Як створити кругову діаграму вірусної Spotify, щоб побачити свої найкращі музичні жанри, виконавців

Більшість із нас знає про Spotify Wrapped, функцію огляду наприкінці року компанії, яка висвітлює найкращі пісні, виконавців і жанри, які ви слухали за останній рік. Хоча до Spotify Wrapped 2022 залишилося кілька місяців, у соціальних мережах поширилася нова тенденція, і користувачі діляться круговою діаграмою ваших найпопулярніших жанрів і виконавців Spotify. У цій статті ми розглянемо, як ви можете створити кругову діаграму Spotify і побачити свої найпопулярніші музичні жанри та виконавців.

Перевірте свою кругову діаграму Spotify (2022)

1. Відвідайте тут веб-сайт Spotify Pie на Github і натисніть зелену кнопку «Увійти до Spotify», щоб увійти у свій обліковий запис Spotify.

  Як користуватися iPhone зі зламаною кнопкою живлення

2. Коли з’явиться екран входу, введіть своє ім’я користувача та пароль Spotify та натисніть кнопку «Увійти», щоб увійти у свій обліковий запис.

3. Коли ви отримаєте запит на отримання дозволу, натисніть кнопку «Погоджуюся», щоб продовжити. Це потрібно для того, щоб служба отримувала доступ до вашої активності прослуховування Spotify. Ви можете відвідати сторінку підключених програм Spotify, щоб пізніше скасувати цей дозвіл.

4. Spotify Pie тепер створить кругову діаграму з вашими найкращими музичними жанрами разом із найкращими виконавцями цих жанрів. Прокрутивши веб-сайт униз, ви побачите список ваших найкращих виконавців у різних жанрах. Ви можете переглянути мою кругову діаграму прямо тут:

  Як перенести дані про активність із програми Health на новий iPhone

Я спробував Spotify Pie на своєму обліковому записі, і мені сподобалося представлення пирога моїх улюблених жанрів. Однак я думаю, що було б чудово, якби на веб-сайті був нативний спосіб поділитися діаграмами. Наразі вам потрібно буде зробити знімок екрана, щоб поділитися своєю статистикою. Крім цієї незначної незручності, Spotify Pie — це зручний інструмент для пошуку улюблених виконавців і жанрів і обміну ними з друзями.

Перегляньте свою статистику Spotify у круговій діаграмі

Отже, це кроки, які вам потрібно виконати, щоб побачити та поділитися своєю круговою діаграмою Spotify. Хоча це чудовий спосіб візуалізувати вашу активність прослуховування на Spotify, це не єдиний вихід. Насправді, ви можете ознайомитися з нашим списком, де детально описано вісім способів перевірки статистики Spotify. І щоб отримати більше таких порад, не забудьте переглянути наші найкращі поради та рекомендації Spotify.

  5 способів заробити більше грошей у «Долині зоряної роси»