Як створити логотип за допомогою Midjourney

Ключові висновки

 • Легко створюйте дивовижні логотипи за допомогою Midjourney, недорогого генератора зображень штучного інтелекту.
 • Використовуйте команду підказки /imagine, щоб створити дизайн логотипу на основі вашого опису.
 • Зробіть варіанти свого логотипу, використовуючи перестановки, потім розширте масштаб і завантажте свій логотип.

Пропустіть важкі навчальні посібники з Photoshop і отримуйте задоволення від створення логотипу в Midjourney. Ми розглянемо основи, які вам потрібно знати для розробки логотипу, а також основні прийоми Midourney, які вам потрібно знати.

Крок 1. Зареєструйтеся в Midjourney

Існує багато генераторів зображень зі штучним інтелектом, але жоден із них не створює таких приголомшливих зображень, як Midjourney. Його відносно низька вартість є ще однією причиною, чому ми вибрали його для цього проекту.

Ви можете вибрати базовий план підписки, який містить усе необхідне, за 10 доларів США.

 • Прямуйте до Веб-сайт Midjourney і натисніть Приєднатися до бета-версії. Це дасть вам посилання для запрошення на Discord, соціальну платформу, на якій розміщено Midjourney.
 • Виберіть сервер Midjourney зі списку значків у лівій частині екрана.
 • Клацніть одну з кімнат для новачків під назвою #newbies, а потім введіть команду /subscribe у текстовому полі. Двічі натисніть Enter на клавіатурі.
 • У чаті з’явиться діалогове вікно з посиланням «Керувати обліковим записом». Натисніть це посилання, щоб переглянути та придбати план.
 •   Як змінити адресу електронної пошти Yahoo

  Для отримання додаткової інформації перегляньте наш посібник про те, як використовувати Midjourney для створення мистецтва ШІ.

  Крок 2. Створіть запит на логотип

  Ви можете почати, ввівши команду /imagine prompt у текстовому полі. Продовжуйте фразу Дизайн логотипу

  Ось як за допомогою Midjourney створити фантастичний логотип для свого наступного проекту.

  замінивши опис своєю ідеєю.

  Під час навчання Midjourney модель AI увібрала б величезну кількість сучасних логотипів. Це одна з причин, чому він може створити дизайн з дуже невеликим введенням.

  Ось наш перший приклад:

  Набагато легше стежити за своєю роботою в приватному чаті, ніж на публічному форумі. Ви можете натиснути на
  Бот Midjourney
  ім’я в будь-який час і почати приватну сесію, ввівши
  привіт
  у вікні повідомлення.

  Отримання кращих результатів

  Давайте ще трохи заглибимося в дизайн і почнемо вдосконалювати нашу початкову ідею.

  При створенні логотипу варто враховувати деякі додаткові елементи, одним з яких є колірна палітра. Ви можете знайти список основних речей нижче:

  • Символ: Тварини або предмети можуть привертати увагу та запам’ятовуватися.
  • Колір: чорно-білий чи кольоровий? Якщо так, то яка палітра кольорів?
  • Складність: Просте часто найкраще, але жорсткого правила немає. Ви також можете мати насичений і детальний логотип.
  • Типографіка: ви можете мати логотип, який містить слова.

  Пам’ятаючи про це, створіть підказку, яка містить потрібні вам деталі. Ось як виглядає наш перший приклад після того, як ми розширили оригінальне підказку та додали більше ключових слів:

    Як створити твіттер

  Додавання типографіки

  Ви також можете спробувати дизайн логотипу на основі слів, також відомий як типографіка.

  Щоб додати текст до зображення, візьміть це слово в лапки. Наприклад, дизайн логотипу для кав’ярні, під яким написано «White Cat Coffee».

  У нас є детальніший посібник із створення тексту в Midjourney, який може допомогти покращити ваші результати та уникнути орфографічних помилок.

  Крок 3. Використовуйте варіації стилю

  Час прискорити процес проектування за допомогою зручного ярлика. Скажімо, ви хочете спробувати кілька різних колірних схем, але копіювання та вставлення того самого запиту, а потім чекання кожного разу завантаження результатів, займає багато часу.

  У такому випадку скористайтеся функцією під назвою перестановки. Помістіть різні варіанти кольорів у фігурні дужки, і Midjourney створить нові підказки для кожного параметра. Ви можете побачити це в наступному рядку:

  A logo design for a small coffee shop, a white cat next to a cup of coffee, minimalist, {forest green, pastel, neon, earth tones} color palette

  Midjourney виконає вашу підказку кілька разів, щоразу змінюючи лише ключові слова у фігурних дужках. Отже, за допомогою лише однієї підказки ви можете створити чотири варіанти.

  Цей метод працює з усіма різними елементами дизайну, а не лише з кольором.

  Сподіваюся, після завершення експериментів ви знайшли правильний логотип для завантаження.

  Спочатку виберіть потрібне зображення, натиснувши одну з кнопок із позначкою U під набором із чотирьох зображень. Номери відповідають зображенням у наборі, починаючи з верхнього лівого та правого (U1 та U2), потім нижнього лівого та правого зображень (U3 та U4).

    Як карбувати NFT на Cardano (ADA)

  Зображення з’явиться окремо в чаті з кількома додатковими кнопками під ним. Залежно від моделі, яку ви використовуєте, натисніть Upscale Subtle або Upscale (4x).

  Коли зображення буде готове, клацніть його, щоб відкрити попередній перегляд, а потім клацніть «Відкрити в браузері». Після цього клацніть зображення правою кнопкою миші та виберіть «Зберегти зображення як», щоб завантажити копію на свій комп’ютер.

  Крок 5: видаліть фон зображення

  Є кілька варіантів швидкого видалення фону зображення, якщо вам потрібно.

  Ми використали онлайн-інструмент під назвою remove.bg щоб виконати це завдання. Не реєструючи обліковий запис, ви можете видалити фон свого логотипу та завантажити файл із роздільною здатністю 500 x 500 пікселів.

  Оскільки нам потрібна була версія з високою роздільною здатністю, ми вирішили створити обліковий запис і скористатися безкоштовним кредитом для завантаження зображення розміром 2048 x 2048 пікселів.

  Ви також можете спробувати конвертувати свій логотип у векторне зображення, що означає, що ви можете змінити його розмір, не спричиняючи розмивання, спотворення чи пікселізації. Процес дещо складніший, але може бути вартий результатів. Якщо ви готові прийняти цей виклик, у нас є посібник із векторизації зображення в Adobe Illustrator.

  Якщо ви готові зупинитися на цьому, то будьте спокійні, знаючи, що у вас є чудовий логотип, готовий до використання. Логотипи можна використовувати на веб-сайтах, інформаційних бюлетенях, електронних листах, товарах, упаковці тощо. Додайте ще один творчий елемент до свого проекту за допомогою спеціально розробленого логотипу, створеного в Midjourney.