Як створити сервер Minecraft (Java Edition) на Windows або Ubuntu

Categories:

Давайте створимо за лічені хвилини сервер Minecraft, щоб ви могли насолоджуватися ним із близькими друзями.

Майнкрафт — це рай для творців або дивний на вигляд заблокований світ, який дратує вас до глибини душі кожного разу, коли ви туди заходите.

У будь-якому випадку геймери в усьому світі вважають його непереборним і грають у Minecraft у великій кількості, що робить його найбільш продавана відеогра всіх часів.

Хоча ви можете грати в Minecraft соло, досвід стає м’яким після того, як ви закінчуєте проводити години в майнінгу та крафті.

Отже, у вас є багатокористувацька гра, щоб зберегти задоволення. Тепер ви можете приєднатися до відомих серверів і грати разом із сотнями, якщо не тисячами гравців.

Або ви можете зробити сервер Майнкрафт самостійно, щоб весело провести час з вашими близькими.

Важливо знати, що цей посібник створить сервер Minecraft на вашому персональному ПК. Тому вам не слід приймати гравців, яким ви не довіряєте, оскільки ви відкриєте свою IP-адресу.

І будь ласка, пам’ятайте, що ми розмістимо версію Minecraft Java, яка працює на Windows, macOS і Linux.

Тепер, коли ви знаєте достатньо, давайте почнемо з реальної справи.

Як створити сервер Minecraft

Швидше за все, ви б використовували для цього власний ПК. Однак ви також можете вибрати хостинг серверів Minecraft для додаткової підтримки та професійного ігрового процесу для великої кількості гравців.

Але ми залишимося з припущенням, що ви використовуєте персональний комп’ютер.

І оскільки ми встановлюємо версію Minecraft Java, нам потрібно спочатку встановити Java або оновити, якщо вона у вас уже є.

Встановити Java на Windows досить просто. Відвідайте це Сторінка завантаження Javaі завантажте останню версію.

Для Ubuntu відкрийте термінал і введіть sudo apt install openjdk-18-jre і натисніть enter. На момент написання цієї статті Java 18 була останньою; ви повинні змінити його відповідно.

Якщо ви збираєтеся запускати Minecraft на сторонньому хмарному сервері, як-от DigitalOcean, замість цього встановіть java за допомогою цієї команди: sudo apt install openjdk-18-jre-headless. Це означає, що ви запускатимете Minecraft без графічного інтерфейсу користувача.

Згодом завантажте та встановіть Сервер Minecraft Java Edition щоб отримати один файл з іменем server. Щоб ви знали, немає окремих файлів для Windows і Linux.

Після завантаження ідеально буде створити для цього окрему папку, оскільки сервер створюватиме більше файлів, які ви хотіли б у гарному акуратному місці, а не лежати в основній папці завантажень.

  Як відкрити файли MS Office у Google Suite у Windows 10

Далі ви можете вибрати сервер Minecraft із графічним інтерфейсом користувача (GUI) або без нього. Хоча графічний інтерфейс користувача зручний, ви можете отримати додаткові ресурси, якщо ви виберете спосіб командного рядка.

Все-таки ми побачимо обидва.

Майнкрафт сервер з графічним інтерфейсом

Використання сервера Minecraft з графічним інтерфейсом майже ідентично в Windows і Ubuntu.

вікна

Запустіть файл сервера.

Це нічого не відкриє, натомість буде створено більше файлів, зокрема текстовий файл для ліцензійної угоди кінцевого користувача (eula.txt). Відкрийте цей текстовий файл, замініть eula=false на eula=true і збережіть зміни.

Це означає, що ви згодні з умовами розробника. Якщо ви пропустите цей крок, сервер вимкнеться, коли ви його відкриєте.

Після цього знову двічі клацніть файл сервера, щоб відкрити його графічний інтерфейс користувача. Почнеться завантаження всіх попередніх умов, і ви отримаєте Готово внизу праворуч (трохи над порожнім полем), що вказує на те, що сервер готовий до розміщення.

Ubuntu

Відкрийте термінал і за допомогою команди cd перейдіть до папки Minecraft. Крім того, ви можете відкрити певну папку, клацнути правою кнопкою миші та вибрати «Відкрити в терміналі», щоб вона напряму вказувала на цей каталог.

