Як створити резервну копію журналу викликів і SMS на Android Oreo

Ви можете створити резервну копію важливих даних зі свого телефону Android на Google Диск. Це вбудована функція ОС Android. Ця функція існує вже давно і зазвичай створює резервні копії таких речей, як ваші контакти, повідомлення Gmail, паролі Wi-Fi, повідомлення, надіслані через Hangouts, тощо. До Android Oreo список резервних копій не включав журнал викликів і SMS. Деякі телефони, зокрема телефони Pixel, створювали резервні копії SMS і журналу викликів задовго до Oreo, але тепер ви можете створити резервну копію журналу викликів і SMS на будь-якому телефоні Android з Oreo.

Налаштування резервного копіювання було інтегровано з резервним копіюванням Google Drive, і, як і всі інші елементи, резервні копії яких можна створити, у вас є можливість увімкнути або вимкнути його вибірково.

  Віджет календаря, який робить усе та чудово виглядає [Android]

Резервне копіювання журналу викликів і SMS

Це насправді так само просто, як увімкнути резервне копіювання Google Drive. Єдине важливо, щоб у вас був Android Oreo на вашому телефоні.

Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Система>Резервне копіювання. Якщо ви ще не ввімкнули його, увімкніть його, виберіть обліковий запис, а потім виберіть те, для чого потрібно створити резервну копію.

Якщо ви не хочете створювати резервні копії всього на своєму пристрої на Google Диску, ви можете вимкнути його на екрані резервного копіювання або, якщо не хочете створювати резервні копії журналу викликів і даних SMS, ви можете вимкнути його.

  Coursera та його бібліотека безкоштовних онлайн-відеокласів виходять на Android

Слід зазначити, що хоча це функція Android Oreo, деякі користувачі Android Oreo не бачать її. Ми змогли переконатися, що ця функція з’являється на телефонах Pixel, Nexus 6P, Nokia 3 і Nokia 5, які працюють під управлінням Android Oreo. Користувачі, які використовують Android Oreo на Nexus 5X, повідомляють, що функція відсутня, а причина поки невідома. Можливо, це пов’язано з оновленням Oreo, яке вони запускають. Телефони Pixel, Nexus 6P і телефони Nokia отримують оновлення Oreo майже відразу після їх появи.

Якщо ви встановили Oreo на свій телефон шляхом перепрошивки спеціального ПЗУ, можливо, ви не побачите цієї функції. Також можливо, що виробник вашого пристрою видалив цю функцію. Цього можна очікувати, якщо у вас є телефон із сильно модифікованим Android Oreo та великою кількістю небажаних програм від виробника вашого пристрою.

  Boom Beach тепер доступний для Android

Журнал викликів та інформацію про SMS не можна завантажити через Google Takeout. Його можна імпортувати на інший пристрій Android, але немає способу зберегти його копію на робочому столі, принаймні, у форматі, доступному безпосередньо. Резервні копії MMS не створюються.