Як створити межу сторінки в Microsoft Word

Додавання межі сторінки до вашого документа може бути тонким способом виділити ваші документи Microsoft Word. Ви можете налаштувати стиль, товщину та кількість сторінок для рамки для застосування до вашого документа Word.

Додавання межі сторінки в Microsoft Word

Створення межі сторінки в Microsoft Word буде залежати від вашої версії Microsoft Office. Для Office 365 і Office 2019 відкрийте документ Word і натисніть вкладку «Дизайн» на стрічці.

Якщо у вас старіша версія Office, натисніть вкладку «Макет» або «Макет сторінки».

Звідси натисніть кнопку «Межі сторінки» в розділі «Фон сторінки» на стрічці.

За замовчуванням у вікні «Межі та затінення», що відкриється, за замовчуванням має бути вкладка «Межа сторінки». Якщо це не так, клацніть на цій вкладці, щоб ввести налаштування меж.

Натисніть «Поле», щоб додати до документа типову межу поля. Ви можете використовувати стандартний стиль, колір і ширину межі або змінити ці параметри з різних спадних меню.

  Чому ви не можете встановити Flash на iPad (і що робити замість цього)

Натисніть «ОК», щоб застосувати межі сторінки до документа Word.

За замовчуванням цей стиль рамки застосовується до кожної сторінки.

У режимі редагування документа буде оновлено нову межу.

Альтернативні стилі меж сторінки та форматування

Формат сторінки поля є стилем за замовчуванням, але замість цього ви можете використовувати альтернативні стилі меж і параметри форматування.

Рамка поля є найпростішою, додаючи на вашу сторінку суцільну лінію без тіні. Навіть це можна налаштувати за допомогою різних типів ліній, ширини та кольорів.

Налаштування та стилі меж сторінки

Крім рамки рамки, ви також можете застосувати межу з тінню, рамку в стилі «3D» та спеціальну межу з параметрами змішування та поєднання для кожної сторони.

Для цього виберіть один із параметрів у розділі «Налаштування» на вкладці «Межі сторінки» діалогового вікна «Межі та затінення». Вибраний стиль з’явиться для перегляду в розділі «Попередній перегляд», перш ніж застосувати його до свого документа.

Виберіть стиль рамки Word, клацнувши одну з опцій у вікні

Застосування або видалення окремих меж

Якщо ви хочете застосувати або видалити окремі лінії межі зі свого документа (наприклад, видалити межу знизу сторінки), це можна зробити в розділі «Попередній перегляд».

  Перевірте свій слух за допомогою iPhone та тихої кімнати

Якщо рамку застосовано, клацніть її, щоб видалити її. Щоб застосувати його знову, клацніть рядок, щоб він знову з’явився.

Застосування спеціальних ліній кордону

Клацнувши окремі лінії кордону в розділі «Попередній перегляд», ви також можете застосувати різні стилі до різних ліній, коли вибрано налаштування межі «Спеціальний».

Для цього натисніть кнопку «Власний» у стовпці «Налаштування», виберіть стиль лінії зі спадного меню «Стиль», а потім клацніть одну з ліній кордону в полі «Попередній перегляд».

Зміна ширини та кольору межі

Ви можете виділити свою межу за допомогою різних кольорів і ширини межі. Більш широка ширина межі зробить вашу межу більш помітною у вашому документі.

Ширина межі починається від 1/4 pt і доходить до 6 pt. У розділі «Попередній перегляд» з’явиться попередній перегляд вибраної ширини межі. Ви можете вибрати будь-який колір із попередньо визначених параметрів або за допомогою діаграми кольорів RGB.

Щоб змінити ширину або колір межі, виберіть вибрані параметри зі спадних меню «Колір» і «Ширина». Якщо у вас застосовано налаштування межі «Спеціальний», вам потрібно буде натиснути кожну лінію кордону в розділі «Попередній перегляд», щоб застосувати вибрані налаштування до цих рядків.

  Google reCAPTCHA Mailhide приховує вашу електронну пошту за CAPTCHA, щоб зупинити спам

Додавання межі до однієї сторінки

Microsoft Word зазвичай застосовує стилі меж до кожної сторінки, але ви можете застосувати межі сторінки до окремої сторінки або виключити певні сторінки, як-от першу сторінку.

Для цього увійдіть у меню налаштувань «Межі сторінки» (Макет/Дизайн/Макет сторінки > Межі сторінки) і натисніть спадне меню «Застосувати до».

Якщо ви хочете застосувати межу до окремої сторінки, переконайтеся, що ви активні на цій сторінці в документі Word, перш ніж увійти в меню.

У спадному меню «Застосувати до» виберіть «Цей розділ», щоб застосувати його до сторінки, на якій ви зараз перебуваєте. Щоб застосувати межу лише до першої сторінки, виберіть «Цей розділ – Лише перша сторінка» або, щоб застосувати його до всіх сторінок, крім першої, замість цього виберіть «Цей розділ – усі, крім першої сторінки».

Щоб застосувати межі сторінки до окремих сторінок, виберіть відповідну опцію з

Натисніть «ОК», щоб зберегти, коли будете готові. Після цього межа сторінки буде застосована до вказаних сторінок, а не до всього документа.