Як створити кращий штучний інтелект: 11 порад і підказок

| | 0 Comments| 2:49 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Різні генератори штучного інтелекту дають різні результати, тож знайте, які з них кращі в певних сферах. Midjourney чудово підходить для рендерингу сцен, тоді як DALL-E є універсальним. Stable Diffusion завершує модельний ряд.
  • Виберіть найвищу роздільну здатність, щоб уникнути піксельного зображення. Midjourney пропонує висококласні варіанти з кнопками U1, U2, U3 і U4. NightCafe має вбудований сканер масштабування, тоді як DALL-E пропонує функцію Outpainting.
  • Використовуйте стороннє програмне забезпечення для масштабування зображень, якщо ваш генератор ШІ не дозволяє збільшити роздільну здатність. Photoshop — це корисний інструмент для виправлення помилок і творчого розширення роботи ШІ без втрати якості.

Створення штучного інтелекту може стати таким же хобі, як фотографія чи малювання. Незважаючи на те, що люди можуть подумати про те, як легко написати підказку, яка швидко повертає витвір мистецтва, вміння та розсудливість необхідні, щоб створити щось хороше.

У кожному унікальному генераторі мистецтва зі штучним інтелектом приховані параметри, які можна налаштувати, і інструменти редагування, які можна використовувати для покращення свого зображення. За межами цих веб-сайтів ви можете підвищити кваліфікацію, вивчивши жаргон, який використовується в різних мистецьких середовищах, і поділившись своїми творіннями з іншими художниками ШІ.

Ось наші поради та підказки щодо створення кращого мистецтва ШІ.

1. Знайте свої арт-генератори ШІ

Є багато генераторів штучного інтелекту, кожен з яких працює на основі унікальної моделі штучного інтелекту. Кожен із них дасть різні результати, тому варто знати, у чому криються його сильні сторони.

Наприклад, створення зображень рук, здається, ставить у глухий кут багато сучасних генераторів зображень штучного інтелекту, але якщо ви порівняєте Midjourney v5 із DALL-E 2, щоб побачити, який штучний інтелект кращий у створенні рук, ми кидаємо капелюхи Midjourney за створення чудово відтворені й образні сцени — навіть якщо час від часу забувається, скільки пальців має мати людина.

Загалом, DALL-E — фантастичний універсальний пристрій, здатний справлятися з різноманітними жанрами від фотореалістичних до архітектурних зображень. З іншого боку, Midjourney використовується для створення якісних і естетично привабливих зображень.

  25 найкращих подарунків до Дня матері для вашої технічно підкованої мами на будь-який бюджет

Додавання Stable Diffusion до групи доповнює лінійку найкращих генераторів ШІ, які зараз існують. Нижче ви можете ознайомитися з кожним із них:

2. Виберіть найвищу роздільну здатність

Якщо це можливо, ви хочете вибрати найвищу роздільну здатність для свого зображення, створеного штучним інтелектом. Піксельне зображення з низькою роздільною здатністю гарантовано відверне людей. Або ще гірше, вони можуть подумати, що ваше зображення було погано скопійовано з оригінального художника, і ви його взагалі не створювали.

Налаштування роздільної здатності є ключовою частиною використання Midjourney для створення мистецтва ШІ. Слідкуйте за кнопками з позначками U1, U2, U3 і U4. Буква U означає upscale, а за нею йде номер зображення, до якого ви хочете її застосувати.

Якщо натомість ви часто відвідуєте NightCafe, у вас є вибір використання вбудованого сканера масштабування на основі штучного інтелекту з максимальним розміром 8000 x 8000 пікселів.

Користувачі DALL-E, з іншого боку, не мають іншого вибору, окрім як дотримуватися наданої роздільної здатності. Цікавим способом обійти це є використання функції Outpainting, яку ми розглянемо далі в цьому списку.

3. Покращуйте своє зображення

Іншим рішенням проблеми зображень із низькою роздільною здатністю, створених штучним інтелектом, є використання стороннього програмного забезпечення для масштабування зображень. Ви можете знайти високоякісні інструменти в програмному забезпеченні для редагування, як-от Photoshop, але вони також існують як окремі онлайн-додатки.

Зараз штучний інтелект стає все більш поширеним, завдяки чому апскейлери на основі штучного інтелекту стають популярним варіантом в Інтернеті. Якщо обраний генератор штучного інтелекту не дозволяє збільшити роздільну здатність вашого зображення, спробуйте один із цих інших варіантів, щоб збільшити масштаб зображення без втрати якості

4. Використовуйте Outpainting, щоб розширити свою роботу ШІ

Як ми вже згадували раніше, інструмент Outpainting від DALL-E є хорошим компромісом через відсутність опцій масштабування. За допомогою вбудованого редактора ви можете скористатися функцією Outpainting, щоб створювати нові рамки, згенеровані ШІ, які зливаються з оригінальним твором мистецтва.

Таким чином ви можете будувати зображення в будь-якому напрямку, що, у свою чергу, дозволяє збільшити розміри вашого мистецтва. Ось як використовувати Outpainting у DALL-E, якщо ви ніколи раніше цього не пробували.

Не помиляйтеся, вважаючи, що він працює лише на зображеннях, створених за допомогою DALL-E. Ви можете завантажити власне зображення в редактор, можливо, твір, створений вами за допомогою Midjourney або NightCafe, і почати розширювати зображення за його початкові межі.

5. Змініть розміри

Відмовтеся від стандартного співвідношення сторін 1:1 у багатьох генераторах і почніть досліджувати різні виміри. Зміна розмірів зображення миттєво змінює його відчуття, подібно до того, як перегляд фільму на широкоекранному телевізорі надає йому кінематографічної якості.

