Як створити обліковий запис Wayfair Professional

Wayfair Professional — це онлайн-стартап-компанія, яка спеціалізується лише на продуктах і послугах дизайну інтер’єру. Його започаткували Стів Конайн і Нірадж Шах у 2011 році, але ідея прийшла до них у 2002 році. Коли компанія Wayfair починала роботу, вона зосереджувалася лише на меблях для дому. Але наступного року бізнес отримав 600 мільйонів доларів річного доходу. Після цього вони розширили свій бізнес, щоб виготовляти продукти та послуги з дизайну інтер’єру для офісів, магазинів та інших професійних приміщень. Найкраща частина Wayfair Professionals полягає в тому, що вони допомагають новачкам та дизайнерам інтер’єру за спеціальними інсайдерськими угодами. Щоб отримати доступ до продуктів і послуг Wayfair, вам потрібно лише створити професійний обліковий запис Wayfair та увійти в нього. Але перш ніж створювати обліковий запис, ви повинні ознайомитися з професійними оглядами Wayfair і професійними вимогами Wayfair. Якщо ви не знаєте про обліковий запис Wayfair Professional, ця стаття для вас.

Як створити обліковий запис Wayfair Professional

Продовжуйте читати далі, щоб знайти кроки, які пояснюють, як створити професійний обліковий запис Wayfair і ввійти в Wayfair professional докладно з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Що таке Wayfair Professional?

Wayfair Professional — це безкоштовна програма членства, у якій клієнти отримують доступ до комерційних знижок, яких вони не отримають на офіційному веб-сайті. Wayfair Professional пропонує своїм клієнтам різноманітні товари та послуги з меблів та інтер’єру. Приєднавшись до Wayfair Professional, ви отримаєте доступ до широкого спектру продуктів і персоналізованих послуг. Крім того, Wayfair Professional допоможе вам вибрати ідеальний дизайн інтер’єру та меблі.

  12 найкращих онлайн-IDE та редакторів коду для розробки веб-додатків

Wayfair належить Walmart?

Ні, Wayfair не належить Walmart; ним володіють Нірадж Шах і Стів Конайн. Багато людей досі вважають, що Wayfair належить Walmart, тому що продукти Wayfair з’являються в онлайн-магазині Walmart. Wayfair і Walmart мають партнерство лише для продажу своїх продуктів.

Wayfair веде бізнес-рахунки?

Ні, Wayfair не пропонує бізнес-акаунтів; він пропонує лише програму безкоштовного членства. Wayfair зосереджується лише на бізнес-потребах клієнтів і дизайні інтер’єру для бізнесу. Мало хто знає, що Wayfair Professional допомагає малим підприємствам або компаніям-початківцям продавати меблеву продукцію.

Які професійні вимоги Wayfair?

Вимоги до професіоналів Wayfair такі.

 • Назва вашої компанії
 • Ідентифікаційний номер працівника
 • Податкові документи
 • Сертифікат перепродажу
 • Ліцензії на підприємницьку діяльність
 • Дозволи
 • ваш телефонний номер

Це професійні вимоги Wayfair.

Що таке професійні переваги Wayfair?

Професійні переваги Wayfair такі:

 • Wayfair пропонує клієнтам меблі провідних брендів.
 • Це дає клієнтам оригінальну знижку на кожен товар і послугу.
 • Він щодня пропонує своїм членам нові розпродажі.
 • Wayfair наймає експертів з дизайну інтер’єру для вибору індивідуального дизайну.
 • Він надає своїм клієнтам індивідуальне обслуговування щодо кожного продукту та дизайну.

Wayfair Professional безкоштовний?

Ні, Wayfair Professional не є безкоштовним, оскільки його річна плата коштує близько 30 доларів США. Крім того, коли ви щось купуєте, вам потрібно сплатити вартість доставки, якщо ваше замовлення менше 50 доларів США. Wayfair пропонує безкоштовні послуги, такі як консультації, стороннє фінансування та інші програми винагород для своїх учасників. Ексклюзивні розпродажі та плата за доставку або доставку продуктів зі знижкою є безкоштовними для учасників.

  Виправте код помилки Xbox Live 80072EF3

Чи коштує Wayfair Professional грошей?

Так, це вимагає грошей, тому що плата за членство Wayfair Professional становить 30 доларів на рік, щоб підтримувати ваше членство активним. Wayfair пропонує своїм членам багато речей, як-от безкоштовні консультації, різноманітні варіанти дизайну та меблі найкращих брендів. Найкраща частина Wayfair Professional полягає в тому, що вона не стягує плату за доставку продуктів, вартість яких перевищує 50 доларів США.

Чи має Wayfair Professional річну плату?

Так, Wayfair Professional стягує щорічну плату в розмірі близько 30 доларів США. У рамках цього членства учасники отримують багато речей. Вони отримують на веб-сайті величезну різноманітність продуктів найкращих брендів, перш ніж купувати будь-які продукти. Також учасники отримують оригінальну знижку на кожен предмет меблів.

Чому My Wayfair Account Professional?

Wayfair Professional — це безкоштовна програма членства, у якій учасники повинні платити 30 доларів США на рік, щоб відкрити рахунок. Після створення облікового запису Wayfair Professional вони отримують доступ до комерційних знижок, яких вони не отримають на офіційному веб-сайті. Також вони отримують безкоштовну консультацію щодо продукції та дизайну інтер’єру. Вони першими дізнаються про ексклюзивні розпродажі чи знижки.

Скільки ви економите з Wayfair Professional?

Wayfair Professional заощадить вам багато грошей, оформивши річне членство. Якщо у вас є членство в Wayfair Professional, ви заощадите гроші на доставці або доставці, оскільки це безкоштовно. Купуючи будь-який товар, ви отримаєте на 15% менше податку з продажів, а інші додаткові збори будуть зняті з вашого замовлення.

  21 інноваційна ідея малого бізнесу для початку

Скільки коштує приєднатися до Wayfair Professional?

Приєднання до Wayfair Professional коштуватиме до 30 доларів на рік. Після кожного року вам потрібно поновлювати ліцензію, якщо ви хочете продовжити свій обліковий запис Wayfair Professional.

Як створити обліковий запис Wayfair Professional?

Нижче наведено кроки, за допомогою яких ви можете створити обліковий запис Wayfair Professional, а потім увійти в Wayfair Professional.

1. Відвідайте Wayfair Professional веб-сайті та введіть свою електронну адресу та натисніть «Приєднатися безкоштовно».

2. Потім виберіть потрібну галузь, щоб вони могли запропонувати ваш продукт або дизайн відповідно до вашого бізнесу.

3. Підтвердьте свою компанію, ввівши ідентифікаційний номер компанії для підтвердження.

4. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити процес створення облікового запису.

Ось як створити обліковий запис Wayfair Professional.

Де переглянути професійні огляди Wayfair?

Коли ви дізнаєтесь, як створити професійний обліковий запис Wayfair, професійні відгуки від Wayfair можна знайти в розділі відгуків на сторінці продукту. У цьому розділі відгуків ви можете переглянути попередні відгуки клієнтів, завдяки яким ви отримаєте уявлення про цей конкретний продукт. Ви також можете написати власну рецензію та подати її в розділі рецензій.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як створити обліковий запис Wayfair professional і ввійти в Wayfair professional з докладними кроками, які вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.