Як створити програму фінансового благополуччя для своїх працівників

| | 0 Comments| 10:55 AM
Categories:

Програми фінансового здоров’я стосуються загального фінансового здоров’я та зменшення стресу, пов’язаного з грошима. Це додатковий стимул для підвищення фінансової стабільності співробітників, спрямований на зміцнення поточного матеріального становища та планів до виходу на пенсію.

Відповідно до Про це повідомляє PWC, було відзначено, що фінанси є однією з головних причин стресу співробітників. Це може негативно вплинути на продуктивність, негативно вплинувши на загальну продуктивність організації. Ось чому організації повинні надавати пріоритет створенню програм фінансового оздоровлення для своїх співробітників.

Ця програма допомагає працівникам подолати фінансові проблеми у напруженому робочому житті. Від фінансової освіти до контролю витрат, роботодавець гарантує, що програма навчає стратегічного підходу до прийняття фінансових рішень.

Програми фінансового оздоровлення охоплюють широкий спектр заходів, спрямованих на підвищення кінцевого добробуту працівників. Згідно з цим, роботодавець надає навчальні ресурси, особисте керівництво та доступ до фінансових продуктів або послуг.

Програми фінансового здоров’я пропонуються організацією у співпраці зі сторонніми постачальниками послуг або фінансовими установами з метою контролю фінансового стану.

У процесі програми співробітники навчаються приймати фінансові рішення на все життя та інструменти, щоб робити обґрунтовані кроки. Складання бюджету, управління боргом, планування виходу на пенсію та інвестиційні стратегії є одними з найбільш використовуваних інструментів у програмі оздоровлення.

Важливість програми фінансового здоров’я

Ось кілька причин, чому ви повинні створити програму фінансового здоров’я для своїх співробітників:

 • Програми фінансового оздоровлення зменшують значну проблему фінансового стресу, який відчувають працівники протягом свого життя. Гроші можуть бути значним джерелом занепокоєння, а підтримка у вирішальній ситуації позитивно впливає на їхній розум.
 • Ідеальний фінансовий показник покращує задоволеність працівників роботою; вони прагнуть покращити свій майбутній кар’єрний ріст в організації.
 • Це створює здорове робоче середовище та підвищує залученість працівників. Фінансово стабільна кар’єра співробітників допомагає їм зосередитися на продуктивності замість того, щоб турбуватися про іншу діяльність.
 • Програма фінансового здоров’я, орієнтована на результат, економить час, оскільки управління економічною діяльністю вимагає особливих зусиль і часу. Програма підсумовує всі найважливіші фінансові дії в одному місці, показуючи правильний напрямок для прийняття кардинальних рішень. Примітно, що співробітники можуть проводити час із родиною та ефективно працювати без стресу.
 • Це забезпечує потужний пул кандидатів під час найму, коли більшість організацій не можуть зустріти найкращих, талановитих співробітників. Організація зі структурованою програмою фінансового благополуччя приваблює співробітників перевагами та перевагами.

Ви також можете прочитати найкращі платформи досвіду співробітників для позитивного робочого місця.

Як створити програму фінансового здоров’я

Ось п’ять кроків, які допоможуть вашій організації спланувати найкращу фінансову програму для співробітників:

#1. Визначте потреби співробітників

Фінансове благополуччя починається з визначення потреб працівника. Співробітники намагаються збалансувати фінансові цілі та робочі цілі одночасно; це впливає на їх продуктивність. Ефективний відділ кадрів може проводити загальноприйняті опитування всередині компанії; зібрана інформація формує базу вимірювання для оздоровчої програми.

  Як перевірити різні часові пояси на iPhone та iPad

Після завершення процесу оцінки організація знає найбільш актуальну фінансову проблему свого робочого місця. Ці дані дозволяють порівняти з минулою винагородою, щоб визначити, чи вона відповідала потребам працівника, чи потрібні будь-які зміни для майбутніх виплат.

#2. Відкрийте внутрішні проблеми

Перед початком будь-якої програми слід вирішити всі внутрішні питання. Організації стикаються з проблемами під час розробки та впровадження програми фінансового здоров’я.

Вартість процесу та кінцева рентабельність інвестицій є значним ризиком, оскільки керівникам необхідно знати кількість партнерів під час розробки. Вимірювання ефективності оздоровчої програми з урахуванням потреб працівників може дати потенційне уявлення про майбутній успіх.

#3. Виберіть підхід

Є багато варіантів впровадження програми фінансового благополуччя в організації, але пошук програми, яка відповідає вашим потребам, вимагає аналізу ресурсів, можливостей і демографічних показників робочої сили. Організація розробляє програми за допомогою онлайн-інструментів, фінансових курсів або консультацій з фінансовими радниками.

