Як створити псевдонім для вашої електронної адреси iCloud

Використання псевдоніма електронної пошти iCloud — це чудовий спосіб замаскувати вашу справжню адресу електронної пошти. Ви можете використовувати псевдонім під час підписки на інформаційні бюлетені або веб-сайти, зберігаючи свою справжню адресу в їхній базі даних. Ми збираємося показати вам, як.

Передача вашої справжньої адреси електронної пошти комусь, кого ви, можливо, не знаєте чи не довіряєте, щоб зберегти її конфіденційною, може призвести до спаму та загального зловживання. Створюючи псевдонім, ви додаєте буфер між відправником електронної пошти та вашою основною електронною адресою. Вони ніколи не бачать цю головну адресу електронної пошти; всі повідомлення, надіслані на ваші псевдоніми адреси, автоматично з’являються у вашій звичайній папці «Вхідні» — тій, яка прикріплена до вашої справжньої адреси електронної пошти — і відправник ніколи не повинен знати цю адресу, щоб зв’язатися з вами. Подумайте про це як про брандмауер електронної пошти, якщо хочете.

  Що таке кеш DNS і як його оновити

Принадність надання псевдоніму електронної адреси полягає в тому, що якщо вона стане джерелом постійного спаму, ви можете просто спалити її та створити іншу. Це не так просто, якщо це ваша основна адреса електронної пошти. Звучить чудово, правда?

Це дійсно так, і Apple дозволяє створити купу псевдонімів для вашої електронної адреси iCloud.com.

Створення псевдоніма iCloud.com

Щоб створити псевдонім, перейдіть до iCloud.com і увійдіть, якщо ви ще цього не зробили. Далі натисніть «Пошта».

Потім натисніть значок гвинтика в нижньому лівому куті екрана, перш ніж натиснути «Налаштування».

Натисніть «Облікові записи», а потім натисніть «Додати псевдонім».

  Як вимкнути новий інтерфейс Chrome

З’явиться спливаюче вікно. Введіть псевдонім для нової адреси, а також своє повне ім’я. Пам’ятайте, що псевдонім, який ви вибираєте, має бути унікальним — він не може бути таким, яким уже є хтось інший (так само, як «звичайна» адреса електронної пошти). Ви також можете призначити етикетку та колір етикетки, якщо хочете. Після завершення натисніть «ОК».

Ви побачите підтвердження того, що новий псевдонім створено. Натисніть «Закрити».

Тепер ваш новий псевдонім готовий до використання. Будь-які електронні листи, надіслані на ваш новий псевдонім, автоматично з’являться у вашій головній папці «Вхідні», ніби вони були надіслані на вашу головну адресу електронної пошти.

  Як отримувати сповіщення лише про ті електронні листи, які вас цікавлять у Microsoft Outlook