Як створити список електронної пошти для Gmail для надсилання групових листів

Якщо ви регулярно надсилаєте електронні листи одній групі людей, ви можете скоротити витрати часу, створивши список електронних листів для використання в Gmail. Хоча це не очевидно, ось як створити список розсилки.

Створіть список електронної пошти за допомогою Контактів Google

Як типово для Google, усіма контактами, які ви бачите та доступні в Gmail, керує окремий додаток Google: Контакти. Щоб створити список контактів, який можна використовувати в Gmail, потрібно відвідати веб-програму Контакти Google.

Запустіть веб-браузер і перейдіть до Контакти Google. Опинившись тут, наведіть курсор на контакт, який потрібно додати до списку розсилки, а потім натисніть прапорець, щоб вибрати його. Повторіть для кожного контакту, який ви хочете додати до списку.

  Як запобігти автоматичному оновленню до Firefox 57

Переконайтеся, що кожен доданий контакт має пов’язану з ним електронну адресу. Інакше вони не відображатимуться на мітці, коли ви надішлете їм електронний лист пізніше.

Після того, як ви вибрали кожен контакт, клацніть піктограму мітки, а потім натисніть кнопку «Створити мітку».

Натисніть значок синього ярлика, а потім клацніть

Дайте мітці назву, яку легко запам’ятати, а потім натисніть «Зберегти», щоб створити список контактів.

Введіть описову мітку для групи та натисніть

Щоб додати контакти до вже існуючої мітки, виберіть контакт, клацніть піктограму «Мітка», клацніть мітку, до якої хочете її додати, а потім натисніть кнопку «Застосувати».

Додайте контакти до наявної групи.  Клацніть контакт, клацніть піктограму синьої мітки, виберіть групу, а потім клацніть

Після збереження мітки ви можете створити іншу мітку для іншого списку або закрити вкладку.

  Як порахувати дні між двома датами в Google Таблицях

Надішліть електронний лист за допомогою списку розсилки в Gmail

Тепер, коли у вас створено та позначено список, перейдіть до свого Вхідні Gmail щоб надіслати електронний лист усій групі контактів.

Коли сторінка завантажиться, наведіть курсор миші на піктограму плюс (+) і натисніть кнопку «Написати», коли з’явиться повідомлення, щоб розпочати новий лист.

Наведіть курсор на кнопку плюс (+) і натисніть

У вікні «Нове повідомлення» почніть вводити назву, яку ви дали мітці, а потім натисніть пропозицію, коли вона з’явиться під текстовим полем.

Вибравши мітку, заповніть електронний лист, а потім натисніть кнопку «Надіслати», коли закінчите, щоб надіслати його всім у списку групи.

Після того як ви закінчите писати електронний лист, натисніть

Хоча ви можете використовувати це для ведення малого бізнесу або маркетингової кампанії, ваш безкоштовний обліковий запис Google дозволяє лише до 500 надісланих та отриманих листів на день. Якщо ви досягнете цього ліміту протягом 24-годинного періоду, ви можете отримати повідомлення про помилку, що сповіщає вас про перевищення.

  6 найкращих інструментів для моніторингу веб-сайтів