Як створити магазин Etsy і перетворити своє захоплення на прибуток

| | 0 Comments| 10:30 AM
Categories:

Дізнайтеся, як створити магазин на Etsy, щоб вивести свій бізнес електронної комерції на новий рівень!

За останні кілька років у галузі електронної комерції відбулися значні зміни. Мільйони майстрів і підприємців кинулися на ринок, щоб продемонструвати свої унікальні вироби ручної роботи в Інтернеті.

Однак Etsy виділив себе серед величезної кількості онлайн-магазинів і зарекомендував себе, прагнучи допомагати невеликим компаніям і стартапам.

У першому кварталі 2023 року було 89,9 млн активних покупців у всьому світі, які робили покупки через екосистему Etsy. Таким чином, це стало популярною спільнотою для творців, талановитих ремісників і дизайнерів, які хочуть заробляти на життя своїми талантами.

Незалежно від того, любите ви саморобки, художник чи колекціонер антикваріату, створення магазину на Etsy може стати першим кроком до заробітку на вашій пристрасті. У цій статті ми опишемо переваги створення магазину на Etsy, а потім проведемо вас через процес створення власного магазину на Etsy.

Переваги магазину Etsy

Залежно від того, чи є ви невеликою компанією, художником чи творцем, відкриття магазину Etsy має різні переваги.

Ось що пропонує Etsy:

Для майстрів

Ремісники є ядром і суттю ринку Etsy. Їх унікальний дизайн надає ринку індивідуальність, красу та різноманітність, які шукають клієнти. Отже, незалежно від того, чи ви ювелір, художник, скульптор чи будь-який інший ремісник, ви отримаєте ці переваги:

 • Демонстрація творчості: Etsy дає художникам можливість представити свої роботи світовій аудиторії. Це нагадує персоналізовану веб-галерею. Таким чином, ви можете впорядкувати та контролювати представлення ваших творів мистецтва на свій смак, будь то принти, цифрове мистецтво чи скульптура.
 • Залучайте аудиторію: на Etsy художники можуть безпосередньо спілкуватися зі своєю аудиторією. Це означає, що ви можете спілкуватися зі своїми клієнтами, дізнаватися їхню думку та відповідати на їхні запити. У результаті ви можете краще зрозуміти свою аудиторію та створити роботу, яка резонує з нею.
 • Прибуток від творів мистецтва: Etsy дає художникам можливість заробляти гроші на своїх творіннях. Таким чином, ви можете заробляти гроші на своїй пристрасті, продаючи свої твори мистецтва. Крім того, ви почуватиметеся комфортно, продаючи свої твори мистецтва на Etsy завдяки безпечному механізму оплати.

Для майстрів

Etsy — ідеальна платформа для вас, якщо ви любите робити речі вручну і хочете показати світові те, що ви створили. Ось деякі переваги, які Etsy пропонує майстрам:

 • Продаж рукоділля: Etsy перетворився на популярну платформу, де майстри можуть продавати свої вироби ручної роботи. Акцент платформи на виробах ручної роботи приваблює споживачів, які цінують час, енергію та креативність, необхідні для рукоділля. У результаті ви можете легко знайти ринок для своїх продуктів на веб-сайті онлайн-покупок, незалежно від того, виробляєте ви кераміку, ювелірні вироби чи шарфи.
 • Приєднуйтеся до спільноти: ви можете спілкуватися з іншими майстрами, які захоплюються тим, що ви робите, коли зареєструєтесь на Etsy. Крім того, ви можете обмінюватися ідеями з іншими ремісниками, отримувати від них поради та навіть працювати разом над проектами. Отже, у цьому почутті спільноти можна знайти велику мотивацію та задоволення.
 • Перетворіть пристрасть: Etsy дає майстрам шанс перетворити свою пристрасть на можливість заробляти гроші. Рукоділля – чудовий спосіб заробити гроші, займаючись улюбленою справою. Крім того, Etsy надає інструменти та ресурси, які допоможуть вам керувати та розширювати свою компанію.

