Як створити списки відтворення в TikTok

Відомий розважальний додаток TikTok став джерелом доходу для творців контенту. Це шлях до слави для людей, які мають чудові навички розваг. Він має різноманітний набір функцій, які працюють за системою винагород. Користувачі відкривають нові інструменти для взаємодії, коли набувають підписників і, зрештою, стають учасниками програми TikTok Creators Fund. Це перевага TikTok перед іншими конкурентами у світі соціальних мереж. Тут проживає понад 1,2 мільярда активних користувачів. Якщо ви серед тих користувачів, які шукають, як створити списки відтворення в TikTok, продовжуйте читати цю статтю до кінця. Ми пропонуємо вам цей корисний посібник, який навчить вас, як створити список відтворення на TikTok і як ви можете знайти списки відтворення TikTok.

Як створити списки відтворення в TikTok

Ви можете створювати списки відтворення в TikTok зі сторінки свого профілю за допомогою опції «Сортувати відео в списки відтворення». Продовжуйте читати, щоб знайти кроки, детально продемонстровані далі в цій статті за допомогою корисних ілюстрацій.

Чи можете ви додати музику до TikTok?

Так, TikTok пропонує масу функцій, включно з можливістю додавати музику до відео. Він має назву Sounds. TikTok має велику музичну бібліотеку, оскільки пісні класифіковано за різними жанрами, такими як поп, електроніка тощо.

Що таке список відтворення TikTok? Що таке функція списку відтворення TikTok?

Списки відтворення TikTok або більш відомі як Списки відтворення для авторів — це функція, яка дозволяє творцям TikTok упорядковувати свої відео за різними категоріями на основі певної теми або на свій розсуд. Це дозволяє глядачам переглядати подібні або пов’язані відео в серії.

Хто може створювати списки відтворення в TikTok?

Наразі лише автори та бізнес-акаунти, визнані командою TikTok, отримують доступ до функції «Списки відтворення». Користувачі, яких не вибрано, можуть лише переглядати та досліджувати списки відтворення, але не можуть створювати власні. Якщо ви хочете знати, як стати творцем TikTok, читайте далі, щоб дізнатися більше.

Чому я не можу створити список відтворення в TikTok?

Функція TikTok Playlist стала доступною не для всіх. Лише вибрані творці TikTok і бізнес-акаунти мають можливість створювати або керувати списками відтворення на TikTok. Функція впроваджується поступово. Якщо ви ще не маєте доступу до списків відтворення, не хвилюйтеся, оскільки існує висока ймовірність того, що незабаром він стане доступним для всіх.

  Як захистити свій обліковий запис TikTok

Скільки підписників потрібно, щоб створити список відтворення в TikTok?

TikTok був дуже обережним і непослідовним у розгортанні цієї функції. Невідомо, скільки підписників потрібно, щоб скористатися цією функцією. Деякі користувачі повідомляють, що отримали доступ до нього на 390 підписниках, а деякі після того, як зібрали 800 тисяч підписників. Хоча TikTok каже, що для отримання доступу до цієї функції необхідно виконати певні вимоги, вони ще не розголошені.

Як створити списки відтворення на Tiktok Android? Як створити список відтворення в TikTok?

Якщо ви маєте право створювати списки відтворення, це досить простий процес створення списків відтворення в TikTok. Однак, якщо ви не знаєте, як створювати списки відтворення в TikTok, прочитайте та дотримуйтеся наведеного нижче методу, щоб дізнатися, як створити список відтворення в TikTok:

Примітка: майбутні методи застосовуються лише до облікового запису Business або Creator у TikTok.

1. Запустіть програму TikTok на своєму пристрої.

2. Торкніться піктограми профілю в нижньому правому куті, як показано нижче.

3. Торкніться опції «Сортувати відео за списками відтворення» на вкладці «Відео».

4. Натисніть «Почати створення», як показано нижче.

5. Тепер введіть бажану назву списку відтворення в поле Введіть назву списку відтворення.

6. Потім натисніть Далі.

7. Виберіть потрібні відео, які потрібно додати до списку відтворення, і натисніть «Далі».

8. Ви можете змінити порядок будь-якого відео, торкнувшись піктограми з трьома штрихами поруч із ним, як показано нижче.

9. Нарешті, натисніть Створити список відтворення внизу. Нова вкладка з вказаною назвою з’явиться на сторінці вашого профілю.

  Що таке програма TikTok Creator? Чи варто приєднуватися?

