techukraine.net techukraine.net Як створити криптовалюту та побудувати свою цифрову імперію

Як створити криптовалюту та побудувати свою цифрову імперію

| | 0 Comments| 11:45 AM
Categories:

Вас бентежить процес створення вашої криптовалюти? Не хвилюйтеся; ми роз’яснимо це для вас.

Відповідно до Statista, у 2013 році було лише 66 криптовалют. Однак, згідно з даними за 2023 рік, це число зросло до понад 8500. Це неймовірно, правда?

У перші роки люди мали обмежені знання щодо створення криптовалют. Крім того, процес був складним і дорогим для простих людей.

Зараз у криптопросторі справи значно покращилися. У результаті створення криптовалюти з часом стає все простіше.

Перш ніж приступити до створення криптовалюти, давайте розберемося з основами.

Що таке криптовалюта?

Криптовалюта або криптовалюта — це форма цифрової валюти, яка допомагає в транзакціях. Крім того, ця валюта захищена за допомогою криптографії для запобігання шахрайським діям.

На відміну від фіатних валют, криптовалюти працюють без підтримки банків чи будь-яких фінансових установ. У результаті ви можете здійснювати транзакції з будь-ким у всьому світі без посередника.

Поява першої криптовалюти Bitcoin у 2009 році призвела до створення тисяч криптовалют. На момент написання статті глобальна ринкова капіталізація криптовалюти оцінюється в понад 1 трильйон доларів.

Тепер давайте подивимося, як ви можете отримати користь від своєї криптовалюти.

Переваги створення криптовалюти

Основні переваги створення криптовалют включають наступне:

#1. Фінансова гнучкість

Криптовалюти не належать, не контролюються та не контролюються організаціями чи банками. У результаті ви можете розвивати свою криптовалюту відповідно до функцій, які сприяють розвитку вашого бізнесу.

Крім того, вам не потрібно витрачати час, покладаючись на банківську систему. Тут ви можете за лічені секунди переказати свою криптовалюту іншій особі в будь-яку точку світу.

#2. Crypto Crowdfunding

Наявність криптовалюти допомагає залучати кошти для підтримки вашого криптовалютного проекту. Крім того, криптокраудфандинг простіший і менш складний, ніж традиційний збір коштів для бізнесу.

Ви можете запустити первинну пропозицію монет (ICO), щоб залучити кошти від інвесторів з усього світу. Під час цього процесу фінансування володіння криптовалютою підвищує вашу довіру.

#3. Бізнес-брендінг

Брендінг є одним із найважливіших факторів, які сприяють зростанню криптопроекту. З цієї причини важливо представити свою криптовалюту, щоб мати перевагу над конкурентами.

Запровадження платіжних послуг за допомогою вашої криптовалюти також допоможе вам збільшити вашу клієнтську базу. Наприклад, такі популярні компанії, як Microsoft, PayPal і Starbucks прийняти Bitcoin.

#4. Майбутній потенціал

Технологія блокчейн отримує визнання серед усіх основних гравців у всьому світі. Як результат, попит на цінні криптовалюти також має тенденцію до зростання в найближчі роки.

Враховуючи такий величезний попит у найближчому майбутньому, володіння криптовалютою є додатковою перевагою для вашого бізнесу. Крім того, крипто-транзакції забезпечують безперебійний досвід роботи для ваших клієнтів.

#5. Захищена транзакція

Фінансові операції з використанням криптовалют набагато безпечніші порівняно з традиційними. Удосконалена криптографія гарантує, що ваша криптовалюта буде переведена на правильний гаманець.

Крім того, ви можете відстежувати та контролювати транзакції, не заплативши ні копійки. Крім того, ви можете додати на свій пристрій додаткові функції безпеки, як-от паролі, розпізнавання обличчя або блокування відбитком пальця.

  Виправити помилку PowerPoint не зберігає файл

Різні способи створення криптовалюти

Є три основні методи, які дозволяють створювати свої криптовалюти. Давайте зануримося в це:

Спосіб 1: Створіть свій власний блокчейн і його криптовалюту

Цей спосіб є найскладнішим, оскільки вам доведеться починати творити з нуля. Однак цей вибір дає вам гнучкість, щоб без компромісів вибирати кожен потрібний вам аспект у вашій криптовалюті.

Створення нової криптовалюти вимагає високих технічних навичок, коли мова йде про розробку блокчейна. Крім того, в цей спосіб потрібно інвестувати чимало часу і грошей.

Не маєте достатньо часу та грошей для інвестування? У цьому випадку ви можете скористатися двома іншими методами, наведеними нижче.

Спосіб 2: Змініть існуючий код блокчейну

У цьому методі вам потрібно використовувати вихідний код, що належить іншому блокчейну. Тут найбільшою перевагою є те, що більшість кодів блокчейну є відкритими, до яких можуть отримати доступ інші розробники.

Наприклад, найпопулярніші вихідні коди блокчейна доступні на таких платформах, як GitHub. Крім того, ви можете завантажити його та налаштувати відповідно до вимог вашого проекту.

