Як створити свій Bitmoji на Snapchat

| | 0 Comments| 8:50 AM
Categories:

Оскільки Snapchat не має типових фотографій профілю, Bitmoji дозволяє людям дізнатися трохи про вашу зовнішність і характер. Якщо ви ніколи не сідали в потяг Bitmoji, ось як почати.

Як створити Snapchat Bitmoji

Є кілька способів створити аватар Bitmoji, але найпростіший спосіб – прямо в додатку Snapchat.

Увійшовши в Snapchat, виконайте ці прості кроки:

1. На головному екрані камери торкніться своєї історії або порожнього аватара у верхньому лівому куті (залежно від того, що відображається).

2. Тепер на екрані вашого профілю має з’явитися запит із кнопкою «Створити мій аватар» у верхній частині. Торкніться його. Якщо вам не буде запропоновано, торкніться значка шестірні налаштувань у верхньому правому куті.

  Що означають значки під повідомленнями в Snapchat?

3. За потреби в налаштуваннях торкніться Bitmoji, а потім — Створити аватар.

4. Створюйте за допомогою камери, розмістивши своє обличчя в рамці, щоб створити 3 варіанти

5. Коли ваш аватар буде готовий, натисніть «Редагувати аватар» або «Вибрати наряд», щоб внести зміни. Або просто натисніть Готово у верхньому правому куті!

Ви завжди можете змінити свій Bitmoji, тому не турбуйтеся про те, щоб створити його ідеально. Коли ви закінчите, ваші Bitmoji відображатимуться навколо Snapchat, зокрема у верхньому лівому куті головного екрана, у вашому Snap-коді та в чатах з друзями. Ви навіть можете використовувати свої Bitmoji, щоб реагувати на повідомлення.

  Що означають фрукти на Snapchat?

Як змінити свій Bitmoji на Snapchat

Редагувати Bitmoji легко, і це можна зробити будь-коли за кілька кроків.

1. На головному екрані камери торкніться своєї історії або Bitmoji у верхньому лівому куті (залежно від того, що відображається).

2. Проведіть пальцем вниз по лінії вгорі меню вкладок, щоб отримати доступ до меню Bitmoji.

3. Торкніться «Редагувати аватар» і внесіть потрібні зміни!

Немає обмежень щодо того, як часто ви можете редагувати свої Bitmoji або як вони мають виглядати, тому не соромтеся проявити творчість і спробувати різні варіанти, як-от зачіски та вбрання.

Ви також можете легко видалити свої Bitmoji, якщо передумаєте або хочете почати все заново.

  Як завантажити відео Snapchat:

Розважайтеся зі своїми новими Bitmoji

Bitmojis — чудовий спосіб зробити свій профіль Snapchat цікавішим і унікальнішим для вас. Більшість користувачів Snapchat мають їх, але ще не пізно створити свій власний, тому зараз чудовий час почати.