Для малого бізнесу

На цій платформі малі підприємства можуть просувати свої товари, спілкуватися зі світовою аудиторією та розширювати ідентифікацію свого бренду. Таким чином, це може бути вашим ідеальним місцем, якщо ви володієте невеликою компанією, яка намагається збільшити видимість вашої мережі. Ось переваги, які Etsy пропонує малому бізнесу:

 • Доступ до глобального ринку: відкривши магазин Etsy, малі підприємства можуть зв’язатися зі світовою аудиторією. Маючи понад 90,6 мільйонів активних покупців, ця платформа має великий потенціал продажів. Крім того, покупці з усього світу можуть легко знайти ваші товари завдяки можливостям пошуку та виявлення Etsy.
 • Використовуйте вбудовані маркетингові інструменти: невеликі компанії можуть використовувати вбудовані маркетингові інструменти Etsy, щоб рекламувати свої продукти та залучати нових клієнтів. Ці рішення включають інтеграцію соціальних медіа, спонсоровані списки та аналітику для моніторингу успіху вашого магазину.
 • Отримайте підтримку для бізнесу: Etsy прагне допомогти підприємцям і творчим умам. Таким чином, вони надають інструменти та ресурси для підтримки розвитку малих підприємств. Вони складаються з освітніх ресурсів, груп допомоги продавцям і мережі інших продавців, які готові надати вказівки та заохочення.

Цифрові продукти, безумовно, легше продавати, ніж ті, які вам потрібно зберігати у звичайному магазині. Хоча Etsy є лише однією з платформ, існує багато платформ для продажу ваших цифрових активів.

Як налаштувати магазин Etsy

Налаштування магазину на Etsy не передбачає складних кроків. Ось кроки, які вам потрібно виконати:

#1. Створіть свій обліковий запис Etsy

Створення облікового запису на Etsy – це перший крок у створенні вашого бізнесу на Etsy. Це важливий етап, оскільки він створює основу для вашого онлайн-бізнесу.

Ось кроки, які потрібно виконати:

 • Перейти до Домашня сторінка Etsy і виберіть кнопку «Увійти» у верхньому правому куті екрана. Натисніть її, щоб почати процес створення облікового запису.

 • Тепер вам буде запропоновано зареєструватися або увійти на Etsy. Оскільки ви новий користувач, виберіть опцію Реєстрація.
 • Введіть всю важливу інформацію, яка включає адресу електронної пошти, ім’я та пароль.

 • Щоб забезпечити безпеку, виберіть надійний пароль і натисніть «Зареєструватися», щоб створити обліковий запис.

Майте на увазі, що ви використовуватимете цей обліковий запис для керування своїм магазином, а також для здійснення покупок в інших продавців на Etsy. Тому я наполегливо рекомендую вам захистити свою інформацію для входу. Припустімо, що ви успішно створили обліковий запис, і тепер ми зосередимося на наступному етапі.

  7 способів перевірити, чи існує файл або папка в Python

#2. Розпочніть процес відкриття магазину

Після успішного створення облікового запису Etsy вам потрібно почати процес відкриття свого магазину на платформі. Для цього виконайте наведені нижче інструкції.

 • Перейдіть у верхній правий кут екрана, де ви побачите сірий значок профілю поруч із значком кошика🛒.

 • Натиснувши піктограму профілю, ви отримаєте спадне меню з опцією Продати на Etsy, яку вам потрібно натиснути.
 • Тепер ви будете перенаправлені на нову сторінку, присвячену продавцям. На цій сторінці ви отримаєте важливу інформацію про продаж на Etsy. Крім того, ви отримаєте інструменти, історії успіху та відповіді на поширені запитання.

 • Я рекомендую вам приділити трохи часу та ознайомитися з цією інформацією, оскільки вона дасть глибокі поради щодо керування прибутковим магазином Etsy.
 • Перш ніж відкрити свій магазин, вам можуть поставити кілька запитань, які ви можете пропустити або відповісти на них.