Тепер запустіть java -Xmx1024M -Xms1024M -jar server.jar і натисніть enter.

Xmx і Xms позначають максимальну та мінімальну оперативну пам’ять, з якою працює ваш сервер Minecraft, відповідно. Ви можете експериментувати з цими значеннями, щоб отримати оптимальний досвід.
Наприклад, я можу змінити це на:
java -Xmx4096M -Xms2048M -jar server.jar
що означає, що сервер Minecraft працюватиме від 2 Гб до 4 Гб оперативної пам’яті.

Це підказка прийняти EULA перед запуском сервера. Подібно до того, що ми зробили в Windows, знайдіть щойно створений файл eula.txt і змініть його, змінивши false на true.

Потім вставте та виконайте ту саму команду:

Це займе деякий час, але незабаром ви побачите спливаюче вікно графічного інтерфейсу користувача, яке вказує на стан сервера.

Ви також можете зіткнутися з деякими помилками, як-от «Не вдалося завантажити модуль «canberra-gtk-module. Це можна видалити, встановивши певні файли, відкривши окремий термінал і запустивши sudo apt install libcanberra-gtk-module libcanberra-gtk3-module.

Тепер перезапустіть сервер, і ця помилка більше не з’явиться.

Хоча графічний інтерфейс користувача чудовий, використання терміналу кожного разу для його відкриття може дратувати. Тож ми створимо сценарій, щоб легко його запускати.

Для цього створіть будь-який текстовий файл у папці та назвіть його як start.sh. Далі відкрийте цей файл будь-яким текстовим редактором. Потім скопіюйте та вставте java -Xmx1024M -Xms1024M -jar server.jar і збережіть зміни.

Нарешті, клацніть його правою кнопкою миші, введіть «Властивості» в кінці спливаючого вікна, виберіть «Дозволи» вгорі та поставте прапорець «Дозволити виконання файлу як програми».

Тепер все, що вам потрібно зробити, це клацнути правою кнопкою миші файл start.sh і вибрати «Запустити як програму», щоб відкрити графічний інтерфейс сервера Minecraft.

  Кращі менеджери буфера обміну для Windows 10

Отже, це було створення сервера Minecraft із графічним інтерфейсом користувача. Давайте перевіримо альтернативу.

Майнкрафт сервер без графічного інтерфейсу

Можливо, це більш потужний варіант із двох і має більше сенсу для досвідчених користувачів.

вікна

У цьому методі ми не запускатимемо безпосередньо файл server.jar. Замість цього ми створимо один файл start.bat для запуску сервера в командному рядку.

Спочатку відкрийте папку, що містить server.jar, і створіть файл start.txt. Тепер відкрийте файл у Блокноті та скопіюйте та вставте наступний код у текстовий файл і збережіть зміни:

java -Xmx1024M -Xms1024M -jar server.jar nogui

Далі перейменуйте файл із start.txt на start.bat.

Тепер двічі клацніть цей файл start.bat, щоб запустити сервер уперше. Це створить кілька файлів із закриттям командного рядка через мить після запуску bat-файлу.

Щоб продовжити, потрібно змінити файл eula.txt, подібно до того, що ми робили в методі GUI.

Щойно ви це зробите та повторно запустите bat-файл, це буде результат:

«Готово» в кінці означає, що сервер працює ідеально.

Ubuntu

Відсутність графічного інтерфейсу в Ubuntu означає додавання nogei у файл сценарію, який ми раніше створили в методі GUI Ubuntu. Отже, новий сценарій буде таким:
java -Xmx1024M -Xms1024M -jar server.jar nogui

Згодом збережіть зміни та запустіть скрипт, щоб відкрити сервер Minecraft у терміналі:

Ви можете ввести help, щоб отримати список дійсних команд, або ви можете перевірити Minecraft WiKi.

Нарешті ми закінчили з частиною створення сервера.

Тепер, щоб грати на цьому щойно створеному сервері, все, що вам потрібно зробити, це знайти Додати сервер у розділі Багатокористувацька програма запуску Minecraft. Далі введіть localhost або 0 у поле «Адреса сервера» та натисніть «Готово».

Сервер буде перераховано в меню багатокористувацької гри. Тепер виберіть сервер і натисніть «Приєднатися до сервера» внизу.

Це відкриє гру для локального гравця (вас). Але ви створили це не для того, щоб грати поодинці, тому давайте перевіримо, як грати в багатокористувацьку гру на рідному сервері.

