Як створити музику з текстового підказки за допомогою Suno AI

Ключові висновки

  • Suno AI створює музику на основі текстових підказок, спрощуючи створення музики без складних навичок чи обладнання.
  • Використовуйте Suno, щоб створювати сегменти пісні, надавати метатеги, щоб керувати ШІ, і продовжувати пісню за допомогою функції продовження.
  • Завершіть пісню в Suno, надавши вихідні тексти, використовуйте метатеги Suno, наприклад «[silence]” для останнього сегменту та завантажте повну пісню.

Якщо ви багато слухаєте музику, швидше за все, колись ви думали про створення власної музики. Однак, у традиційному розумінні, втілення ваших творчих ідей у ​​життя вимагає багато навичок та обладнання. З Suno AI вам більше не потрібно про це турбуватися.

Що таке ШІ Suno і що з ним можна робити?

Суно А.І це революційний інструмент, створений групою музикантів і експертів зі штучного інтелекту для усунення бар’єру між творчістю та створенням музики. Кінцева мета цього інструменту — дати будь-кому можливість створювати музику, просто уявляючи її, без необхідності вивчати теорію музики, грати на інструменті та оволодівати цифровою аудіостанцією.

Suno створює музику на основі текстових підказок. Ви описуєте жанр, атмосферу, інструменти та тему вашої пісні, а Suno генерує два аудіосегменти, зазвичай включаючи вокал. Окрім веб-програми, ви можете використовувати Suno через Microsoft Copilot або як бота Discord.

На перший погляд, це все, що стосується Suno. Якщо ви шукали короткий аудіофрагмент, ваша подорож закінчується тут, коли ви завантажите твір і поділитеся ним. Однак якщо ви серйозно налаштовані використовувати штучний інтелект для створення повної пісні, з Suno ви можете зробити набагато більше. Трек нижче розповідає про певного персонажа відеоігор, і вірте чи ні, він був повністю створений за допомогою штучного інтелекту Suno.

Заінтригований? Почніть із реєстрації веб-додаток Suno AI. Увійшовши в систему, ви отримуватимете 50 безкоштовних щоденних кредитів. Ви можете отримати більше кредитів, підписавшись на платний план від 8 доларів США на місяць. Тепер давайте створимо повнометражну пісню за допомогою ШІ!

  ClickUp замінює багато додатків, якими ви користуєтеся, і економить гроші

1. Придумайте схему своєї пісні

Перш за все, вам потрібно точно визначити, що ви хочете зробити. Це тим більше важливо, оскільки ви будете використовувати кредити для кожного покоління, тому краще не витрачати їх даремно. ШІ Suno найкраще працює з текстами, тому вони будуть головним фактором, що визначає структуру пісні.

Ви можете скористатися ChatGPT або альтернативними чат-ботами AI, щоб допомогти вам тут. Ось як я використовував ChatGPT, щоб створити план для своєї пісні:

Підказка:
Напишіть текст для пісні, яка описує мої стосунки любові й ненависті з паразавром у відеогрі ARK.

Я був задоволений тим, що дав мені ChatGPT, тому я залишив це як було. Ви завжди можете попросити його змінити свою відповідь. Використання методів підказок може значно покращити ваш досвід роботи з ChatGPT.

2. Зробіть перший фрагмент пісні мовою суно

Тепер, коли творчий процес позаду, настав час використовувати Suno. Відкрийте веб-програму та перейдіть на вкладку «Створити», де ви побачите текстове поле та кнопку «Створити». Тут можна ввести опис пісні, щоб швидко створити два сегменти.

Що нас цікавить, так це перемикач користувацького режиму. Після перемикання перемикача текстове поле зміниться, і ви зможете ввести власний текст.

У тому самому вікні текстів пісень ви будете інструктувати Суно про музичні черги. Для цього можна використовувати метатеги; опис доступний на веб-сайт Suno. По суті, метатеги — це рядки в підказці, укладені в дужки або дужки, які вказують Suno на те, які звуки видавати.

Метатеги важливі для того, щоб Suno працював належним чином, але також можуть заплутати його. Результати не є надійними чи відтворюваними, тому інколи вам просто доведеться докладати всіх зусиль, щоб написати підказку та сподіватися на краще.

Отже, введіть текст, назву та стиль і натисніть «Створити». У правій частині екрана з’являться два завдання, і Suno почне генерувати сегменти пісні разом зі згенерованою штучним інтелектом обкладинкою.

  Виправити Killing Floor 2 Unable to Find Match PS4

Коли сегменти будуть готові, послухайте та подивіться, чи вони вам подобаються. Найчастіше результат виглядає так, ніби це середина пісні або не відповідає введеному вами запиту. У таких випадках натисніть «Створити» ще раз (можливо, з деякими змінами в підказці), доки не отримаєте хороший початковий сегмент.

