Як створити опитування в WhatsApp для прийняття рішень, які виграють

Опитування WhatsApp, ваш інструмент для прийняття інформативних рішень на основі даних.

Ви шукаєте простий спосіб дізнатися думку ваших друзів про тему або зібрати статистику перед запуском служб?

Або, можливо, ви захочете знати, що більшість ваших користувачів може вибрати з різних доступних варіантів.

Це можливо, не витрачаючи грошей на WhatsApp Polls. Це популярна функція, яка дозволяє задавати запитання та отримувати відповіді від учасників у реальному часі.

Давайте розберемося більше.

Що таке WhatsApp?

WhatsApp — одна з найпопулярніших програм для обміну повідомленнями для смартфонів, якою активно користуються понад мільярд людей по всьому світу. Щоб надсилати та отримувати повідомлення, аудіо, зображення та відео, потрібно завантажити програму, підключитися до Інтернету.

На відміну від SMS-повідомлень, WhatsApp є швидким, легким і зручнішим з точки зору взаємодії з користувачем. Крім того, плата за використання WhatsApp не стягується, оскільки він використовує Інтернет. Отже, якщо ви шукаєте платформу для приватного надсилання повідомлень друзям, групового чату та обміну інформацією про місцезнаходження, WhatsApp — ідеальний💯вибір!

Він знаходиться у вільному доступі для завантажити у магазині Google Play, а також ви можете використовувати його на комп’ютері Mac або Windows. Таким чином, ви не зобов’язані користуватися телефоном, а також ваші клієнти, що робить цей інструмент дуже універсальним і легкодоступним!

Що таке опитування WhatsApp?

Опитування WhatsApp дозволяють проводити опитування для голосування у вашій групі. Ви можете задавати запитання, маючи до 12 варіантів на вибір. Користувачі можуть вибрати один або кілька параметрів у режимі реального часу або отримувати сповіщення щоразу, коли хтось вибирає варіант.

Створення опитувань WhatsApp є простим процесом, і його можна використовувати, щоб запитати будь-що. Компанії можуть використовувати опитування, щоб отримати інформацію про певні продукти чи послуги, збираючи думки клієнтів. З цих результатів підприємства можуть зрозуміти, що можна покращити після аналізу результатів опитування.

Перш ніж перейти до процесу створення опитувань WhatsApp, давайте розглянемо деякі переваги використання опитувань.

Переваги WhatsApp Polls

Отже, опитувати чи не опитувати? Ну, перш ніж почати, ось короткий огляд переваг:

 • Групове прийняття рішень: опитування забезпечують демократичний підхід до прийняття рішень. Це забезпечує врахування думки кожного перед тим, як зробити висновок.
 • Швидко та легко: створювати опитування в WhatsApp набагато легше, ніж на інших платформах. Ви навіть можете зіткнутися з проблемами під час інтеграції опитувань сторонніх розробників із улюбленими програмами.
 • Підвищення залучення: якщо ви вже є учасником групи, яка була неактивною протягом тривалого часу, ви помітите помітну залученість учасників після проведення опитування. Це створює веселу атмосферу у ваших групових чатах.
 • Маркетингові цілі: Компанії, особливо маркетологи, можуть використовувати опитування для проведення маркетингових досліджень і збору даних, щоб краще зрозуміти свою аудиторію.
 • Планування подій: ви можете використовувати опитування, щоб оцінити інтерес учасників, уподобання та доступність під час організації подій. Це допомагає оптимізувати процес планування.
 • Зворотній зв’язок: опитування – це хороший і швидкий інструмент для збору відгуків від ваших існуючих клієнтів, а не просити їх заповнювати довгі форми.
 • Опитування: під час запуску нового продукту чи послуги опитування WhatsApp можна використовувати для збору минулого досвіду та вдосконалення нових пропозицій.
 • Конфіденційність. Опитування WhatsApp приватні для учасників групи, тому ви гарантуєте, що зібрані думки та дані контролюються в межах вашої аудиторії.

Таким чином, WhatsApp — це не просто програма для обміну повідомленнями для спілкування з родиною та друзями. Тепер він став бізнес-інструментом для маркетингу та комунікацій, за допомогою якого компанії можуть легко охопити клієнтів. Фактично, WhatsApp CRM також зростає, щоб сприяти кращим стосункам із клієнтами.

Як створити опитування в WhatsApp?

У WhatsApp легко створити опитування.

Ось кроки для створення опитування:

 • Торкніться значка скріпки 🖇️ у текстовому полі та знайдіть Опитування > Створити опитування.

 • Введіть своє запитання в поле Питання.
 • Введіть усі варіанти опитування в списку параметрів. Ви можете змінити порядок варіантів опитування, торкнувшись і утримуючи значок гамбургера.

 • За замовчуванням користувачі можуть вибрати кілька відповідей. Якщо ви хочете дозволити користувачам вибрати одну опцію, вимкніть перемикач «Дозволити кілька відповідей».

 • Останній крок — торкніться значка надсилання внизу, щоб створити своє опитування.

І все, готово!

Перегляд результатів опитування

Після того, як ви створили та надіслали опитування у своєму чаті, ви можете відстежувати їхні відповіді та перевіряти голосування кандидатів.

Щоб переглянути результати опитування, торкніться посилання Переглянути голоси внизу свого опитування. Тут ви знайдете підсумок виборців та їхні відповіді.

