Як створити розмовні відеоролики зі штучним інтелектом?

| | 0 Comments| 11:50 AM
Categories:

У цю сучасну епоху технологій ми здебільшого залежимо від відеовмісту, оскільки його легко зрозуміти. Відеовміст став важливою частиною бізнесу для зв’язку своїх клієнтів. Якщо ми говоримо про створення хороших відео, для творців важливо спілкуватися зі своєю аудиторією. AI переважно впливає на всі платформи та сектори. Багато компаній використовували AI Video для просування своїх продуктів, послуг і маркетингу.

Під час створення відео ми стикаємося з багатьма складнощами. Існує багато доступних відеоінструментів зі штучним інтелектом, але важко визначити, який із них найкраще підходить для нас. Ось чому ми ділимося відеоінструментом штучного інтелекту, щоб робити відео штучного інтелекту без проблем. Ми ділимося одним із найкращих інструментів AI Video, який допомагає нам створювати контент. Відноз А.І це безкоштовна онлайн платформа для створення відео
який використовує інтелектуальну комп’ютерну технологію, щоб допомогти підприємствам легко та швидко створювати чудові відео. Він простий у використанні, і він змінив те, як люди створюють відео, оскільки він такий хороший і швидкий.

Як за допомогою Vidnoz AI створити аватар AI?

 • Створення сценарію: почніть свою подорож зі створення відео зі створення сценарію для свого відео.
 •   Як виправити помилку «SIM не надається MM 2».

  2. Виберіть аватар: від професійної зовнішності до привабливих особистостей, Vidnoz AI гарантує, що ви знайдете аватар, який ідеально підійде до вашого вмісту та бренду. У Vidnoz ви можете створювати аватари штучного інтелекту з настроюваними функціями.

  3. Налаштуйте своє відео: тепер давайте зробимо ваше відео справді вашим за допомогою вашої творчості та налаштувань. Ви можете видалити фон із зображень і відео та перетворити текст на мову за допомогою ШІ за допомогою Vidnoz AI.

  Штучний інтелект Vidnoz дає вам можливість персоналізувати кожен елемент, гарантуючи, що ваше відео буде не просто привабливим, а й унікальним відображенням вашого стилю.

  Крок 4: Створіть відео. Останнім кроком є ​​натискання кнопки створення. Тепер ви можете завантажити відео.

  Тепер забудьте про складнощі звичайного редагування відео. За допомогою Vidnoz AI ваше відео готове за лічені хвилини, відшліфоване та готове до спільного використання.

  Ось воно! Лише за чотири кроки: спершу створіть сценарій, виберіть свій аватар, налаштуйте своє відео та дозвольте штучному інтелекту Vidnoz творити свою магію, щоб створити відео, яке виділяється.

    IIoT проти IoT: відмінності та подібності [2022]

  Особливості продукту:

  1. Створення аватара ШІ:
  Ми можемо вибрати свій аватар із різноманітної колекції з понад 100 реалістичних аватарів, щоб створювати захоплюючі відео з розмовами у Vidnoz AI.

  2. Досконалість синтезу мовлення:
  Vidnoz AI створює високоякісні озвучення за допомогою технології перетворення тексту в мовлення. Ви можете застосувати ці голоси до своїх аватарів штучного інтелекту, оживляючи їх у своїх відео.

  3. Різновид шаблону:
  Ознайомтеся з понад 300 шаблонами відео, розробленими для різних випадків використання. Ви можете легко знайти ідеальну відправну точку для своєї подорожі по створенню відео.

  4. Багатомовні голоси AI:
  Покращуйте свої відео за допомогою понад 100 природних озвучок, доступних із кількома акцентами та понад 140 мовами. Глобально персоналізуйте свій вміст.

  5. Медіатека:
  У Vidnoz AI є багато речей для створення відео, як-от музика, зображення та круті рухомі значки. Існує величезна колекція, яка охоплює різноманітні ситуації, тож у вас є все, що вам потрібно, щоб ваші відео виглядали приголомшливо!

  7. AI Background Remover:
  Використовуйте функцію AI Background Remover, щоб легко видалити фон із зображень і відео. Оптимізуйте процес редагування та створюйте візуально захоплюючий вміст.

    Як перемикати Outlook між режимом дотику та миші

  Цінові плани:

  У Vidnoz AI є три різні плани, і ви також можете замовити демонстрацію, щоб налаштувати свій план.

  Приєднуйтесь до Відноз

  Висновок

  Коли справа доходить до створення захоплюючих відео або навичок редагування відео. Vidnoz AI — це інноваційна онлайн-платформа для створення відео. Як ми вже розповідали, Vidnoz AI — це як ваша допомога у створенні відео, яка спрощує роботу в чотири кроки. Ви обираєте аватар, налаштовуєте своє відео та натискаєте «Створити» – готово! Це легко, з крутими аватарами, які відповідають вашому стилю. Незалежно від того, працюєте ви в бізнесі чи просто знімаєте відео для розваги чи хобі, і як творець ви повинні спробувати створювати свої відео за допомогою Vidnoz AI.