Як створити стікери, згенеровані ШІ, у WhatsApp

| | 0 Comments| 12:18 PM
Categories:

WhatsApp дозволяє вам легко створювати та надсилати стікери, створені ШІ.

Ви коли-небудь хотіли оживити свої розмови в WhatsApp за допомогою веселих і власних наклейок? Що ж, тепер ви можете завдяки функції наклейок AI у WhatsApp, яка дозволяє створювати власні наклейки за допомогою AI.

Цікаво як? Читайте далі, щоб дізнатися.

Що таке наклейки AI у WhatsApp?

Штучні наклейки WhatsApp — це функція, яка дозволяє створювати власні наклейки на основі введеного тексту. Ви можете ввести будь-яке слово чи фразу, і штучний інтелект створить наклейку, яка відповідає значенню та настрою вашого тексту.

  Виправити формат файлу WhatsApp, який не підтримується на Android

Наклейки штучного інтелекту відрізняються від наклейок, які ви отримуєте за допомогою програми для створення наклейок WhatsApp у веб-програмі або від сторонніх розробників наклейок. Наклейки зі штучним інтелектом персоналізовані та унікальні, оскільки створюються моделлю штучного інтелекту на місці.

Як створити AI-стікери на WhatsApp

Можливо, вам знадобиться оновити програму WhatsApp, якщо ви використовуєте старішу версію для доступу до функції наклейки AI. Якщо ваш WhatsApp оновлений, ось кроки, які слід виконати, щоб створити наклейку AI у WhatsApp.

 • Відкрийте WhatsApp і торкніться чату, куди ви хочете надіслати наклейку AI.
 • Торкніться значка емодзі поруч із полем введення тексту.
 • Торкніться значка наклейки.
 • Виберіть Створити.
 • Введіть текст, який ви хочете використовувати для своєї наклейки, у текстове поле та зачекайте кілька секунд, доки AI створить вашу наклейку.
 • Торкніться потрібної наклейки з вибору, щоб поділитися нею зі своїм контактом або групою.
 •   10 шлюзів WhatsApp Business API для взаємодії з клієнтами в масштабі

  Ви можете налаштувати свій опис або торкнутися вертикального еліпса > Спробуйте ще раз, щоб створити інший вибір наклейки. Спільні наклейки зберігаються на панелі наклейок і їх можна використовувати повторно.

  Створення власних стікерів у WhatsApp

  Створення AI-стікерів у WhatsApp — це цікавий і персоналізований спосіб виразити себе та оживити розмови. Ви можете використовувати цю функцію, щоб створювати наклейки на основі ваших інтересів, хобі, емоцій, жартів або будь-чого іншого, що спадає на думку.

  Однак ви також повинні бути обережними, щоб не створювати та не поширювати неприйнятні чи шкідливі наклейки, які можуть когось образити чи завдати шкоди.

    Розблокуйте WhatsApp і використовуйте його без обмежень: працює у вашій країні?