Модель v2 Suno AI (базовий план) може генерувати максимум 80 секунд музики. Це надто коротко, щоб бути повною піснею, але функція продовження дозволяє створювати та розширювати сегменти. Ми розглянемо це далі в статті.

Як не дивно, але в моєму випадку, якщо залишити поле «Стиль музики» порожнім, я нарешті отримав бажану атмосферу. Ось підказка, яку я використав:

О, Паразауре, з таким чудовим стилем,

Ти і благословення, і шипа в моїй спині,

Твоя вірність хитається, твоя мужність гнеться,

У цьому цифровому танці, де змішується реальність.

Я отримав 20-секундний ролик, який звучав приголомшливо. Він проігнорував [Drum Solo] метатег, але композиція в цілому була чудовою. Це стало міцною основою для створення решти пісні. Наступні сегменти не будуть такими випадковими, оскільки ви будуватимете їх на основі цього.

Суно може бути як чудовим, так і розчаровуючим. Щоб побачити це в перспективі, вище наведено інший сегмент, створений із тих самих підказок. Це 80-секундний трек у зовсім іншому жанрі, і навіть не співає слів у підказці.

3. Продовжте пісню в Suno після початкових підказок

Решта процесу відносно проста, коли ви опускаєте перший сегмент. Це пояснюється тим, що Suno краще розумітиме, що ви шукаєте, і результати будуть менш випадковими. Продовження є однією з найкращих функцій Suno, оскільки воно безперешкодно генерує решту треку.

Щоб продовжити сегмент, клацніть три крапки біля його назви та виберіть «Продовжити з цієї пісні». Це додасть пісню до підказки. Додайте текст для наступної частини, а потім натисніть «Створити». Щоб уникнути плутанини, краще не змінювати стиль і назву.

Ось підказка, яку я використав для другого сегмента:

Годинами приручав, намагався дресирувати,

Але його вередливий характер зводить мене з розуму,

  Який час для зустрічі в Google Meet

Незважаючи на зусилля, він не встоїть,

У цьому дикому світі, де сміливість — усе.

Результати Suno цього разу були дуже вражаючими. Сегмент бездоганно продовжив попередній і мав дуже задовільний набір низьких частот.

Звідси потрібно продовжити пісню та змінити підказку. Для наступного запиту я просто додав один метатег.

Результат був фантастичним. Чим більше ви надаєте Suno для роботи, тим краще він працює.

4. Закінчіть пісню мовою суно

Усе хороше колись закінчується. Однак закінчувати пісню з Suno може бути таким же розчаруванням, як починати її. У більшості випадків, надавши йому вихідну лірику, ви почнете новий ритм. Погравшись із підказками, я виявив, що ця підказка працює найкраще:

О, Паразавр, з ​​таким чудовим стилем (Парасавр)

Ти одночасно і благословення, і колючка в моєму хребті (Паразавр)

Твоя вірність хитається, твоя мужність гнеться,

У цьому цифровому танці, де реальність змішується (Паразавр)

Ритм і хвилювання вщухли, як і було запропоновано в підказці, але Суно все одно залишив пісню незакінченою. Для наступного сегмента я вводжу лише метатег outro:

Це також не закінчило пісню, але створило дуже складний басовий вихід, який був гарним доповненням до пісні. На цьому етапі ви можете скористатися будь-яким безкоштовним аудіоредактором, щоб самостійно загасити фрагмент і закінчити пісню. Але якщо ви наполягаєте на тому, щоб робити все це в Suno, як я, ось підказка, яка спрацювала. Для останнього сегмента я використав метатег нижче:

І нарешті Суно поступово прибрав інструменти, поки пісня не зникла. Ідеальна обробка.

5. Як завантажити повну пісню в Suno

Тепер у вас є пісня, згенерована штучним інтелектом. На щастя, Suno може визначити, які частини йдуть разом, і надати вам повну довжину як файл MP3. Натисніть три крапки поруч із останньою частиною пісні та виберіть «Отримати всю пісню». Відкриється сторінка завантаження файлу MP3.

Завантаживши його, ви можете поділитися ним на Soundcloud або будь-якій іншій платформі, яка вам подобається. Якщо ви використовували преміальну підписку Suno для створення пісні, ви навіть можете продавати свою музику онлайн, як зазначено в поширені запитання Suno.

Хоча Suno не є досконалим і іноді може генерувати нерелевантні треки, це все ж потужний інструмент, здатний створювати повноцінні пісні. Незалежно від того, чи ви музикант-початківець, чи просто хочете експериментувати, Suno AI однозначно варто спробувати.