Як створити нараду команд у Outlook

Тепер, коли робота вдома стала нормою, відеоконференції стають де-факто способом зустрічей. Ось як створювати зустрічі Microsoft Teams безпосередньо з Outlook, без необхідності бронювати їх через програму Teams.

Щоб створювати зустрічі Teams з Outlook — або Outlook Online, і клієнт Outlook — вам потрібно встановити клієнт Teams на вашому комп’ютері. Це встановить надбудову до Outlook, яка надає новий параметр під час створення зустрічі. Надбудови, які ви встановлюєте в клієнті Outlook, автоматично додаються до Outlook Online і навпаки. Після встановлення програми Teams надбудова має бути доступна на обох клієнтах.

Ці параметри мають бути доступні для всіх користувачів Outlook і Teams, незалежно від того, чи є у вас платні підписки на Office 365 (O365)/Microsoft 365 (M365). Однак вони доступні лише для облікових записів електронної пошти, які використовують Exchange, будь то безкоштовний обліковий запис Outlook.com/live.com/hotmail або платний обліковий запис Microsoft для вашого власного домену. Якщо ви використовуєте обліковий запис не в Exchange, наприклад обліковий запис Gmail або Yahoo, надбудова Teams вам не підійде.

Спочатку ми проведемо вас через встановлення клієнта Teams. Якщо ви встановили клієнт і все ще не бачите цих параметрів, ми також маємо кілька порад щодо усунення несправностей.

Встановіть клієнт Teams

Найшвидший спосіб отримати клієнт Teams – відкрити Команди онлайн. На першій сторінці вам буде запропоновано завантажити клієнт Teams.

The

Якщо у вас уже відкрито Teams онлайн, натисніть опцію завантаження програми внизу лівої бічної панелі.

The

Встановіть файл .exe та увійдіть, використовуючи дані свого облікового запису O365/M365, коли з’явиться запит. Щоб переконатися, що надбудова інстальовано в Outlook, перезапустіть Teams, а потім перезапустіть Outlook.

Виконайте наведені нижче інструкції, щоб використовувати надбудову в клієнті Outlook і в Outlook Online. Якщо він недоступний, слідкуйте ці поради щодо усунення несправностей від Microsoft.

Створіть нараду Teams у клієнті Outlook

Коли ви інсталюєте клієнт Teams на своєму комп’ютері, він встановить надбудову до Outlook, яка надає новий параметр під час створення зустрічі. Ця опція доступна в меню Головна > Нові елементи.

Він також доступний у стрічці нового запиту на зустріч.

The

Коли ви клацнете одну з цих опцій, запрошення на нараду буде змінено, щоб включати місце розташування «Microsoft Teams Meeting» та посилання в