Як створити поштові мітки в Word зі списку Excel

Можливо, ви використовуєте Microsoft Excel, щоб акуратно організувати список розсилки. Однак, коли ви підготуєтесь до друку поштових етикеток, вам знадобиться використовувати злиття, щоб створити їх у Word зі списку Excel. Ось як.

Крок перший: підготуйте свій список розсилки

Якщо ви вже створили список розсилки в Excel, то можете сміливо пропустити цей тест. Якщо ви ще не створили список, незважаючи на відсутність у Excel функції поштової етикетки, ми все одно настійно рекомендуємо вам використовувати Excel, оскільки це краще для організації та підтримки даних, ніж використання таблиці Word.

Перше, що вам потрібно зробити, це створити заголовок стовпця відповідно до даних, що містяться в кожному стовпці. Розмістіть ці заголовки в першому рядку кожного стовпця.

Які заголовки ви включите, залежить від того, яку інформацію ви плануєте використовувати в поштових етикетках. Назви завжди приємні, але важливо знати, яким титулом користується людина, перш ніж створювати ярлики. Крім того, якщо ваш список призначений для компаній, а не для окремих людей, ви можете опустити заголовки «Ім’я» та «Прізвище» і замість них використовувати «Назва компанії». Щоб правильно проілюструвати кроки, ми розглянемо особистий список розсилки в цьому прикладі. Наш список включатиме такі заголовки:

  Як швидко створити нагадування на iPhone та iPad

Ім’я
Прізвище
Адреса вулиці
Місто
держава
ЗІП код

Це стандартна інформація, яку ви знайдете на поштових етикетках. Ви навіть можете вставити зображення в поштові етикетки, якщо хочете, але цей крок буде пізніше в Word.

Закінчивши створення заголовків, продовжуйте вводити дані. Коли ви закінчите, ваш список має виглядати приблизно так:

Збережіть свій список і перейдемо до Microsoft Word.

Крок другий: налаштуйте мітки в Word

Відкрийте порожній документ Word. Далі перейдіть на вкладку «Розсилки» та виберіть «Почати злиття пошти».

У спадному меню, що з’явиться, виберіть «Мітки».

З’явиться вікно «Параметри етикетки». Тут ви можете вибрати марку етикетки та номер продукту. Після завершення натисніть «ОК».

  Зберігайте статті, зображення та PDF-файли в Dropbox або Google Drive [Chrome]

Тепер контури ваших етикеток з’являться в Word.

Примітка. Якщо контури ваших міток не відображаються, перейдіть до «Дизайн» > «Межі» та виберіть «Переглянути лінії сітки».

Крок третій: підключіть робочий аркуш до міток Word

Перш ніж ви зможете перенести дані з Excel до ваших міток у Word, ви повинні з’єднати обидва. Повернувшись на вкладку «розсилки» в документі Word, виберіть параметр «Вибрати одержувачів».

З’явиться спадне меню. Виберіть «Використовувати існуючий список».

З’явиться Провідник файлів Windows. Використовуйте його, щоб знайти та вибрати файл списку розсилки. Вибравши файл, натисніть «Відкрити».

З’явиться вікно «Вибір таблиці». Якщо у вашій книзі є кілька аркушів, вони з’являться тут. Виберіть той, що містить ваш список. Обов’язково ввімкніть параметр «Перший рядок даних містить заголовки стовпців», якщо він ще не ввімкнений, а потім натисніть «ОК».

Ваші мітки тепер пов’язані з робочим аркушем.

Крок четвертий: додайте поля злиття до міток

Тепер настав час додати поля злиття в мітки Word. Виберіть першу мітку, перейдіть на вкладку «Поштові розсилки», а потім натисніть «Блок адреси».

  Переведіть вибіркові програми в беззвучний режим за допомогою AppSilence [Jailbreak]

У вікні «Вставити блок адреси», що з’явиться, натисніть кнопку «Збіг полів».

З’явиться вікно «Поля зіставлення». У групі «Потрібно для блоку адреси» переконайтеся, що кожне налаштування відповідає стовпцю у вашій книзі. Наприклад, «Ім’я» має збігатися з «Ім’я» тощо. Після того, як ви підтвердите, що все налаштовано правильно, натисніть «ОК».

Повернувшись у вікно «Вставити блок адреси», перегляньте попередній перегляд, щоб переконатися, що все виглядає добре, а потім натисніть «ОК».

> тепер відображатиметься у вашій першій мітці.

Поверніться до вкладки «Поштові розсилки», а потім натисніть «Оновити мітки».

Після вибору в кожній мітці має з’явитися >.

Тепер ви готові виконати об’єднання пошти.

Крок п’ятий: Виконайте об’єднання пошти

Тепер подивіться, як відбувається магія. На вкладці «розсилки» натисніть «Завершити та об’єднати».

У спадному меню, що з’явиться, виберіть «Редагувати окремі документи».

З’явиться вікно «Об’єднати в новий документ». Виберіть «Всі», а потім натисніть «ОК».

Тепер ваш список із Excel буде об’єднано в мітки в Word.

Все, що залишилося зробити зараз, це роздрукувати свої етикетки та надіслати поштою!