 • Коли ви будете готові до наступного кроку, виберіть «Відкрити свій магазин на Etsy». Це приведе вас на нову сторінку, де ви зможете почати об’єднувати свій магазин.

Зауважте, що кожен етап цієї процедури є вирішальним, оскільки він допомагає створити магазин Etsy, готовий для клієнтів.

#3. Налаштуйте параметри для свого магазину

Налаштування параметрів вашого магазину відбувається після того, як ви почнете процедуру відкриття. Це передбачає вибір валюти, країни та мови магазину. Ці налаштування мають значний вплив на те, як клієнти бачать ваш магазин і як обробляються транзакції.

 • Мова покупки: розумно вибрати мову, з якою ви знайомі, оскільки ви використовуватимете її для ведення свого бізнесу, створення описів продуктів і взаємодії зі споживачами.
 • Країна магазину: Etsy використовує цю інформацію для дотримання місцевих законів і постанов. Отже, правильний вибір країни має вирішальне значення, оскільки це впливає на ряд елементів вашого магазину, наприклад на доставку та податки.
 • Валюта магазину: клієнти здійснюватимуть оплату своїх покупок у цій валюті. Рекомендується вибрати валюту країни, в якій розташований ваш банк, щоб уникнути будь-яких потенційних проблем із обробкою платежів.

Після встановлення цих налаштувань натисніть «Зберегти» та перейдіть до наступного етапу. Однак ці параметри можна налаштувати згодом, якщо це необхідно.

#4. Вкажіть назву магазину

Вибір характерної та незабутньої назви магазину є наступним етапом відкриття магазину Etsy. Це важливий крок, оскільки назва вашого магазину представляє бренд вашого бізнесу на Etsy. Крім того, назва служить не просто ярликом і справляє незабутнє враження.

Вибираючи назву для свого магазину, подумайте про наступне:

 • Релевантність: в ідеалі назва вашого магазину має передавати види товарів, які ви пропонуєте. Це полегшує майбутнім споживачам можливість швидко зрозуміти, що пропонує ваш магазин.
 • Запам’ятовуваність: виберіть характерну назву, яку легко запам’ятати, оскільки вона спонукатиме клієнтів повертатися до вашого магазину та рекомендувати його іншим.
 • Простота. Нехай назва вашого магазину буде якомога простішою, щоб кожен міг її легко вимовити.
 • Унікальність: Щоб уникнути плутанини з іншими компаніями, назва вашого магазину має бути чіткою. Таким чином, ваш магазин може виділитися серед конкурентів.
 • Майбутнє: подумайте, чи зможете ви все ще використовувати назву свого магазину в майбутньому, якщо виникне необхідність змінити або додати нові продукти до вашої лінії.
 • Я повинен нагадати вам, що ваш магазин Etsy має містити пробіли або розділові знаки та не може бути довшим за 20 символів. Вибравши гарну назву, введіть її в поле, призначене для «Назва магазину», натисніть «Зберегти» та продовжити.

Вам буде запропоновано вибрати альтернативне ім’я, якщо те, що ви вибрали, уже зайняте або не відповідає політиці Etsy. Не поспішайте, придумайте кілька назв і виберіть назву, яка ідеально виражає ідентичність вашого бізнесу.

#5. Додайте оголошення до свого магазину

Списки — це наступне велике, що вам потрібно включити під час створення свого магазину Etsy. Список — це просто сторінка продукту для кожного товару, який ви хочете продати через цю платформу.

Список продуктів Etsy складається з кількох компонентів:

 • Зображення: ви повинні надати чіткі, привабливі зображення вашого продукту. Оскільки потенційні покупці бачать зображення в першу чергу, вони повинні чесно відображати ваші пропозиції. Однак ви можете використовувати більше ніж одне зображення, щоб підкреслити різні аспекти або точки зору вашого елемента.