Тепер, коли ви знаєте, як створити список відтворення в TikTok, створіть його для своїх підписників.

Як створити список відтворення на TikTok iPhone?

Якщо ви щойно отримали можливість створювати список відтворення на TikTok, нижче ми перерахували два способи зробити те саме. Створення списків відтворення на iPhone — це те саме, що створення списків відтворення на Android. Давайте розглянемо кроки, які пояснюють, як створити списки відтворення в TikTok:

Примітка: майбутні методи застосовуються лише до облікового запису Business або Creator у TikTok.

1. Відкрийте програму TikTok і торкніться значка профілю.

2. Натисніть Сортувати відео за списками відтворення > Почати створення.

3. Введіть потрібну назву списку відтворення та натисніть «Далі».

4. Виберіть потрібні відео з доступних.

5. Натисніть Далі.

6. За потреби торкніться піктограми з трьома рисками, щоб змінити порядок вибраних відео.

7. Нарешті, натисніть Створити список відтворення.

Як створити ідеальний список відтворення?

Жоден список відтворення не є ідеальним, але ви завжди можете прагнути досконалості. Створення ідеального списку відтворення має базуватися на тому, що подобається вашим підписникам і які відео їх вражають. Нижче ми навели три поради, як створити список відтворення, який найбільше підходить для вашої аудиторії:

 • Пріоритезуйте поведінку користувачів: стежте за тим, що захоплює ваших глядачів і які відео можуть привернути увагу користувача. Відео, які збирають велику кількість, завжди слід розміщувати першими. Наприклад, список відтворення з усіма вашими найпопулярнішими відео, щоб люди спочатку бачили найкращі й миттєво захоплювалися.

 • Будьте непередбачуваними. Невикористані відео, які можуть привернути увагу, слід помістити в окремий список відтворення, щоб людям було простіше заглибитися у ваш вміст або переглянути ваші відео, щоб знайти новий і свіжий вміст. Люди завжди шукають те, чого раніше не бачили.

 • Слідкуйте за тенденціями: неочікуваний і свіжий вміст – це добре, але бути в курсі останніх тенденцій – це також цікавий і чудовий спосіб допомогти глядачам швидко вас знайти. Наприклад, серія відеороликів, у яких розповідається про різноманітні виклики, які відбуваються в TikTok.

Як отримати списки відтворення TikTok? Як знайти списки відтворення в TikTok?

Якщо вам цікаво знайти списки відтворення TikTok ваших улюблених творців вмісту, але ви не знаєте, як це зробити, ознайомтеся з двома способами вирішення цієї проблеми, згаданими нижче, які допоможуть вам зручно знаходити списки відтворення TikTok інших авторів:

Спосіб 1: з відео

1. У відео TikTok торкніться опції «Плейлист», розташованої під іменем користувача, як показано нижче.

2. Зі списку відтворення виберіть потрібне відео, яке ви хочете переглянути.

Спосіб 2: з профілю творців

1. Перейдіть на сторінку профілю потрібного автора, який має списки відтворення.

2. Торкніться вкладки Відео.

3. Натисніть будь-який потрібний список відтворення, щоб почати перегляд.

Як стати творцем TikTok?

Стати учасником програми TikTok Creator Fund – непросте завдання. Вона включає в себе багато елементів, на основі яких команда TikTok відбирає відповідних користувачів, які мають право на участь у програмі. Після вибору творці отримують щедру винагороду. Вони отримують 2-4 центи за кожні 1000 переглядів. Ось кілька порад, як отримати визнання команди TikTok і, зрештою, зареєструватися в програмі TikTok Creator Fund Program:

 • Публікуйте послідовно
 • Використовуйте відповідні хештеги
 • Використовуйте популярну музику та звуки
 • Залучайте свою аудиторію щодня
 • Зробіть підписи, що привертають увагу
 • Створюйте унікальний контент
 • Використовуйте лише оригінальні речі
 • Щоб збільшити кількість підписників, виберіть опцію «Дует».
 • Створіть різноманітний матеріал, щоб звернути увагу на цільову аудиторію
 • Підключіть свій обліковий запис Tiktok до інших сайтів соціальних мереж
 • Створіть резервний обліковий запис
 • Виклик участі
 • Дотримуйтеся принципів спільноти в точності

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним, щоб отримати відповідь на ваш запит, як створити списки відтворення в TikTok. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишити їх у розділі коментарів нижче.

  Як скинути свій обліковий запис TikTok