Як створити резервну копію основних моментів і приміток Kindle

Якщо ви перебуваєте в екосистемі Kindle, основні моменти та нотатки книги синхронізуються між усіма вашими пристроями. Але як щодо книг без DRM? Що робити, якщо ви хочете експортувати всі основні моменти та нотатки з книги в програму для записів?

Це можна зробити двома способами. Якщо ви купуєте електронні книги в магазині Kindle, усі ваші основні моменти та нотатки автоматично створюватимуться з вашого облікового запису Kindle. Ви можете отримати їх у будь-який час.

Якщо ви маєте звичку вручну переносити книги без DRM на свій Kindle, вам доведеться піти іншим шляхом. Ваш Kindle має запущений текстовий файл, у якому зберігаються всі основні моменти та примітки з кожної книги в хронологічному порядку. Якщо ви плануєте продати свій Kindle, вам слід спочатку зробити резервну копію цього файлу.

Давайте розглянемо обидва методи нижче.

Як завантажити основні моменти зі свого облікового запису Kindle

Перейдіть до Сторінка Kindle Notebook. Тут на лівій бічній панелі ви побачите список усіх книг із основними моментами та примітками. Натисніть на книгу, і ви побачите основні моменти та додані нотатки. Ви навіть можете натиснути тут спадне меню, щоб створити примітку для будь-якого виділення.

  Як керувати та передавати дані на Nintendo Switch

Якщо ви просто хочете звернутися до приміток пізніше або хочете скопіювати та вставити деякі основні моменти з нотаток, ви можете зробити це на цій сторінці.

Якщо ви хочете завантажити копію найкращих моментів і зберегти їх для використання в автономному режимі, ви можете скористатися безкоштовним букмарклетом Bookcision.

Спочатку відкрийте Сторінка Bookcision у Chrome або Firefox (м’яко кажучи, відсутня підтримка букмарклетів у Safari на Mac).

Далі натисніть і утримуйте кнопку з написом «Перетягніть на панель закладок» і перетягніть її на панель закладок під рядком URL-адрес. Якщо ви не бачите панель закладок, скористайтеся ярликом «Shift+Command+B» на Mac або «Shift+Ctrl+B» у Windows.

Тепер виберіть книгу на сторінці Kindle Notebook і натисніть закладку «Bookcision».

Ви побачите нове спливаюче вікно на сторінці. Тут буде перераховано всі основні моменти та примітки з книги. Ви побачите зручну кнопку «Копіювати в буфер обміну». Ви можете натиснути на нього, щоб швидко скопіювати текст.

  Як встановити та використовувати програму Microsoft Teams для iPad

Натисніть кнопку спадного меню поруч із «Завантажити» та виберіть «Як звичайний текст», щоб завантажити всі основні моменти та примітки у простому текстовому файлі.

Коли ви відкриєте завантажений файл, ви знайдете основні моменти разом із номером сторінки в даній книзі.

Тепер ви можете зберігати нотатки в автономному режимі, надсилати їх собі електронною поштою або вставляти в програму для створення нотаток.

Як експортувати основні моменти зі сховища Kindle

Якщо ви видалили електронну книгу без DRM зі свого пристрою Kindle, не хвилюйтеся, основні моменти та примітки все одно будуть доступні у файлі «My Clippings.txt» на вашому Kindle.

Кожен Kindle, включно з першим поколінням, зберігає поточний файл усіх основних моментів і приміток, які ви зробили. Ця функція доступна лише в програмах для читання електронних книг Kindle, але не на планшетах Kindle Fire або в програмах Kindle.

  Як організувати свій Google Диск

Спочатку підключіть свій Kindle до комп’ютера Mac або Windows за допомогою USB-кабелю, що надається. Тепер перейдіть до Finder на вашому Mac або File Explorer на вашому ПК і відкрийте каталог файлів «Kindle». Перейдіть до папки «Документи».

Тут знайдіть файл «My Clippings.txt» і двічі клацніть документ, щоб відкрити його в програмі для редагування тексту за замовчуванням.

Ви знайдете довгий список усіх основних моментів і приміток, які ви коли-небудь робили на своєму Kindle. Залежно від того, як довго ви використовуєте Kindle, список може бути довгим.

Незважаючи на те, що це лише текстовий файл, виділення та примітки організовані розумно. Кожне виділення або примітка згадує назву книги, дату і час висвітлення, а також місце розташування книги.

Щоб знайти найкращі моменти з певної книги, все, що вам потрібно зробити, це перейти на панель «Пошук» і знайти назву книги.

Знайшовши основні моменти, ви можете скопіювати та вставити їх у програму для нотаток або інший файл документа.