 • Відео про продукт: додайте коротке відео про продукт, щоб точніше представити свій продукт і дати йому життя. Це беззвучне відео може збільшити продажі, зміцнивши довіру до вашого продукту.

 • Назва: використовуйте ключові слова, за якими потенційні покупці могли б знайти ваш товар у назві. Майте на увазі, що назва має бути короткою, але описовою.
 • Опис: опис продукту має містити всю відповідну інформацію. Таким чином, він повинен охоплювати атрибути продукту, розміри, матеріали та будь-які інші деталі, які будуть корисні споживачеві.

 • Ціна: Ви повинні встановити конкурентоспроможну ціну на свій продукт. Визначаючи ціну, візьміть до уваги вартість витратних матеріалів, ваш час і будь-які додаткові витрати, а також ціни конкурентів.

 • Кількість: Ви можете встановити доступну кількість, якщо у вас багато однакових елементів.
 • Інформація про доставку: ви повинні вказати деталі доставки, наприклад пункт призначення, куди ви бажаєте відправити, пункт відправлення та приблизну вартість доставки.

 • Після введення всіх необхідних даних натисніть «Зберегти та продовжити». Для кожного товару, який ви хочете продати, пройдіть цю процедуру ще раз, перейшовши через Shop Manager.

Якість вашого списку має великий вплив на те, наскільки ваш успіх на Etsy. Виняткові зображення, інформативні описи та доступні ціни можуть залучити більше клієнтів і збільшити дохід.

#6. Виберіть свій спосіб оплати

Вибір способу оплати є шостим кроком у створенні магазину Etsy. Це важливий крок, оскільки він визначає спосіб, за допомогою якого ви отримуватимете платежі від своїх клієнтів.

Etsy вимагатиме від вас надати базову інформацію про свій податковий статус. Отже, вас запитають про вашу класифікацію. Зокрема, він запитує вас, чи є ви юридично визнаною організацією, фізичною особою чи окремим підприємцем.

  Як навчитися етичного хакерства

Вибираючи фізичну особу, ви повинні будете надати інформацію про себе, зокрема вашу країну, дату народження, повне ім’я, адресу, номер телефону та останні чотири цифри вашого номера соціального страхування.

Якщо ви вибрали «Бізнес», вам потрібно ввести інформацію про юридичну особу, як-от офіційне місцезнаходження підприємства, статус реєстрації, реєстраційний номер компанії та ідентифікаційний номер роботодавця (EIN).

Крім того, Etsy вимагає від вас вибрати ключового контакта для вашої компанії. Тому вам потрібно надати повне ім’я власника, адресу, дату народження та останні чотири цифри номера соціального страхування.

Наступним кроком є ​​вказівка ​​країни, де знаходиться ваш банк. Після цього вам потрібно буде ввести номер маршрутизації вашого банку разом із номером чекового чи ощадного рахунку, на який ви хочете отримати виручку від продажів на Etsy.

#7. Налаштувати спосіб оплати

На цьому кроці ви налаштуєте спосіб виставлення рахунків у своєму Etsy Shop. Таким чином, якщо ви керуєте магазином Etsy і використовуєте Etsy Payments, у вас повинна бути зареєстрована кредитна чи дебетова картка. Ви можете запобігти простроченим рахункам-фактурам, підтримуючи точність даних вашої картки.

Однак ви можете виконати наведені нижче дії, щоб налаштувати платіжну інформацію.

 • Ви повинні мати кредитну або дебетову картку для покриття будь-яких комісій або зборів, пов’язаних із продажем. Отже, просто виберіть картку за вашим бажанням, будь то American Express, Visa або MasterCard.
 • Точно введіть дані картки. Тут міститься ваша платіжна адреса, код безпеки, номер картки та термін дії. Ще раз перевірте свою платіжну інформацію, щоб переконатися, що вона точна. Надання неправдивої інформації може призвести до призупинення роботи вашого магазину.
 • Ви повинні використовувати метод автоматичного виставлення рахунків, щоб переконатися, що все йде добре. Це означає, що коли буде досягнуто порогової суми комісії або першого числа кожного місяця, Etsy автоматично стягуватиме плату з вашої картки. Як альтернативу ви можете вибрати платити будь-коли між першим і п’ятнадцятим числом кожного місяця.

