techukraine.net techukraine.net Як створити кілька будинків HomeKit і керувати ними

Як створити кілька будинків HomeKit і керувати ними

Categories:

Програма Apple Home — це найкращий спосіб керувати аксесуарами HomeKit за допомогою iPhone, iPad, Mac, Apple TV або Apple Watch. Але що робити, якщо у вас є будинок для відпочинку, орендована нерухомість або ви хочете керувати будинком для когось іншого?

Не хвилюйтеся — для цього також можна використовувати програму Home. Ми покажемо вам, як швидко створити кілька будинків і керувати ними в додатку Home.

Кілька будинків HomeKit: що вам знадобиться

Автор зображення: Unsplash

Перш ніж створити кілька будинків HomeKit, вам потрібно виконати кілька вимог. По-перше, ви повинні переконатися, що ваші пристрої iOS оновлені з останніми версіями програмного забезпечення.

Вам також знадобиться концентратор HomeKit в обох місцях, якщо ви хочете скористатися перевагами дистанційного керування поза домом, сценами та автоматизацією. Як і слід було очікувати, на вашому концентраторі також має бути запущено останню версію програмного забезпечення.

  Що таке кіберсквотінг і як захистити від нього свій бренд [+ 5 Tools]

Як створити кілька будинків HomeKit

Щоб створити додатковий будинок HomeKit, потрібно лише кілька дотиків. Почніть із запуску програми Home, а потім натисніть кнопку «Додати». Тепер натисніть «Додати новий дім».

Далі за допомогою клавіатури введіть назву свого нового дому, а потім натисніть «Готово». Якщо ви хочете змінити шпалери свого нового дому, торкніться «Вибрати з наявних» або «Зробити фото».

Нарешті натисніть «Зберегти» у верхньому правому куті екрана, щоб завершити процес створення дому.

Як переключатися між домівками HomeKit

Подібно до створення нового дому, додаток Apple Home робить перемикання між кількома будинками або будинками, якими ви ділитесь з іншими, швидким і легким. Почніть із запуску програми Home.

Тепер натисніть кнопку Більше…. Далі просто торкніться назви дому, до якого ви хочете перейти. Додаток Home повільно переходитиме до фонового зображення, призначеного для іншого дому, а всі його аксесуари з’являтимуться на екрані.

  Як завантажити PDF-файли на ChatGPT і отримати до них доступ

Тепер ви готові додати продукт розумного дому до Apple HomeKit у новому домі.

Як увімкнути автоматичне перемикання вдома

Крім того, ви можете використовувати місцезнаходження свого пристрою для автоматичного перемикання між домівками. Однак спочатку потрібно ввімкнути Служби визначення місцезнаходження. Якщо вам потрібна допомога, перегляньте наш посібник про те, як поділитися своїм місцезнаходженням на iPhone.

Увімкнувши служби визначення місцезнаходження, почніть із запуску програми Home. Далі натисніть кнопку Більше… у верхній частині екрана.

Тепер торкніться стрілки назад поруч із пунктом «Дім» ліворуч від програми «Дім». Нарешті торкніться перемикача поруч із пунктом «Перемикання вдома».

Як організувати свої домівки HomeKit

Як і у випадку з організацією вашого дому HomeKit за допомогою кімнат і зон, ви можете використовувати програму Home, щоб налаштувати вигляд своїх домівок. Якщо у вас не ввімкнено автоматичне перемикання домівок, налаштування порядку ваших домівок дозволяє швидко вносити зміни.

Запустіть програму Home, потім торкніться кнопки Більше…. Далі торкніться «Налаштування дому», а потім торкніться стрілки «Назад» поруч із «Дім» у верхньому лівому куті. Тепер натисніть «Редагувати», а потім перетягніть свої будинки в бажаному порядку.

  4 способи швидко створити нотатку на iPhone або iPad

Завершивши, натисніть «Готово», щоб зберегти зміни.

Як видалити HomeKit Home

Якщо вам потрібно видалити HomeKit home, ви також зробите це через програму Home. Запустіть програму Home, потім торкніться кнопки Більше….

Далі торкніться «Налаштування дому». Тепер прокрутіть униз і торкніться опції «Видалити домашню сторінку» внизу.

Звідси програма Home відобразить попередження про те, що видалення будинку також призведе до видалення всіх аксесуарів, сцен і автоматизації в ньому. Коли ви будете готові, натисніть «Видалити», щоб видалити свій дім.

Керуйте всіма домівками HomeKit за допомогою програми Home

Створивши кілька домівок HomeKit, ви можете додавати розумні аксесуари безпосередньо до кожного місця, зменшуючи загальний безлад у програмі Home. Якщо вам потрібно змінити місце розташування, запустіть програму «Дім» і виберіть свій дім або повністю позбавтеся від здогадок, скориставшись перевагою автоматичного перемикання дому.