]

Поширені запитання про аватари WhatsApp

Чи взаємозамінні аватари WhatsApp, Instagram і Facebook?

Ні, не можна. Хоча Meta додала аватари на всіх трьох своїх платформах соціальних мереж, включаючи Facebook, Instagram і WhatsApp, ваш аватар буде різним на всіх них. Вам потрібно створити та налаштувати свій аватар на кожній платформі окремо. Отже, ви не можете використовувати свій аватар Instagram у WhatsApp, аватари WhatsApp у Facebook тощо.

Чи можете ви надсилати та створювати аватари WhatsApp в Інтернеті?

Ні, зараз аватари WhatsApp доступні лише на пристроях Android та iOS. Ви не можете створити свій аватар за допомогою веб-програми WhatsApp.

Де можна використовувати аватари WhatsApp?

Аватари WhatsApp можна використовувати в окремих чатах і групах і навіть використовувати як зображення.

Створюйте наклейки аватарів у чатах WhatsApp

Це повний посібник, за яким ви можете створювати та надсилати аватари WhatsApp, щоб зробити спілкування більш персоналізованим і веселим. Зрештою, WhatsApp — це платформа для обміну повідомленнями, на якій спілкуються більше 2 мільярдів людей! Якщо ви вирішите створити свій Аватар, повідомте нам про свій досвід і чи він кращий за Snapchat Bitmojis або Apple Memojis. Тим часом також перегляньте наш посібник про те, як надсилати повідомлення самому собі в WhatsApp, щойно запущеній і корисній функції.