Як створити план 30-60-90 днів для нових працівників [+ Free Templates]

Categories:

Хороший найм відіграє важливу роль у зростанні та успіху компанії.

А поганий найм може дорого коштувати.

правильно?

Отже, після співбесід і адаптації особи. Важливо зрозуміти кандидата та з’ясувати, чи сумісний він з компанією.

Для цього вам потрібен надійний план, який буде корисним для роботодавця та працівників. Це план 30-60-90 днів.

План на 30-60-90 днів має на меті надати членам команди конкретну дорожню карту для прискорення та досягнення цілей навчання. Це сприяє тому, щоб кожен новий працівник почувався прийнятним в організації та розумів відповідальність за свою посаду.

План на 30-60-90 днів описує перші 90 днів роботи нового члена команди та знайомить його з корпоративними правилами, командною роботою та цілями.

Цей план дій дозволяє членам вашої команди викреслити пункти зі своїх списків справ, адаптуючись до нового робочого середовища. Ця стаття охопить важливі компоненти плану 30-60-90 днів і чому його варто мати.

Що таке план 30-60-90 днів?

План на 30-60-90 днів — це стратегія, яка визначає конкретні дії, які особа (або новий працівник) виконуватиме протягом перших трьох місяців своєї нової посади. Він включає короткострокові цілі, конкретні завдання та вимірювані етапи, які будуть досягнуті протягом 30, 60 і 90 днів після початку роботи на новій посаді.

Мета цього 30-60-90-денного плану полягає в тому, щоб продемонструвати, як кандидат розуміє посаду та як він планує зробити свій внесок в успіх компанії під час співбесіди та зробити позитивний вплив.

Переваги плану 30-60-90 днів

План 30-60-90 днів приносить користь обом; співробітників і роботодавців, оскільки це дає працівникам краще розуміння робочої ролі та очікувань компанії. А для менеджерів це допомагає їм визначити здібності та цілі співробітників. Крім того, ось ще деякі переваги плану 30-60-90 днів.

Для працівників план 30-60-90 днів може допомогти їм у такі способи:

 • Це допомагає їм швидко зрозуміти вимоги та цілі нової ролі.
 • Вони позитивно впливають на їх новий потенціал, зосереджуючись на конкретних завданнях і етапах, які допоможуть досягти мети організації.
 • Зміцніть впевненість і довіру з їхнім керівником і командою, продемонструвавши глибоке розуміння ролі та готовність негайно втрутитися.
 • Підвищте їхні шанси на успіх у новій ролі, надавши їм чіткий план і дорожню карту.
 • План сприяє підзвітності особи, оскільки вона прийняла певні дії та цілі.
 • Складання плану демонструє, що людина проактивна та проявляє ініціативу, що може сподобатися майбутнім роботодавцям або керівникам.

Для роботодавців план 30-60-90 днів може допомогти їм таким чином:

 • Перш ніж прийняти кандидата на роботу, менеджер може оцінити його розуміння ролі та здатність змінити ситуацію.
 • На перших етапах нової роботи слідкуйте за розвитком співробітника та визначте сфери, які потрібно вдосконалити.
 • Узгоджуйте дії співробітника з цілями та очікуваннями компанії.
 • Покращте процес адаптації, надавши співробітникам чіткий план і дорожню карту.
 • Заохочуйте співробітника бути проактивним і брати на себе відповідальність за свою роль.
  Як вибрати маршрутизатор для потреб домашньої мережі

Коли складати план на 30-60-90 днів?

План на 30-60-90 днів, як правило, встановлюється під час співбесіди при прийомі на роботу, щоб продемонструвати розуміння кандидатом своєї ролі та здатність працювати на місці. Його також можна створити після того, як хтось починає нову роботу, щоб визначити чіткі очікування та цілі на перші три місяці.

Якщо роботодавець або керівництво не встановлює 30-60-90-денний план, новий співробітник може поставити за мету зрозуміти робочу культуру компанії і зробити все можливе.

Його також можна використовувати, коли особа відкриває новий бізнес, випуск продукту або роботу в організації. У таких випадках може бути корисним створення стратегії, яка окреслює точні заходи для досягнення цільової мети протягом перших кількох місяців.

Отже, коли особа починає нову компанію чи роботу, у будь-який момент може бути підготовлений план на 30-60-90 днів, який містить чіткі очікування, цілі та маршрут їх досягнення.