Розміщення гравців на вашому сервері Minecraft

Ви можете розміщувати інших на своєму сервері Minecraft у своїй локальній мережі (LAN) або поза нею.

Людям в одній мережі потрібна лише внутрішня IP-адреса хоста, яку можна отримати, ввівши ipconfig у командному рядку.

Користувачі Ubuntu можуть ввести ім’я хоста -I, щоб отримати внутрішню IP-адресу:

У цьому випадку це початок результату, 192.168.1.32.

Поділіться цим з іншими гравцями, і вони зможуть приєднатися до вашого сервера, вказавши це в розділі адреси сервера на вкладці для кількох гравців.

Однак для хостингу Minecraft для людей за межами локальної мережі знадобляться певні навички роботи в мережі для:

Першим кроком є ​​налаштування брандмауера, щоб дозволити підключення до певного номера порту, який можна знайти у файлі властивостей сервера, створеному всередині головної папки сервера.

  Як швидко запустити та зупинити служби Windows без диспетчера завдань

Отже, номер порту за замовчуванням – 25565.

Згодом вам потрібно повідомити брандмауеру дозволити підключення через цей порт, щоб ваші друзі з Minecraft могли приєднатися.

Конфігурація брандмауера

Конфігурація брандмауера залежить від вашої операційної системи. Оскільки цей посібник призначений для Windows і Ubuntu, ми розглянемо обидва.

Налаштування брандмауера в Windows

Натисніть ⊞+R, введіть firewall.cpl і натисніть enter.

По суті, ми будемо встановлювати вхідні та вихідні правила для порту (25565) для мережевих протоколів UDP і TCP. Це буде чотириетапний процес. Перегляньте цю демонстрацію, де ми завершуємо перший крок, створюючи вхідне правило для TCP:

Ви будете повторювати це для вхідного (UDP) і вихідного (TCP і UDP) для того самого порту.

Налаштування брандмауера в Ubuntu

В Ubuntu брандмауер залишається вимкненим за замовчуванням, і ви можете перевірити це, запустивши sudo ufw status verbose в терміналі.

Якщо він повертається зі статусом: неактивний, ви можете активувати його за допомогою sudo ufw enable.

Далі введіть sudo ufw allow 25565 і натисніть enter, щоб відкрити порт 25565, який за замовчуванням дозволяє підключення в Minecraft.

Тепер ми можемо знову перевірити відкритий порт за допомогою sudo ufw status verbose:

Тепер, коли цей порт готовий для підключення, настав час зробити його доступним для інших. Цей процес називається перенаправленням портів і може тривати від кількох секунд до хвилини. Але ми не можемо пояснити це тут, оскільки це базується на вашому маршрутизаторі WiFi.

Знайдіть свій пристрій і закінчіть роботу.

Після цього вашим друзям знадобиться ваша публічна IP-адреса.

Ви можете отримати це, просто пошукавши в Google, яка моя ip-адреса, або відвідавши щось подібне whatismyiaddress.

Розмивання моєї публічної IP-адреси підтверджує той факт, що не діліться своєю з кимось, кому не довіряєте.

Процес приєднання до цього сервера подібний до приєднання до вашого власного сервера, з тією лише різницею, що вони використовуватимуть загальнодоступну IP-адресу: номер порту (наприклад, 125.245.74.894:25565) у розділі «Адреса сервера». І не турбуйтеся про ім’я сервера, він автоматично отримає його.

Висновок

Таким чином ви створюєте сервер версії Minecraft Java і запрошуєте своїх друзів приєднатися до нього.

Це просто, якщо вся група знаходиться в одній локальній мережі. Таким чином ви просто створюєте сервер і ділитеся своєю внутрішньою IP-адресою.

Для гравців у різних мережах він складається із завантаження та запуску файлу сервера з Minecraft, налаштування брандмауера, перенаправлення портів і спільного використання вашої зовнішньої IP-адреси.

Хоча можна перетворити ваш настільний ПК на невеликий сервер, вам потрібен потужний, щоб одночасно розміщувати та грати на ньому.

І якщо ви не хочете робити це на своєму ПК і вам не подобаються керовані сервери Minecraft, тоді у нас є ідеальний посібник для розміщення Minecraft на Vultr.