Як створити списки відтворення Spotify і додати до них пісні

Ключові висновки

 • Створюйте списки відтворення на Spotify на свій смак, додаючи пісні, які відповідають вибраному стилю чи жанру.
 • Використовуйте функцію Blend, щоб створювати списки відтворення з друзями та родиною, які Spotify оновлює щодня.
 • Скористайтеся рекомендаціями Spotify або запросіть співавторів, щоб покращити ваші списки відтворення.

Spotify — один із найкращих сервісів потокового передавання, але він стає ще кращим, коли ви починаєте сортувати свою музику за списками відтворення. Ми тут, щоб показати вам, як створювати списки відтворення, а потім додавати до них пісні. У нас також є кілька порад щодо створення списків відтворення Spotify.

Як створити список відтворення Spotify і додати до нього пісні

Щоб створити список відтворення Spotify з нуля, спочатку перейдіть до розділу «Ваша бібліотека» внизу мобільного додатка на Android або iOS. Потім натисніть кнопку «+» угорі біля значка «Пошук». Ви побачите два варіанти: Список відтворення та Змішування. Натисніть «Список відтворення», щоб створити стандартний список відтворення для себе, або натисніть «Змішати», щоб створити спільний список відтворення для друзів.

Наведений вище спосіб такий самий, як і в настільному додатку. Просто йдіть до
Ваша бібліотека
і натисніть
кнопку +
щоб створити новий список відтворення.

Створіть для себе список відтворення Spotify

Ви можете створити список відтворення про що завгодно. Ви можете тематизувати його навколо певного жанру або створити його напередодні певної події. Ідея полягає в тому, щоб ви могли швидко та легко знаходити пісні, які ви хочете слухати в певний час. Просто дайте своєму списку відтворення відповідну назву та натисніть «Створити».

  Комп'ютер не включається? Ось як це виправити

Потім Spotify порекомендує вам почати створювати свій список відтворення, додаючи пісні. Натисніть Додати до списку відтворення, і ви побачите панель пошуку та список запропонованих пісень на основі вашого прослуховування. Останній оновлюватиметься, коли ви додаватимете пісні до свого списку відтворення, а Spotify оновлюватиме свої пропозиції відповідно до того, що ви додаєте вручну.

Якщо натиснути панель пошуку, ви побачите список своїх останніх пошуків. Праворуч від пісень буде обведена кнопка +. Тож просто натисніть це, якщо ви хочете додати трек до списку відтворення, який ви створюєте. Або клацніть виконавця, якого ви раніше шукали, і перейдіть за посиланнями, щоб додати певні пісні. Або шукайте щось нове (виконавець, альбом чи пісня), поки не зможете додати те, що шукаєте.

Щоразу, коли ви додаєте пісню, Spotify повертатиме вас на сторінку «Додати до цього списку відтворення». Коли ви закінчите додавати пісні (на даний момент), натисніть кнопку «Назад» у верхньому правому куті, щоб побачити, як формується ваш список відтворення. Spotify все одно рекомендуватиме пісні для додавання до вашого списку відтворення, але чи прийматимете ви його пропозиції, залежить від вас.

Ваш щойно створений список відтворення тепер буде видно у вашій бібліотеці, і ви можете клацнути його, щоб додати більше пісень таким же чином, коли забажаєте. Якщо ви будь-коли клацнете меню гамбургера праворуч від піктограми «Поділитися», ви побачите опції Додати до цього списку відтворення, Редагувати список відтворення, Видалити список відтворення тощо.

Створіть спільний список відтворення за допомогою Blend

Blend — це тип списку відтворення, призначений для спільного використання з друзями. Ви можете запросити до Blend до 10 друзів, і Spotify створить список відтворення на основі музики, яку слухаєте ви та запрошені друзі. Blend оновлюється щодня на основі активності прослуховування всіх учасників списку відтворення.