Одна програма підійде лише деяким співробітникам; вона змінюється залежно від проблем кожного працівника. Однак, за ринковими стандартами, ефективне конкурентне стимулювання вважається найкращим варіантом для працівників.

#4. Спілкуйтеся та взаємодійте зі співробітниками

Будь-яка кадрово-орієнтована програма стає успішною після спілкування з працівниками. Взаємодія в режимі реального часу покращує роботу відділу кадрів, яку в іншому випадку бачать співробітники як контент, створений постачальником.

Впровадження адекватної освіти призводить до оптимальних результатів, коли керівники встановлюють бажані програми для кожного працівника на основі їхніх потреб.

Заходи включають виявлення та допомогу працівникам, які не беруть участі в програмах пільг. Регулярні оновлення поточної програми вимагають від роботодавців взаємодії через різні канали, такі як електронна пошта, інформаційні бюлетені, інтранет та семінари.

Цей процес створює сприятливе робоче середовище в організації, оскільки співробітники можуть задавати запитання та шукати роз’яснень щодо свого проактивного шляху фінансового здоров’я.

#5. Встановіть метрику успіху

Міра успіху оздоровчої програми залежить від участі працівників. Переваги ефективної програми включають більшу участь у пенсійних програмах, використання гнучких рахунків витрат на охорону здоров’я або відвідування різноманітних тренінгів. Періодичні опитування дозволяють організації перевірити участь у програмі оздоровлення, зокрема, наскільки співробітник задоволений цією ініціативою.

Ви також можете ознайомитися з деякими найкращими програмами для визнання співробітників, щоб винагородити найкращих працівників.

Переваги програми фінансового здоров’я

Ось кілька переваг створення надійної програми фінансового здоров’я для ваших співробітників:

 • Програми фінансового оздоровлення підвищують задоволеність працівників роботою, завдяки чому працівники можуть зосередитися та працювати без тиску несподіваних фінансових потреб.
 • Добре організований фінансовий помічник служить нагадуванням про важливі грошові потреби на майбутнє. Це включає планування інвестицій, створення фонду надзвичайних ситуацій тощо.
 • Програми фінансового оздоровлення надають співробітникам кілька пільг у відповідь на їхню роботу. Якщо співробітники отримують допомогу з фінансовими потребами, вони, швидше за все, залишаться в організації. Вони вважаються активами організації, і в довгостроковій перспективі утримання цінних працівників є корисним.
 • Для молодих працівників програми соціального забезпечення передбачають погашення кредиту та полегшення боргів. Фактори інноваційності та ентузіазму в організації підкреслюють кредитну заборгованість, що впливає на їх продуктивність. Далекоглядний роботодавець може внести невелику суму як компенсацію за виплати працівникам. Цей крок зменшує навантаження на працевлаштованих студентів, які стають відданими організації.
 • Програма фінансового оздоровлення складається з плану 401(K), де роботодавець пропонує податкові пільги на пенсійні заощадження. Заощаджувати на майбутнє важливо, оскільки їм не доведеться турбуватися про фінансові потреби. Програма забороняла працівникам знімати гроші до виходу на пенсію.
 • Це забезпечує чітке бачення бюджету, тобто ви можете контролювати та витрачати гроші, які хочете. Інструмент бюджетування допомагає правильно планувати витрати грошей. Коли працівники отримають детальну інформацію про транзакції, вони зможуть приймати кращі рішення щодо витрат і заощаджень.
  Усі комбінації клавіш Skype та як ними користуватися

Приклади програм фінансового благополуччя працівників

Ось кілька прикладів і переваг, які ваша організація може запропонувати своїм співробітникам як програму фінансового оздоровлення:

Пільги щодо заощадження податків: ваша організація може запропонувати своїм працівникам переваги заощадження податків, наприклад пенсійні плани, медичні накопичувальні рахунки (HSAs) тощо. Ви можете надати своїм працівникам навчання щодо заощадження податків, щоб вони отримували найкращі послуги від вашої організації.

Навчання з фінансового здоров’я: ваша організація може організовувати регулярні зустрічі 1:1 з фінансовими консультантами, щоб допомогти працівникам керувати своїми грошима.

Програма знижок для працівників: програма фінансового оздоровлення вашого працівника може включати знижки на автомобіль, страхування житла та навіть відрахування із заробітної плати для придбання освітніх послуг і побутових речей.
Меритократія: працівник також може отримати виплату на основі заслуг, як-от бонуси, відпустки та інші переваги, що залежать від їхньої роботи.