Що включити в план 30-60-90 днів?

По-перше, план 30-60-90 днів має бути персоналізований відповідно до посади. Він може відрізнятися від плану для нового, виконавчого чи управлінського рівня. Але деякі конкретні елементи потрібно спланувати за 30-60-90 днів, щоб це було плідним і дало бажаний результат. Нижче наведено елементи, які повинен зробити будь-який керівник або роботодавець:

#1. Короткострокові цілі

Ці цілі мають бути конкретними, такими, що підлягають вимірюванню, обмеженими за часом і мають бути досягнуті протягом перших 30, 60 та 90 днів на новій посаді. Це допомагає визначити продуктивність співробітників.

#2. Завдання та дії

Для досягнення короткострокових цілей необхідно виконати конкретні завдання та дії.

#3. Метрики

Вимірювання успіху за допомогою статистики чи показників є життєво важливим для чіткого розуміння. Крім того, пам’ятайте, що план на 30-60-90 днів – це одноразовий документ, який слід переглядати та переглядати за потреби.

#4. Ресурси

Коли новий співробітник приєднується до компанії, йому може знадобитися навчання, наставництво або підтримка, щоб досягти своїх цілей і зрозуміти стиль роботи та очікування організації.

#5. спілкування

Протягом 30-60-90-денного плану менеджер повинен стежити за прогресом і спілкуватися, щоб новобранець міг попросити допомоги або запитати.

#6. Гнучкість

Стратегія має бути досить адаптивною, щоб справлятися з непередбаченими змінами чи викликами.

#7.Вирівнювання

План повинен узгоджуватися з цілями компанії та очікуваннями щодо посади та показувати, як діяльність особи допоможе компанії досягти успіху.

Як скласти покроковий план на 30-60-90 днів?

Крок 1. Першим кроком є ​​визначення цілей і завдань плану. Він повинен містити як короткострокові, так і довгострокові цілі. Коли ви визначите свої цілі та завдання, розбийте їх на більш дрібні, більш зрозумілі кроки.

Крок 2. Наступним кроком є ​​призначення кінцевих термінів для виконання кожного завдання. Він має включати 30-денний, 60-денний та 90-денний терміни виконання кожного завдання.

  Що станеться, якщо ви забули свій пароль Amazon?

Крок 3: Ведіть свій «Створіть контрольний список або календар із зазначенням» завдань, які потрібно виконати, з їх кінцевими термінами. Його слід повідомляти працівнику та регулярно переглядати.

Крок 4: Протягом всієї стратегії забезпечуйте регулярний зворотній зв’язок і підтримку працівника. За потреби це може включати коучинг, навчання або наставництво.

Крок 5: Регулярно оцінюйте успіх співробітника та плану. Він має включати формальні та неофіційні оцінки та використовуватися для внесення необхідних покращень. Тому що на робочому місці важлива конструктивна критика.

Нарешті, керівник або роботодавець може привітати співробітників з їхніми зусиллями та успіхами та оцінити їхні досягнення.

Шаблони планів на 30-60-90 днів

Дуже багато шаблонів планів на 30, 60 і 90 днів доступні в Інтернеті, і їх можна використовувати для створення планів на 30-60-90 днів. Ці шаблони зазвичай містять області для встановлення цілей і задач, завдань і термінів, а також план відстеження прогресу.

В основному вони складаються з наступного:

 • Огляд організації, її місії та посадової інструкції.
 • Набір детальних, вимірюваних цілей і завдань, яких працівник повинен досягти протягом перших 30, 60 і 90 днів на новій посаді.
 • Розклад моніторингу прогресу та регулярного надання відгуків працівникам.
 • Частина для опису будь-яких проблем або бар’єрів, з якими може зіткнутися працівник, а також стратегії їх вирішення.

Формат шаблону плану на 30-60-90 днів

Приклад шаблону плану на 30-60-90 днів

Керівники або роботодавці можуть дотримуватися правила 30-60-90 таким чином:

На 1-30 днів

Цілі на перші 30 днів плану зазвичай включають вивчення компанії, знайомство з командою та ознайомлення з системами та процесами компанії. Він може включати:

 • Розуміння місії та цілей компанії.
 • Складіть план дій.
 • Постійно стежте за прогресом.