WhatsApp також дозволяє переглянути результати минулих опитувань і перевірити, як люди відповіли. Ви можете легко видалити🗑️опитування, якщо ви не хочете більше залишати його активним.

Проаналізуйте дані опитування WhatsApp

Просто перегляд голосів дасть вам миттєву відповідь на ваше запитання. Але якщо ви проводите кілька опитувань у послідовному порядку, вам потрібно проаналізувати результати.

Аналіз відповідей на опитування WhatsApp допомагає отримати значущу інформацію та прийняти бізнес-рішення на основі даних.

Ось простий посібник із аналізу даних опитування WhatsApp.

 • Збір даних: збір відповідей на опитування. Щоб знайти конкретні опитування, відкрийте WhatsApp і перейдіть до значка пошуку. Виберіть Опитування, і тут ви побачите отримані відповіді на опитування.
 • Упорядкування даних: зіберіть усі відповіді з відповідних варіантів у впорядкованому форматі, як-от Excel або аркуш Google.
 • Обчисліть відповіді: Ви можете почати з підрахунку загальної кількості отриманих відповідей і обчислити відсоток для кожного варіанту. Це допоможе укласти популярні варіанти.
 • Визначте шаблони: чи є якісь схожі шаблони, які ви знаходите? Чи отримуєте ви більше залучення в опитуваннях із меншою кількістю варіантів чи навпаки? Чи є якісь конкретні запитання, які викликають більше відповідей в опитуванні? Ці запитання допоможуть вам визначити деякі спільні тенденції.
 • Порівняйте цілі: після аналізу даних у таблицях почніть порівнювати свої результати з початковими цілями. Чи збігаються результати з вашими бажаними варіантами чи ви бачите дивовижні результати?
 • Висновки: наразі ви можете мати більш чітке розуміння результатів опитування. Використовуйте цю статистику, щоб приймати обґрунтовані бізнес-рішення та перевіряти, чи вони відповідають вашим бізнес-планам і вибудуваним стратегіям.
 • Проведіть додаткові опитування: на основі ваших висновків вирішіть, чи хочете ви ще більше звузити коло відповідей. Ставте запитання, відповіді яких ближче до популярних пропозицій і поширених настроїв.

Незалежно від того, використовуєте ви опитування WhatsApp для особистих чи професійних цілей, аналіз даних опитувань WhatsApp може надати цінну інформацію, яка допоможе вам прийняти рішення.

Найкращі методи створення ефективних опитувань WhatsApp

Опитування, щоб отримати відповіді на запитання та прийняти рішення, є чудовим способом збору інформації, але найкраще дотримуватися деяких найкращих практик, щоб підвищити їхню ефективність.

 • Прямі запитання: ставте запитання, на які є прямі відповіді, без пояснень. Зробивши запитання складними, ви зменшите кількість відповідей на опитування в груповому чаті.
 • Очистити варіанти: спробуйте обмежити довжину варіантів відповіді. Подібно до питань, відповіді повинні бути короткими, простими для розуміння та прямими. Дотримання варіантів відповідей по суті допоможе членам групи позбутися будь-яких думок щодо пояснення відповідей.
 • Обмеження параметрів: хоча WhatsApp надає 12 варіантів, необов’язково використовувати всі. Забагато варіантів ускладнює вибір користувачам і створює ще більше плутанини. Ви можете спробувати обмежити параметри до 4 або 5 для більшого залучення та кращого аналізу.
 • Не перевантажуйте опитування: обмежте спокусу час від часу проводити опитування. Перевантаження контактів опитуваннями може викликати роздратування, і вони можуть перестати відповідати на ваші опитування.

Хоча корисно ознайомитися з досвідом клієнтів і варіантами, занадто багато хороших речей може спричинити зниження рівня відповідей, тому будьте вибірковими у відповідях на ці запитання!

Поширені запитання про WhatsApp Polls

Скільки варіантів ви можете мати в опитуванні WhatsApp?

За допомогою опитувань WhatsApp ви можете поставити до 12 запитань у груповому чаті.

Чи є опитування WhatsApp анонімними?

Ні, на даний момент немає можливості зробити опитування анонімним.

Чи можуть користувачі голосувати за кілька варіантів у WhatsApp?

Так, за замовчуванням WhatsApp дозволяє користувачам вибирати кілька варіантів. Ви можете змінити налаштування, щоб дозволити один голос кожному учаснику.

Для чого я можу використовувати опитування?

Ви можете використовувати опитування WhatsApp, щоб швидко отримати інформацію, якщо ви застрягли в ухваленні рішень, плануванні подій, відгуках і проведенні бізнес-опитувань.

Резюме

Тепер ви знаєте майже все про опитування WhatsApp і про те, як їх використовувати у своїх чатах і групах.

Опитування є ефективним інструментом для прийняття рішень і взаємодії з членами групи. Варто зазначити, що ефективність опитувань WhatsApp залежить від того, як вони використовуються та кінцевої мети, для якої вони використовуються.

Не розглядайте опитування лише з метою залучення, використовуйте їх з розумом для збору відгуків і прийняття кращих бізнес-рішень.

Далі, життя пов’язане з альтернативами, тож чому б не вивчити найкращі безпечні альтернативи чату WhatsApp?