Платформа для створення плану фінансового оздоровлення

Ось кілька найкращих програм, які допоможуть вашій організації створити план фінансового благополуччя для ваших співробітників:

#1. LearnLux

LearnLux це програмне забезпечення для фінансового добробуту, яке допомагає співробітникам приймати важливі фінансові рішення. Це програмне забезпечення має важливі фінансові плани, якими працівники керуватимуться протягом усього життя.

Він надає наскрізні рішення для складання бюджету, боргів, перемог на виборах, розуміння опціонів на акції, створення сім’ї, купівлі житла, заощаджень на пенсію тощо.

Ключові особливості:

 • Програма Learnlux оцінюється сертифікованими спеціалістами з фінансового планування, що забезпечує довірчі відносини з даними про співробітників.
 • Його загальний інструмент візуалізації винагороди висвітлює компенсацію працівникам, капітал, медичне страхування, пенсійні внески, PTO та добровільні виплати.
 • Програмне забезпечення визначає недоліки у фінансовому плануванні для співробітників. Він керує заощадженнями, інвестиціями та внесенням внесків до оподаткування.
 • Learnlux охоплює різноманітні теми фінансового здоров’я, включаючи викуп і планування майна, володіння чи оренду житла, власний капітал та компенсацію акцій тощо.
  9 найкращих децентралізованих бірж (DEX) для безпечної торгівлі своїми криптовалютами

Платформа найкраще підходить для стартапів, малого бізнесу та підприємств, щоб надати своїй робочій силі повнофункціональне рішення для фінансового здоров’я.

#2. Збагачувати

Збагачувати це платформа фінансового здоров’я для роботодавців, організацій, фінансових установ, кредитних спілок і фінансових консультантів. Він працює на базі iGrad, платформи фінансової освіти в Сан-Дієго. Enrich financial tools та освітні курси спрямовані на надання найкращих фінансових рішень організаціям та їхнім працівникам.

Ключові особливості:

 • Платформа розраховує Рентабельність інвестицій від співробітників.
 • Керівники можуть проаналізувати інвестиції в людський капітал і вирішити, чи варто надавати їм додаткові фінансові вигоди.
 • Платформа забезпечує брендинг, що дозволяє організаціям використовувати свої кольори та логотипи для сприяння фінансовій грамотності.
 • Він надає фінансових консультантів, щоб надати співробітникам найкращі фінансові пропозиції.

Enrich надає останні новини та допомагає працівникам приймати найкращі фінансові рішення щодо виходу на пенсію, охорони здоров’я та фінансового благополуччя.

#3. Походження

Походження це платформа фінансового планування, яка дозволяє керівникам відділу кадрів створювати дієві плани для співробітників. Це інтегроване рішення для керування компенсаціями, пільгами та особистими фінансами, що містить передові технології для фінансового планування.

Платформа об’єднує спеціалістів з планування людських ресурсів із технологією, яка дозволяє співробітникам створювати, виконувати та відстежувати особисті фінансові плани.

Ключові особливості:

 • Origin має сертифікованих планувальників майбутнього фінансового планування. Це дозволяє працівникам керувати всім своїм фінансовим життям, від позик до пенсійних заощаджень.
 • Його програма різноманітності усуває прогалину у фінансовій грамотності в недостатньо охоплених громадах, надаючи персоналізовану фінансову освіту, планувальників і стипендії для бажаючих отримати CPF.
 • Платформа дає детальну інформацію про всі переклади протягом місяця. Цінна інформація допомагає спланувати бюджет, щоб максимізувати заощадження та контролювати заощадження.

Origin допомагає співробітникам відстежувати свої фінансові етапи, отримувати поради, приймати важливі фінансові рішення та ефективно управляти своїми фінансами.

Висновок

Підсумовуючи, програми фінансового здоров’я є ефективним засобом покращення фінансового добробуту працівників. Важливо зменшити стрес співробітників, що в кінцевому підсумку підвищує продуктивність організації.

Комплексна програма стосується багатьох аспектів фінансів, включаючи фінансову освіту, діяльність, керівництво та допомогу в отриманні фінансових інструментів, позик та позик.

Співробітники відчувають велике задоволення щоразу, коли організація підтримує їх у фінансових потребах. Фінансова гонитва протягом життєвого циклу потребує зусиль, а програми фінансового здоров’я зменшують витрати часу. Виявилося, що для організації це ключове залучення та утримання співробітників, тоді як працівники зосереджуються на продуктивності роботи та особистому житті.

Ви також можете ознайомитися з деяким найкращим програмним забезпеченням для керування компенсаціями.