Джерело: GitHub

Хочете спробувати інший метод? Перевіримо третій спосіб!

Спосіб 3: Створіть криптовалюту на існуючому блокчейні

Цей спосіб є найпростішим доступним для вас способом створення криптовалюти. Тут вам не потрібно створювати або змінювати блокчейн.

Такі популярні блокчейни, як Ethereum, розроблені для розміщення багатьох нових криптовалют. Окрім Ethereum, BNB Chain також є популярним блокчейном, який дозволяє розміщувати вашу криптовалюту.

Цей метод дозволяє створити криптовалюту з меншими технічними знаннями. Крім того, витрати часу та грошей менші, ніж для двох інших методів, розглянутих вище.

Ви можете вибрати будь-який із наведених вище методів на основі вимог вашого криптопроекту. Оскільки ви розумієте ці різні методи, давайте подивимося на покроковий посібник зі створення вашої криптовалюти. Залишайтеся на зв’язку!

Як створити свою криптовалюту?

Щоб створити свою криптовалюту, виконайте такі дії!

Крок 1: Визначте варіант використання

Першим і головним кроком є ​​правильний варіант використання вашої криптовалюти. Тут вам потрібно пояснити проблему, яку ваша криптовалюта вирішує в реальному сценарії.

Крім того, ви можете запитати себе: який обсяг вашої криптовалюти? Як ця криптовалюта вплине на користувачів? Чи є спосіб покращити використання вашої криптовалюти?

Крім того, проведіть ретельні дослідження та аналіз ваших послуг і цільової аудиторії. Переконайтеся, що запуск вашої криптовалюти позитивно вплине на вашу цільову базу користувачів. Нарешті, задокументуйте свої дослідницькі дані для належної реалізації проекту.

Крок 2: Виберіть правильний механізм консенсусу

На цьому кроці вам потрібно вибрати механізм консенсусу, який перевіряє ваші криптовалютні транзакції. Крім того, цей механізм надає вузли в мережі блокчейн для захисту та перевірки всіх транзакцій.

Найбільш часто використовувані механізми консенсусу включають підтвердження частки (PoS) і підтвердження роботи (PoW).

Механізм PoW споживає велику кількість електроенергії для своїх обчислювальних функцій. У результаті більшість проектів переходять на механізм PoS, який є занадто екологічним.

  10 найкращих систем безпеки NVR для інтелектуального спостереження

Окрім цих двох механізмів, ви також можете вибрати інші механізми, такі як Делегований доказ частки (DPoS), Доказ ємності (PoC), Доказ повноважень (PoA) або Доказ спалення (PoB).

Крок 3: Виберіть блокчейн

Після вибору механізму консенсусу потрібно вибрати блокчейн. Крім того, ви повинні переконатися, що вибраний блокчейн узгоджується з функціонуванням вашого механізму.

Крім того, вам також потрібно вибрати тип блокчейна з:

 • Публічний блокчейн: допомагає будь-кому приєднатися до блокчейну та проводити транзакції.
 • Приватний блокчейн: дозволяє лише авторизовану участь у мережі блокчейну.
 • Гібридний блокчейн: це поєднання приватних і публічних блокчейнів, які надають доступ кожному з обмеженим доступом до певних даних.
 • Блокчейн консорціуму: цей блокчейн також функціонує подібно до гібридного із залученням різних учасників з інших компаній чи організацій.
 • Крок 4: Спроектуйте вузли

  Після вибору механізму консенсусу та блокчейну необхідно встановити необхідне програмне забезпечення. Крім того, відразу після встановлення потрібно налаштувати вузол.

  Простіше кажучи, вузол — це електронний пристрій, здатний запускати програмне забезпечення блокчейну. Крім того, він відіграє вирішальну роль у перевірці даних, що зберігаються всередині блокчейну.

  Процес створення нового вузла включає серію складних процесів. Однак найпростішим методом буде вибір існуючої структури вузла.

  Крок 5: Створіть внутрішню архітектуру блокчейна

  Блокчейни можуть працювати лише з правильно структурованою внутрішньою архітектурою. Тому важливо додати такі функції, як адреси гаманців, дозволи, правила та формати.

  Джерело: Світловий папір багатокутника

  Крім того, на цьому кроці ви повинні мати належну чіткість щодо токеноміки вашої криптовалюти. Навіть незначний недолік у токеноміці крипто може виявитися катастрофічним у майбутньому.

  Найважливішими компонентами є постачання, розподіл і спалювання токенів. Ви можете провести дослідження токеноміки визнаних криптовалют, таких як Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB) або Ripple (XRP), щоб краще зрозуміти.

  Крок 6: Інтегруйте API

  Після встановлення архітектури блокчейну наступний крок включає інтеграцію інтерфейсів прикладного програмування (API). Ви можете використовувати ці інтерфейси, щоб покращити підключення та функціональність вашої криптовалюти.

