Як створити опитування в групових чатах iMessage на iPhone та iPad

Програма «Повідомлення» за замовчуванням на iOS є досить багатофункціональною. Він підтримує відповіді на повідомлення, ви можете позначати людей, і, звичайно, він зашифрований. Однак одна з речей, яку упускають користувачі iMessage, — це можливість створювати опитування. На щастя, інтеграція App Store в iMessage означає, що є програма для всього. Отже, якщо ви хочете створити опитування у своєму груповому чаті iMessage, ось як це зробити.

Створюйте опитування в групових чатах iMessage на iPhone та iPad (2022 р.)

iMessage поставляється з інтегрованим App Store, що дозволяє завантажувати програми, до яких ви можете отримати доступ і використовувати їх прямо з ланцюжка розмов. У цьому посібнику я збираюся використовувати програму для створення опитування для створення опитувань у групових чатах iMessage. Хоча є кілька програм, які дозволяють додати функцію опитування до стандартної програми обміну повідомленнями на вашому пристрої iOS, я вважаю, що «Опитування для iMessage» є більш зручним і надійним. Ми також згадали деякі інші програми, які ви можете використовувати для створення опитувань iMessage в кінці цієї статті.

Ви можете використовувати наведений нижче зміст для навігації та переходу до будь-якого розділу, який вас цікавить.

  Як користуватися новою функцією глибокого посилання в Google Chrome

Створюйте опитування в групових чатах iMessage

  • Щоб почати, відкрийте програму Apple Messages на своєму iPhone або iPad, а потім перейдіть до групового чату.

  • Тепер торкніться значка «App Store» у панелі програми iMessage, а потім натисніть крихітну піктограму збільшувального скла, розташовану поруч із фотографією вашого профілю.

  • Далі введіть опитування для iMessage в рядку пошуку, а потім завантажте програму, як і будь-яку іншу програму.

  • Далі поверніться до групового чату. Після цього проведіть пальцем ліворуч справа на панелі програм, щоб знайти Опитування для iMessage, а потім торкніться його значка.

  • Далі торкніться Почати. Потім введіть назву опитування та натисніть Далі.

  • Тепер додайте принаймні два варіанти. Після кожного параметра потрібно натискати Готово.

  • Далі торкніться значка Налаштування в нижньому правому куті екрана, а потім налаштуйте параметри опитування. Наприклад, ви можете дозволити/заборонити всім перевіряти, хто голосував за кожен варіант, і дозволити/заборонити іншим додавати варіанти до опитування.

  • Після того, як ви ідеально налаштували своє опитування iMessage, натисніть кнопку «Назад» (крихітна стрілка) у верхньому лівому куті екрана. Нарешті натисніть Надіслати опитування, і все готово!
  Як заблокувати клітинки Excel за допомогою формул, щоб запобігти редагування

Завантажити опитування для iMessage (безкоштовно)

Інші відомі програми для опитування iMessage, які ви можете спробувати

Опитування для iMessage — не єдина програма, яку можна використовувати для створення опитувань iMessage. Однак це наш вибір, оскільки він має багато функцій, оновлюється в режимі реального часу та є безкоштовним у використанні. Тим не менш, якщо ви хочете перевірити інші варіанти створення опитувань у своєму груповому чаті iPhone, ось деякі інші програми, які ви можете спробувати.

1. TinyPoll

Якщо вам потрібна більша гнучкість для створення та внесення змін до опитувань, TinyPoll може бути кращим варіантом для вас. Додаток дозволяє легко створювати опитування iMessage, а також налаштовувати його стільки разів, скільки забажаєте. Більше того, він також пропонує кращий спосіб стежити за голосуванням. Майте на увазі, що безкоштовна версія програми дозволяє створювати лише одне опитування на день (лише 3 варіанти на опитування). Якщо ви хочете створювати необмежену кількість опитувань (до 5 варіантів на опитування), вам потрібно буде підписатися на професійну версію (1,99 доларів США на рік).

Встановити: (безкоштовно, повна версія доступна за $1,99/рік)

2. Опитування – створюйте опитування в iMessage

«Опитування» — це досить простий і легкий у використанні додаток iMessage, який дозволяє створювати опитування в групових чатах iMessage з необхідною гнучкістю. Залежно від ваших потреб ви можете налаштувати своє опитування та надіслати його в груповому чаті. Примітно, що додаток пропонує акуратне представлення результатів голосування, щоб ви могли легко дізнатися, в яку сторону дме вітер. Хоча ця програма iMessage доступна безкоштовно, вам потрібно буде оновити її до преміум-версії ($0,99/рік), щоб створювати необмежену кількість опитувань.

  Як швидко шукати Emoji на iPhone або iPad

Встановити: (безкоштовно, повна версія доступна за $0,99/рік)

Використовуйте опитування в iMessage на iOS та iPadOS

Це зроблено! Тому наступного разу, коли ви не можете визначитися з темою або захочете залучити всіх до пропозиції, обов’язково проведіть опитування. Ці програми iMessage прості й надійно працюють, як рідна функція. Проте було б чудово мати вбудовану функцію опитування в програмі обміну повідомленнями в iOS 16? Яке ваше ставлення до цього? Поділіться з нами своїми думками. І якщо ви бажаєте розкрити весь потенціал iMessage, ознайомтеся з цими найкращими порадами щодо iMessage, іграми iMessage та крутими наборами наклейок, щоб оживити обмін повідомленнями.