Забороняється використовувати передплачену картку без можливості поповнення як основну або єдину форму оплати. З іншого боку, ви завжди можете скористатися непоповнюваною карткою передоплати, щоб вручну оплатити свій рахунок. Я настійно рекомендую вам перевірити Різне Плата Etsyяку з вас буде стягнено за перелік, транспортні етикетки, транзакції, рекламу тощо.

#8. Встановлення безпеки магазину

Перш ніж відкрити свій магазин Etsy, це останній важливий етап, на якому вам потрібно забезпечити безпеку. Ось кроки, які вам потрібно виконати:

 • Для підвищення безпеки Etsy використовує двофакторну систему аутентифікації. Ви можете вибрати улюблений спосіб автентифікації, який включає використання програми автентифікації, надсилання SMS або здійснення телефонного дзвінка.

 • Якщо ви хочете скористатися програмою автентифікації, Etsy полегшить вам це, пропонуючи посилання для завантаження програми для iOS або Android. Після встановлення Etsy попросить вас відсканувати QR-код за допомогою смартфона. Таким чином, вам потрібно буде використовувати програму автентифікації кожного разу, коли ви хочете підключитися до свого онлайн-бізнесу.
 • Etsy надає вам унікальні коди безпеки, коли ви успішно скануєте QR-код. У малоймовірному випадку, якщо ви втратите доступ до програми автентифікації, ці коди діють як резервні. Завантажити та безпечно зберегти ці коди дуже важливо, оскільки вони відображатимуться лише один раз.

Підтримка безпеки так само важлива, як і створення вашого магазину на Etsy. Переходимо до фінального етапу, де вам потрібно буде доопрацювати свій магазин.

#9. Перегляньте та відкрийте свій магазин

Коли ви закінчите налаштування безпеки свого магазину, натисніть кнопку «Відкрити свій магазин». Кнопка стане чорною, яка раніше була сірого кольору. Якщо він чорний, це означає, що ви можете відкрити свій магазин.

Я рекомендую вам переглянути свій магазин перед його відкриттям і виправити будь-яку інформацію, яку ви вважаєте неправильною або відсутньою. Після того, як все налаштовано і перевірено, можна приступати до продажу! Щоб офіційно відкрити свій магазин для громадськості, натисніть «Готово».

Ви зможете отримати доступ до свого магазину в двох різних форматах URL:

 • https://www.etsy.com/shop/nameofyourshop
 • https://nameofyourshop.etsy.com

Чудово! Ви успішно створили свій перший магазин на Etsy. Тепер давайте розглянемо деякі додаткові вдосконалення, щоб ви могли ефективно та прибутково керувати своїм магазином.

Читайте також: Повний посібник з електронної комерції

Оптимізація магазину Etsy

Створення магазину не означає, що все на кону. Під час початкового налаштування магазину було пропущено кілька кроків. Тепер вам потрібно налаштувати ці кроки або налаштування, щоб правильно запустити свій магазин Etsy. Ось про що вам потрібно подбати:

Про розділ

Заповніть розділ «Про», щоб покращити оцінку свого ринку та клієнтського досвіду та, як наслідок, свій Etsy SEO. У менеджері магазину надайте свою особисту біографію та історію магазину.

Щоб зацікавити свою аудиторію, надайте біографію, свою роль у магазині та свою фотографію. Крім того, поділіться історією свого бренду в розділі «Історія» та використовуйте органічні довгі ключові слова, які підкреслюють вашу унікальну торгову пропозицію. Завжди є інструменти, які можна використати для надихаючого оповідання бренду!

Правила магазину

Встановіть персоналізовану політику магазину в менеджері магазину, щоб переконатися, що клієнти та продавці Etsy погоджуються та зміцнити довіру. Сюди включено поштові витрати, способи оплати, відшкодування, обміни та скасування. Для відповідності GDPR потрібні справжні письмові документи.