На 30-60 днів

Цілі на 30-60 днів у 30-60-90-денному плані зазвичай зосереджені на побудові стосунків, позитивному впливі на команду та організацію та впровадженні навченого. Він може включати:

 • Встановіть міцні робочі відносини з ключовими зацікавленими сторонами, такими як члени команди, клієнти та інші відділи.
 • Визначте сфери для покращення.
 • Розширте свої знання про компанію.
 • Заохочуйте співпрацю та командну роботу.
 • Ставте короткострокові цілі.
 • Повідомте про свої цілі.

На 60-90 днів

У плані 30-60-90 днів цілі на 60-90 днів часто зосереджені на забезпеченні вимірних результатів і прогресі в досягненні загальних цілей проекту або роботи. Керівництво може встановити цілі протягом цього часу, виконавши такі дії:

 • Перегляньте прогрес у досягненні цілей, встановлених за перші 60 днів.
 • Ставте довгострокові цілі.
 • Підвищуйте ефективність і продуктивність за допомогою найкращих практик і процесів.
 • Результати мають бути виділені.
 • Визначте потенційні території для розширення.
 • Слідкуйте за прогресом і за потреби вносьте корективи.

Шаблони

Ось деякі веб-сайти, за допомогою яких ви можете скласти план на 30-60-90 днів:

Monday.com

Monday.com — це безкоштовний та надійний веб-сайт, який допоможе вам безкоштовно створити план на 30-60-90 днів.

Понеділок пропонує шаблони планів на 30-60-90 днів, які можна скоригувати для бездоганної інтеграції в існуючі навчальні матеріали. Це допоможе вам розпочати роботу, створивши ефективні графіки 30-60-90 днів, щоб забезпечити час для навчання під час роботи ваших співробітників.

  Як експортувати календар Outlook як файл CSV

Template.net

Він надає тисячі шаблонів, які також можна налаштувати. Ви можете використовувати їх на Mac, IOS і навіть Android. Крім того, він доступний у різних форматах файлів.

Template.net пропонує просту платформу редагування, де ви можете змінювати формат, естетику та весь вміст. З готовим шаблоном створити стартовий план стало простіше.

Крім того, він безкоштовний, якщо ви завантажуєте лише три шаблони на день, але його преміум-функції можуть коштувати від 2,04 до 5,12 доларів США.

Slidemodel.com

SlideModel — це веб-сайт, який надає широкий спектр настроюваних шаблонів презентацій, включаючи шаблони планів на 30-60-90 днів. Ці шаблони призначені для допомоги професіоналам у розробці візуально привабливих і переконливих презентацій для їхнього бізнесу, маркетингу чи стратегій продажів.

Крім того, він має два тарифні плани; для підприємств і фізичних осіб. Для фізичних осіб вартість починається від $24 до $199, що забезпечує п’ять завантажень до необмежених завантажень відповідно. Для компаній вартість починається від 199 до 1599 доларів США з деякими розширеними функціями.

SlideUpLift

SlideUpLift — це платформа, яка допомагає професіоналам створювати потужні презентації за лічені секунди та забезпечує легке розуміння 30-60-90-денних шаблонів. Ви також можете зберегти улюблені шаблони для подальшого використання. Щоб завантажити шаблони, вам потрібно зареєструватися на їх веб-сайті.

Крім того, для індивідуального плану вони стягують від $24 до $150, а для корпоративного використання це може коштувати від $199 до $499 (приблизно 500); ця вартість залежить від кількості учасників, доданих до плану.

Заключні слова

Розробка плану на 30-60-90 днів є важливою для забезпечення плавного переходу нових співробітників і успішного процесу адаптації. Роботодавці можуть допомогти новим працівникам досягти успіху у своїх нових ролях, окресливши конкретні цілі та завдання та розділивши їх на менші завдання.

Ця стратегія також допомагає працівнику зрозуміти очікування та цілі компанії та якомога швидше стати продуктивним. Його також можна використовувати для внутрішнього просування по службі або інших змін ролі, крім нових наймів. Шаблони карт подорожі досвіду співробітників також допоможуть вам підвищити продуктивність співробітників і покращити досвід співробітників.

Ідея полягає в тому, щоб використовувати цю стратегію як керівництво та змінювати її за потреби, щоб відповідати вимогам вашої фірми та окремої особи. План на 30-60-90 днів, якщо підійти до нього правильно, може стати значним активом у швидкому сприянні новим співробітникам стати важливими членами вашої команди.

Далі ви можете перевірити шаблони відображення талантів, щоб покращити процес найму.