Як створити та використовувати аватар для Instagram

Намагаючись взяти на себе популярні аватарки Bitmoji Snapchat, Facebook представив 3D-аватари на своїй платформі ще в червні 2020 року. Мета, яка є батьківщиною Facebook, з тих пір розробила цю існуючу функцію і почала розгортати аватари в Instagram для більшої кількості користувачів. За допомогою цієї функції ви можете створювати персоналізовані аватарки та ділитися ними на платформі. У цій статті ми детально розповіли, як створити та використовувати аватар в Instagram Stories та DM.

Створення та використання аватара в Instagram (2022)

Що таке аватар в Instagram?

Функція аватара Instagram дозволяє створювати та ділитися наклейками, схожими на Bitmoji, щоб представляти себе на платформі. У вас є можливість налаштувати свій аватар і зробити його схожим на вас. Налаштувавши свій аватар, ви можете використовувати його у своїх історіях і DM з друзями.

  Як закріпити коментарі в Instagram на iPhone та Android

Як створити свій власний аватар для Instagram

1. Відкрийте свій профіль Instagram на нижній панелі навігації та торкніться меню гамбургерів у верхньому правому куті. У спливаючому меню виберіть «Налаштування», щоб отримати доступ до сторінки налаштувань Instagram.

2. Тепер натисніть «Обліковий запис» і виберіть «Аватар», щоб налаштувати свій аватар Instagram.

3. Тепер ви отримуєте інтерфейс редактора, схожий на Bitmoji, щоб налаштувати свій аватар. Тут ви можете налаштувати тон шкіри, волосся, обличчя, очі, брови, окуляри, ніс, рот, волосся на обличчі, тіло, одяг, головний убір, пірсинг вух і навіть додати слухові апарати до аватара. Instagram також пропонує вам різноманітні шаблони для початку, а потім ви можете легше налаштувати аватар.

  Як збільшити публікацію в Instagram

4. Після налаштування аватара натисніть «Готово» у верхньому правому куті та виберіть «Зберегти зміни», щоб зберегти зміни, внесені до вашого аватара.

Поділіться своїм аватаром в Instagram в Stories

1. Щоб поділитися своїм аватаром Instagram в історіях, відкрийте інтерфейс створення історії та торкніться значка наклейки у верхньому правому куті. У списку наклейок виберіть «Аватар», щоб отримати доступ до свого аватара.

2. Тепер ви побачите наклейки, згенеровані на основі вашого аватара. Помістіть наклейку на своє зображення та натисніть кнопку «Ваша історія», щоб додати зображення до своєї історії Instagram.

Поділіться смайлами аватара Instagram в DM

1. У вас також є можливість використовувати свій аватар Instagram у DM. Відкрийте вікно чату, торкніться значка наклейки в текстовому полі в правому куті та виберіть «Аватар», щоб переглянути смайли на основі вашого аватара.

  Як використовувати Instagram Stories

2. Виберіть наклейку, яку хочете надіслати, і все! Одержувач отримає ваш аватар у вигляді повідомлення, що додасть вашим розмовам персональний відтінок.

Використовуйте 3D аватари в Instagram, Facebook та Messenger

Хоча тривимірні аватари можуть бути не для всіх, але приємно бачити, що Instagram пропонує більше способів допомогти користувачам висловити себе на платформі, крім емодзі, GIF-файлів, наклейок тощо. Тож, чи подобаються вам аватари Instagram, а не стандартні альтернативи, як-от Bitmoji Snapchat і Memoji від Apple? Поділіться своїми думками з нами в коментарях нижче.