Ось деяка важлива інформація, яку містить політика магазину Etsy:

 • Час обробки
 • Варіанти оплати
 • Політика повернення та обміну

Різні канали

Рекламуйте свій магазин у різних соціальних мережах і створіть обліковий запис для свого магазину у Facebook, Instagram і Pinterest. Використовуйте Shop Manager, щоб встановити з’єднання з різними каналами. Крім того, ви можете ділитися списками прямо з них у різних соціальних мережах.

Під час просування також переконайтеся, що ви можете надавати підтримку клієнтів і повертатися до будь-яких скарг і запитів клієнтів. Обслуговування клієнтів у соціальних мережах – це спосіб підвищити довіру до бренду, забезпечуючи задоволених клієнтів!

  6 великих відмінностей між кібербезпекою та інформаційною безпекою

Налаштування мови

Щоб покращити пошукову оптимізацію Etsy і рейтинг, дотримуйтеся однакової мови для своїх продуктів. Існує мова за замовчуванням для назв, описів, тегів і ключових слів у вашому магазині Etsy. Однак ви можете включити ще дев’ять мов у свій магазин за допомогою опції менеджера магазину.

Виробничі партнери

Продаючи товари POD на Etsy, не забудьте зареєструвати своїх партнерів, щоб запобігти блокуванню облікового запису. Що ж, ви можете приховати інформацію свого партнера під час процесу налаштування магазину. Ви можете отримати жали, перейшовши до Shop Manager > Settings > Production Partners і будь-коли відредагуйте цю інформацію.

Тепер давайте дізнаємося, як SEO може підвищити ефективність Etsy Shop

Важливість SEO для оптимізації Etsy Shop

Підвищення доступності та видимості товарів із магазинів Etsy здебільшого залежить від оптимізації пошукових систем.

Ось як SEO може покращити продукти, пропоновані в магазині Etsy:

 • Назва продукту: Ви можете легко підвищити видимість своїх продуктів, додавши відповідні ключові слова та ключові фрази до заголовків. Наприклад, якщо ви пропонуєте вазу для квітів ручної роботи, назва на кшталт «Елегантність ручної роботи: кустарна керамічна ваза для квітів для домашнього декору» може допомогти вам отримати вищий рейтинг завдяки фразі Керамічна ваза для квітів.
 • Опис продукту: створюйте докладні, інформативні та захоплюючі описи продукту, які пояснюють товар і містять відповідні ключові слова. Отже, опис спеціального гаманця може містити інформацію про використовувані компоненти, процес розробки та будь-які унікальні точки продажу.
 • Теги продуктів: використовуйте теги продуктів, які точно передають основні характеристики, компоненти та програми. Наприклад, такі теги, як «екологічні кухонні інструменти», «бамбуковий посуд» і «посуд без пластику», можуть допомогти покупцям знайти екологічно чисте спорядження.
 • Варіанти продукту: SEO-оптимізацію також можна застосувати до списку товарів різних розмірів, кольорів і стилів. Це дозволяє клієнтам знайти саме той варіант продукту, який вони шукають. Наприклад, кожен різновид ваших ручних в’язаних шарфів може мати власний набір оптимізованих ключових слів.
 • Оголошення та біографія: презентуйте свій магазин на Etsy захоплюючою історією та біографією, підкреслюючи унікальні переваги продажу та важливі ключові слова. Отже, якщо ви спеціалізуєтесь на кераміці ручної роботи, включаючи такі ключові слова, як реміснича кераміка та кераміка ручної роботи, оголошення в магазині можуть бути ефективними.
 • Відгуки клієнтів: спонукайте щасливих клієнтів залишати схвальні відгуки на додаток до покращення репутації вашого магазину. Наприклад, продукт, який отримав кілька п’ятизіркових відгуків, може відображатися вище в результатах пошуку.
 • Соціальні мережі та зовнішні посилання: подумайте про використання соціальних мереж та інших каналів для реклами свого магазину Etsy та товарів. Посилання з інших веб-сайтів на ваш Etsy можуть підвищити його авторитет у цілому та вплинути на його позицію в пошуковій системі.
 • Дослідження та моніторинг ключових слів: продовжуйте досліджувати релевантні ключові слова та оновлюйте попередні ключовими словами, які є популярними. Використовуйте інструменти SEO, щоб стежити за рейтингом вашого бізнесу за популярними пошуковими фразами у вашій ніші.