  Як експортувати та імпортувати віртуальні машини в VMware Workstation

Щоб запросити друзів до Blend, натисніть кнопку «Запросити», щоб переглянути ваші варіанти. Ви можете або скопіювати запрошення з посиланням, щоб поділитися ним на будь-якій платформі, яку хочете, або відкрити платформу обміну повідомленнями та надіслати його безпосередньо особі чи людям. Потім вони побачать, що ви їх запросили, і зможуть приєднатися до вашої Blend або проігнорувати запит.

Як додати пісні до наявного списку відтворення Spotify

Додати пісні до наявного списку відтворення Spotify дуже просто. По суті, коли ви створили свій список відтворення, ви можете будь-коли додавати до нього пісні. Коли ви слухаєте пісню або переглядаєте пісню в Spotify, знайдіть меню з трьома вертикальними крапками. Натисніть її, і ви побачите опцію Додати до списку відтворення. Натисніть це, і ви зможете вибрати, до якого списку відтворення додати пісню.

Біля назви пісні, яку ви відтворюєте, також є кнопка «+». Але за замовчуванням клацання цієї пісні додає цю пісню до ваших пісень, які сподобалися. І хоча це сам по собі список відтворення, він може бути не тим, до якого ви хочете додати цю конкретну пісню. Якщо ви швидко, ви можете натиснути «Змінити», щоб переключити списки відтворення. Якщо ні, ви можете будь-коли натиснути піктограму із зеленою галочкою, щоб змінити список відтворення, у якому він знаходиться.

Поради щодо створення списків відтворення Spotify

Як бачите, створити список відтворення Spotify досить просто. Однак не всі списки відтворення Spotify однаково створені, тому ось кілька порад, які варто взяти до уваги.

 • Виберіть сильну тему для свого списку відтворення Spotify. Список відтворення може базуватися на певному жанрі чи певному темпі, створюватися з подією (подорож, весілля тощо) або діяльністю (тренування, відпочинок після роботи тощо).
 • Виберіть назву, яка виділить ваш список відтворення. Ім’я має бути коротким, таким, що запам’ятовується, легко впізнаваним і описовим. Якщо ви маєте намір створити багато списків відтворення Spotify, вам потрібно швидко знайти потрібний.
 • Використовуйте список рекомендованих пісень Spotify, щоб заповнити свій список відтворення. Під власним вибором ви побачите список пісень, які, на думку Spotify, доповнять ваш список відтворення. Просто натисніть обведену кнопку +, щоб негайно додати їх.
 • Запросіть співавторів допомогти вам наповнити список відтворення. Списки відтворення Spotify не обов’язково повинні створюватися самостійно. Якщо натиснути три крапки поруч із піктограмою «Поділитися», ви зможете «Запросити співавторів» редагувати список відтворення, надіславши посилання іншим людям.
 • Регулярно переглядайте наявні списки відтворення Spotify, щоб підтримувати їх у актуальності. Ваші списки відтворення не повинні залишатися недоторканими, якими вони були того дня, коли ви їх створили. Тому регулярно переглядайте, чи заслуговують на місце нові пісні.
 • Пам’ятайте, що кількість списків відтворення, які ви можете створити, не обмежена. Це означає, що ви можете створювати списки відтворення для дуже конкретних потреб і давати їм нішеві назви (подібно до того, що Spotify робить із Daylists).
 • Перегляньте публічні списки відтворення інших людей, щоб отримати натхнення. Якщо ви щось шукаєте, вам буде запропоновано безліч списків відтворення. Прокрутіть повз ті, які Spotify створив для вас, і ви побачите списки відтворення, створені іншими людьми.
 •   Виправте код помилки Hulu 2 998

  Створення кількох списків відтворення Spotify і заповнення їх піснями, які вам (та іншим) подобаються, — це простий, але ефективний спосіб отримати більше від Spotify. І якщо ви чудово керуєте ними, у вас завжди повинен бути ідеальний список відтворення для відтворення в будь-який момент.