Як створити новий обліковий запис Tinder, коли вас забанили

Tinder — одна з найвідоміших програм для знайомств, доступних на ринку в сучасному світі. Він допомагає людям знаходити своїх супутників життя за допомогою таких функцій, як проведіть пальцем ліворуч, щоб не подобається, і проведіть праворуч, щоб комусь сподобалося. Але якщо ви спробуєте робити неправильні чи незаконні дії в Tinder, ваш обліковий запис може бути заблоковано назавжди. Вам цікаво, як розблокувати Tinder? Ви в правильному місці. Отже, у цій статті ми розглянемо, як створити новий обліковий запис Tinder після блокування або створити новий обліковий запис Tinder після блокування.

Як створити новий обліковий запис Tinder, коли вас забанили

Ви можете створити новий обліковий запис Tinder на самому веб-сайті Tinder після отримання блокування. Але вам доведеться дотримуватися деяких умов, щоб успішно його створити. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, що це за умови.

Чи забороняє Tinder ваш пристрій?

Так, Tinder забороняє ваш пристрій. Як і кожного разу, коли ви створюєте обліковий запис у Tinder, він отримує доступ до ідентифікатора вашого пристрою, номера телефону, електронної адреси та всієї іншої інформації, якою ви поділилися. Отже, ваш обліковий запис буде заблоковано, навіть якщо ви отримаєте новий номер телефону, але використовуєте той самий старий пристрій. Щоб створити новий обліковий запис на Tinder, вам знадобиться новий ідентифікатор пристрою або зовсім новий пристрій і новий номер телефону. Але замість того, щоб робити все це, ви можете ввічливо оскаржити команду Tinder щодо розблокування свого облікового запису, і коли апеляцію буде прийнято, ваш обліковий запис буде розблоковано.

Скільки повідомлень потрібно, щоб отримати бан у Tinder?

Це не залежить від кількості звітів. Якщо один користувач повідомить про ваш обліковий запис, його перевірить команда Tinder. Здебільшого це не призведе до блокування. Але якщо більше користувачів забанять вас у Tinder, ваш обліковий запис можуть забанити. Пам’ятайте, що Tinder не має тимчасової заборони, оскільки в більшості випадків 99% заборони буде постійною. Отже, переконайтеся, що ви не порушуєте жодних умов Tinder.

  Як створити блок-схему в PowerPoint

Що станеться, якщо мене забанять у Tinder?

Якщо вас забанять у Tinder, ви, ймовірно, ні в якому разі не повернете свій обліковий запис. Ви не зможете створити новий обліковий запис із тим самим пристроєм, тим самим номером телефону та всіма даними, які ви вказали у своєму заблокованому обліковому записі. Ви не можете використовувати жодну з них для створення нового облікового запису. І якщо ви це зробите, ваш обліковий запис буде знову забанено. Ви можете відвідати сторінку довідки Tinder, щоб дізнатися більше про процес заборони.

Як подолати заборону в Tinder?

Якщо ваш обліковий запис Tinder заблоковано з будь-якої причини, це, ймовірно, постійний бан, і ви не зможете його повернути.

  • Ви можете спробувати подати апеляцію на розбан, але сумнівно, чи спрацює цей спосіб, оскільки необхідно суворо дотримуватися умов, наданих Tinder.
  • Крім того, ви можете спробувати створити новий обліковий запис, але переконайтеся, що ви використовуєте не той самий пристрій, який використовували для свого заблокованого облікового запису, оскільки Tinder запам’ятовує ідентифікатор вашого пристрою. Він знову заблокує його, якщо ви спробуєте створити з ним новий обліковий запис. Крім того, не намагайтеся використовувати той самий номер телефону, оскільки Tinder його запам’ятовує.
  Здравствуйте

Як зв’язатися з Tinder, щоб отримати розбан? Як зв’язатися з Tinder електронною поштою?

Tinder не надає жодної адреси електронної пошти чи номера телефону, за якими можна зв’язатися з ними. Єдиний спосіб зв’язатися з Tinder – це надіслати запит у службу підтримки на сторінці довідки Tinder.

Чи можна розбанити Tinder?

Ні, навряд чи є 1% шансів отримати розбан на Tinder. Якщо ваш обліковий запис забанено, це 99% бан назавжди. Ви можете спробувати надіслати запит на розблокування облікового запису в довідці Tinder, але шанси отримати розбан дуже обмежені.

Як розбанити Tinder?

Єдиний крок, який ви можете зробити, щоб повернути свій обліковий запис, — це надіслати ввічливе звернення про розблокування як запит на сторінці довідки Tinder. Якщо ви не зробили серйозної помилки, ваш обліковий запис може бути розблоковано. Ви можете заповнити деталі у формі запиту, як показано на зображенні нижче.

Примітка. Наведені нижче дії не гарантують 100% розблокування облікового запису.

Скільки часу потрібно, щоб розбанити Tinder?

Якщо ви звернулися з проханням про розблокування облікового запису, вам доведеться чекати приблизно 2–4 дні на відповідь. Це не означає, що ваш обліковий запис буде розблоковано через 2–4 дні. Щойно ви отримаєте їх відповідь, вони повідомлять вам, чи буде ваш обліковий запис розблоковано чи назавжди.

Чи можете ви створити новий обліковий запис, якщо вас забанили в Tinder?

Так, ви можете створити новий обліковий запис Tinder після блокування, але з багатьма умовами, такими як:

  • Ви не можете використовувати той самий пристрій для створення нового облікового запису.
  • Ви не можете використовувати той самий номер телефону для створення нового облікового запису.
  • Насправді ви не можете використовувати жодну інформацію, яку ви використовували у своєму попередньому обліковому записі, який заборонено для створення нового облікового запису.
  Як витягти піктограму високої якості з програми Mac

Як створити новий обліковий запис Tinder, коли вас забанили? Як створити новий обліковий запис Tinder після блокування?

Ви можете створити новий обліковий запис Tinder навіть після того, як вас забанили, так само, як ви створили свій перший обліковий запис, але за умови, що ви не можете використовувати той самий пристрій, номер телефону чи електронну адресу. Це тому, що Tinder має повну інформацію про облікові записи, які в ньому заборонені. Якщо ви створите новий обліковий запис із такою ж інформацією, ваш новий обліковий запис також буде заблоковано в Tinder.

1. Відвідайте веб-сайт Tinder у браузері комп’ютера, щоб створити на ньому новий обліковий запис.

2. Натисніть Створити обліковий запис.

3. Увійдіть, використовуючи обліковий запис Google або Facebook або номер телефону.

4. Натисніть ПЕРЕВІРИТИ та завершіть процес перевірки.

5. Введіть свій номер мобільного телефону та натисніть «Продовжити».

6. Введіть код підтвердження, надісланий на ваш номер мобільного телефону, і натисніть «Продовжити».

7. Клацніть опцію «Я згоден» у підказці.

8. Заповніть необхідні дані в розділі СТВОРИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС.

9. Після успішного введення всієї необхідної інформації натисніть «Продовжити» внизу сторінки, щоб створити обліковий запис.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття була корисною, і ви навчилися створювати новий обліковий запис Tinder, коли вас забанили. Залиште свої запитання чи пропозиції в розділі коментарів нижче, якщо такі є. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.