Тепер давайте зосередимося на деяких додаткових порадах, над якими ви працювали, щоб закріпити успіх вашого магазину на Etsy.

Стратегії збільшення продажів на Etsy

Після SEO-оптимізації ви можете підготувати свій магазин до просування та збільшити продажі, використовуючи різні стратегії. Ось кілька порад, які дійсно ефективні:

 • Високоякісні зображення: використовуйте високоякісні зображення, інвестуючи в професійну фотографію. Ідеальні піксельні зображення з різними ракурсами можуть створити довіру до ваших продуктів.
 • Категоризація продуктів: розмістіть свої продукти в належних категоріях, щоб їх було легше знайти.
 • Спеціальні пропозиції: створюйте спеціальні пропозиції, знижки, роздавайте подарунки та пропонуйте купони, щоб залучити більше клієнтів у свій магазин. Крім того, не пропустіть сезонні тренди та пропонуйте затребувані товари для особливих випадків.
 • Конкурентоспроможні ціни: клієнти на Etsy часто порівнюють ціни на однакові товари від різних продавців, тому оптимізація цін є невід’ємною частиною. Таким чином, конкурентоспроможні та розумні ціни можуть зробити ваш магазин привабливішим.
 • Політика доставки та повернення: створіть гнучку політику доставки та повернення, щоб створити довіру ваших клієнтів. Запропонуйте різноманітні варіанти доставки, наприклад міжнародні, які створять клієнтську базу по всьому світу. Для деяких товарів ви можете запропонувати безкоштовну доставку, оскільки клієнти часто шукають цей варіант.
 • Використовуйте рекламу Etsy: ви можете націлюватися на певні ключові слова та охоплювати більшу аудиторію Etsy Аds. Отже, почніть зі скромного бюджету та вносьте зміни, коли ви визначите, що найкраще підходить для вашого магазину.
 • Маркетинг електронною поштою: створіть список електронних листів потенційних клієнтів і інформуйте їх про оновлення свого магазину, пропозиції, новинки тощо.
 • Постійне вдосконалення: регулярно відстежуйте відгуки споживачів і роботу магазину. Крім того, адаптуйте свою тактику в світлі того, що досягає успіху, а що зазнає невдачі. Оскільки Etsy пропонує статистику, ви можете стежити за розвитком свого магазину.

Вищезазначені стратегії поступово збільшать продажі та охоплять більшу аудиторію на Etsy. Однак успіх на Etsy вимагає терпіння та наполегливості. Тому продовжуйте відточувати свою стратегію та вносити корективи до сценарію електронної комерції, що постійно розвивається.

Читайте також: Найкращі програми для підписки Shopify для розвитку вашого онлайн-бізнесу

Заключні думки

Як бачите, потрібно виконати кілька простих кроків і трохи зусиль, щоб відкрити магазин Etsy і перетворити свою пристрасть на прибуток. Крім того, немає жодних складних вимог, які повинні перешкодити вам вийти на цей ринок.

Тим не менш, кілька невеликих змін у вашому магазині можуть значно змінити імідж і дохід вашого бренду. Я вважаю, що ви можете досягти успіху в цій галузі та справити гарне враження надовго, якщо ретельно дотримуватиметеся вищезгаданих кроків і методів покращення.

Тепер, коли ви створили магазин, настав час зосередитися на залученні цих продажів! Ось ваш посібник з Etsy SEO: як перейти від лістингу до продажів.