Як створити рахунок-фактуру за допомогою Canva

Вам потрібен ефективний, але креативний рахунок-фактура, який допоможе вам виділитися? З Canva створити персоналізований бізнес-рахунок-фактуру за допомогою одного з багатьох шаблонів на платформі не може бути простіше.

У цій статті ви дізнаєтеся, як створити професійний рахунок-фактуру для бренду всього за кілька кліків.

Як знайти шаблон для свого рахунку-фактури на Canva

Щоб знайти шаблон, введіть слово Рахунок-фактура в рядок пошуку в центрі домашньої сторінки Canva. Він надасть вам такі приклади, як бізнес-рахунок-фактура та простий рахунок-фактура. Однак пошук рахунку-фактури надасть вам більшу різноманітність шаблонів на вибір.

Звідси ви можете створити порожній рахунок-фактуру, але це призведе лише до порожньої сторінки Canva Docs, де вам доведеться створити все з нуля. Якщо вам потрібна креативна фактура, виберіть шаблон.

Дивлячись на параметри шаблону, ви помітите, що на деяких є символи. Знаки долара означають, що в шаблоні є платні елементи. Коронки призначені лише для передплатників Canva Pro. Якщо ви працюєте з безкоштовною версією Canva, виберіть шаблон без корони.

Виберіть шаблон, який вам подобається, і натисніть Налаштувати цей шаблон.

Відредагуйте шаблон у редакторі Canva

Вибравши свій шаблон, ви зможете редагувати свій дизайн на сторінці редактора Canva. Ви також можете редагувати свої дизайни в мобільному додатку Canva, якщо використовуєте телефон або планшет.

 • Щоб змінити колір елементів, просто клацніть по одному, перейдіть до кольорового квадрата у верхній частині екрана, а потім виберіть новий колір. Якщо ви хочете змінити колір усіх елементів з одного кольору на інший, виберіть кнопку «Змінити все».
 • Щоб редагувати текстові елементи, просто двічі клацніть їх і повторно введіть вибраний текст. Якщо вам не подобається, де щось розміщено, ви можете перемістити його, перетягнувши в інше місце.
 • Якщо вибраному шаблону чогось бракує, ви можете витрачати скільки завгодно часу на створення власного рахунка-фактури на вкладці «Елементи» ліворуч. Тут ви знайдете фігури, лінії, зображення, графіку та все, що між ними — тільки не забувайте дотримуватися безкоштовних елементів, якщо ви використовуєте безкоштовний обліковий запис.
 • Як поділитися своїм рахунком-фактурою, створеним у Canva

  Коли ви задоволені тим, як виглядає ваш рахунок-фактура, у вас є кілька варіантів. Ви можете завантажити рахунок-фактуру, щоб роздрукувати його самостійно, надіслати електронною поштою своєму клієнту з Canva або скористатися послугами друку Canva.

 • Щоб завантажити рахунок-фактуру, просто натисніть кнопку «Поділитися» у верхньому правому куті екрана, а потім натисніть «Завантажити». Звідти було б найкраще завантажити його як PDF. Потім виберіть Завантажити.
 • Щоб надіслати рахунок-фактуру електронною поштою, натисніть кнопку «Поділитися», а потім виберіть опцію «Більше» внизу. Якщо прокрутити вниз у розділі «Повідомлення», ви побачите параметр «Електронна пошта» — натисніть його. Введіть електронний лист, на який ви хочете його надіслати, і натисніть «Надіслати». Ви також можете скористатися послугами друку Canva, однак цей варіант найкращий, якщо ви друкуєте порожні аркуші рахунків-фактур, оскільки вам доведеться купувати оптом.
 • Натисніть опцію «Друкувати бланки» у верхньому правому куті, якщо вона доступна, або натисніть «Поділитися», а потім «Друкувати за допомогою Canva». Звідти виберіть тип і кількість паперу, а потім натисніть «Продовжити». Дотримуйтеся вказівок Canva, щоб оплачувати та надсилати рахунки.
 • З Canva ваша уява не обмежується

  У компанії є багато способів використання Canva для створення індивідуальних продуктів для вашої компанії. Платформа дозволяє будь-кому легко створювати красиву та професійну бізнес-документацію від рахунків до фірмових бланків, публікацій у соціальних мережах і навіть веб-сайтів.