  API відіграють вирішальну роль у ефективному підключенні до гаманців, DApps та інших криптоплатформ. Тут ви можете додати функції, які покращують сервіс, який надається за допомогою вашої криптовалюти.

  Крім того, під час цієї інтеграції переконайтеся, що ви дотримуєтесь найкращих практик безпеки, щоб захистити свої ключі API. Нарешті, проведіть ретельні тести бажаної інтеграції API.

  Крок 7: Створіть інтерфейс користувача (UI)

  Користувачі Crypto надають надзвичайного значення, коли справа доходить до взаємодії з користувачем. Відсутність зручного інтерфейсу може негативно вплинути на ваші криптовалютні бізнес-цілі.

  Інтерфейс користувача, який ви створюєте, має бути простим і зрозумілим. Ця простота забезпечить ясність серед користувачів, особливо для початківців у криптопросторі.

  Крім того, переконайтеся, що ваш інтерфейс користувача має швидкий час відгуку для смартфонів, настільних ПК і планшетів. Також переконайтеся, що ваш інтерфейс користувача ефективно працює в кількох популярних операційних системах, як-от Android, Windows, iOS, Linux, macOS тощо.

  Крок 8: Розробіть адресу криптогаманця

  Неможливо проводити криптовалютні транзакції без конкретної адреси гаманця. З цієї причини вам потрібно створити гаманець, призначений для вашої криптовалюти.

    17 найкращих безкоштовних програм для криміналістичної обробки відео

  Ви можете скористатися послугою популярних платформ гаманців, щоб створити нову адресу гаманця. Обов’язково вибирайте платформи, які забезпечують максимальну безпеку.

  Крок 9: перевірте свою криптовалюту

  Криптопростір став свідком багатьох шахрайств за останні роки, які знизили фактор довіри серед його учасників. Наприклад, розробники криптотокена Squid Game зникли разом з інвесторами 3,38 мільйона доларів у 2021 році.

  Враховуючи всі можливості шахрайства, проведення аудиту вашої криптовалюти додає довіри до вашого проекту. Ви можете скористатися довіреною аудиторською послугою Хакен, CertiKабо Slowmist.

  Після завершення аудиту ви можете публічно повідомити власників своїх криптовалют. Крім того, ви також можете покращити функції безпеки на основі результатів аудиту.

  Крок 10: Монтуйте свою криптовалюту

  Останнім кроком є ​​карбування вашої криптовалюти. Перш ніж карбувати свою криптовалюту, краще отримати юридичну консультацію. Причина в тому, що не всі країни дружні до криптовалют.

  Методи карбування також відрізняються залежно від токеноміки вашої криптовалюти. Нарешті, виконавши всі ці кроки, ви станете щасливим власником криптовалюти!

  Примітка. Спільнота відіграє значну роль у збільшенні попиту на криптовалюту. З цієї причини важливо виділити певну кількість токенів для розвитку вашої криптовалютної спільноти.

  Що потрібно врахувати перед створенням своєї криптовалюти?

  Основні фактори, які слід враховувати, включають:

  #1. Випадок використання

  Перш ніж думати про створення крипто, важливий чіткий і чітко визначений варіант використання. Завдяки розумному варіанту використання ваша криптовалюта виділятиметься серед тисяч інших криптовалют.

  Крім того, проекти з правильним і унікальним застосуванням залучають нових користувачів та інвесторів. Загалом, ваша мета має потенційно вплинути на криптопростір.

  #2. Аналіз бюджету

  Загальна вартість створення криптовалюти залежить від обраних методів. Наприклад, створення криптовалюти з нуля вимагає надійної команди та великих коштів.

  Однак ви також можете вибрати бюджетні методи, якщо ваш бюджет обмежений. Тому вибирайте методи відповідно до наявних коштів.

  У кожній країні діють різні правила та норми щодо криптовалюти. Заздалегідь вивчіть правову політику.

  Іноді вам потрібно отримати ліцензію на ведення бізнесу, заснованого на криптовалюті та блокчейні. Завжди краще проконсультуватися з юристом, який має досвід роботи з блокчейн-законодавством.

  #4. Методи маркетингу

  Сплануйте свої маркетингові стратегії, перш ніж стати творцем криптовалюти. Якщо люди не знають про існування вашої криптовалюти, її вартість залишиться нульовою.

  Переконайтеся, що ви виділили кошти на просування своєї криптовалюти серед спільноти. Крім того, ви можете організовувати онлайн-кампанії та airdrops для залучення нових користувачів.

  Заключні думки

  Можливо, ви зрозуміли, що створити криптовалюту не так вже й складно. Вам потрібно лише базове розуміння технології блокчейн і мінімальна професійна допомога.

  Крім того, ви можете вибрати різні методи залежно від свого бюджету та наявності часу. Нарешті, потрібен час і зусилля, щоб запровадити свою криптовалюту серед криптоспільноти.

  Далі ознайомтеся з методами створення крипто-гаманців.