  9 найкращих програм для керування спортивною командою

У Midjourney ви можете зробити це, додавши –ar <значення> у кінець підказки, наприклад, –ar 3:4. DALL-E не має цієї опції, але ви можете використовувати Outpainting для ефективної зміни розмірів, як згадувалося в попередньому пункті. Інші генератори, як-от Stable Diffusion, можуть мати повзунок або інші доступні опції для зміни співвідношення сторін.

Використовуйте різні розміри, щоб створювати заставки або зображення для настільних і мобільних пристроїв, які більше підходять для веб-сайтів, або як концептуальне мистецтво, щоб назвати кілька застосувань.

6. Виправте помилки за допомогою Photoshop

Деякі художники зі штучним інтелектом суворо дотримуються підказок інженерів для створення свого мистецтва. Але якщо ви не проти змішувати кілька зовнішніх технік, то Photoshop варто додати до інструментарію ваших художників.

Яскравими ознаками зображень ШІ часто є асиметричні риси обличчя, неповні кінцівки та дивне розташування об’єктів. Розширте свої навички за межі мистецтва штучного інтелекту та спробуйте навчитися використовувати Photoshop, щоб виправити своє мистецтво Midjourney.

Ви також можете максимально використати інструмент Photoshop Generative Fill, який використовує штучний інтелект для автоматичного відтворення нових фонів і творчих зображень вівтаря. Використовуйте його, щоб виправити помилку у створеному штучним інтелектом зображенні або розширити зображення.

7. Завантажте зображення без водяного знака

Якщо ви хочете використовувати своє штучне зображення в професійному середовищі, на ньому не повинно бути прикріпленого водяного знака, що є проблемою для тих, хто використовує DALL-E. П’ять кольорових квадратів у нижньому правому куті зображення є ознакою всіх зображень, створених на цій платформі.

Зберегти зображення DALL-E без водяного знака, на щастя, не складно, і це не заборонено. Ми лише бажаємо, щоб вони дали вам вибір. Натомість вам доведеться відкрити зображення за допомогою інспектора браузера та натиснути посилання на зображення, щоб отримати версію без водяного знака.

8. Напишіть хорошу підказку

Створення вражаючого мистецтва, створеного штучним інтелектом, значною мірою залежить від того, наскільки добре ви можете написати підказку. Отже, як ти це робиш?

Вивчення кількох ключових модифікаторів допоможе для початку. Художній стиль, колірна палітра, освітлення та композиція – це кілька речей, які ви можете додати, щоб направляти ШІ в правильному напрямку. Ви також можете попросити генератор штучного інтелекту створити щось у стилі історичного діяча художника, робота якого, можливо, допомогла навчити модель.

Порядок слів також впливає на кінцевий продукт, тому розмістіть важливі елементи ілюстрації на початку підказки та залиште додаткові деталі в кінці.

  Пояснення найпоширеніших символів блок-схеми

В розмова з художником NightCafe AI, вони пояснюють, що корисною технікою є створення підказки по одному модифікатору за раз. Почніть із чогось простого, як-от «портрет кота», потім додайте по одному ключовому слову, щоб побачити, як це вплине на зображення.

Це навчить вас, як модифікатори впливають на зображення, і дасть вам час, щоб відточити кожен новий елемент, який ви хочете додати.

9. Дізнайтеся про різні стилі мистецтва

Ключем до генераторів мистецтва штучного інтелекту є слова, які ви обираєте. За іронією долі, якщо ви хочете створювати шедеври штучного інтелекту, які передають суть справжнього мистецтва, вам потрібно дізнатися про різні стилі мистецтва. Наприклад, у фотозйомці використовуються такі ключові слова, як макро, підсвічування, силует, боке тощо. Усі корисні слова, які можна додати в систему ШІ.

Окрім вдосконалення мистецтва ШІ, це вагомий привід почати вивчати різноманітні стилі мистецтва. Ознайомлення з цими ідеями штучного інтелекту дасть вам широке уявлення про різні стилі та категорії, з якими ви можете експериментувати.

10. Збирайте натхнення для підказок

Дивитися на порожнє текстове поле так само погано, як дивитися на порожнє полотно. З чого почати?

Подібно до того, як художник може вести блокнот ідей або письменник може записувати цікаві речення, які йому трапляються, ви можете отримати користь від збору натхнення для підказок мистецтва ШІ. Подумайте про те, щоб записати колірні палітри або виділити описовий текст. Це буде ваша сировина для системи ШІ.

Дивлячись на зображення ШІ інших людей, також зверніть увагу на підказки, які вони використовують. Ви можете навчитися, вивчаючи підказку та зображення поруч.

11. Поділіться своєю роботою з іншими художниками ШІ

Мистецтво зі штучним інтелектом — це захоплюючий новий жанр, і багато художників із задоволенням діляться своїми ідеями та техніками, щоб максимально використати цю технологію.

Спільноти існують у таких місцях, як Reddit і Discord, і там ви знайдете кілька фантастичних прикладів зображень, створених за допомогою ШІ. Читання підказок інших людей — це швидкий спосіб відкрити нові модифікатори, які ви також можете використовувати у своїй роботі.

Ось кілька спільнот, які ви можете переглянути:

Суть створення мистецтва штучного інтелекту

Будь-хто може вкинути кілька слів у генератор штучного інтелекту та отримати щось цікаве, але для створення чудових творів штучного інтелекту потрібна справжня відданість справі. Маючи певні знання художніх стилів, ви матимете потужний словниковий запас, з якого можна черпати, а розуміння основ створення зображень із вищою роздільною здатністю відрізнятиме вашу роботу від інших.

Спробуйте застосувати деякі з цих порад і прийомів, щоб покращити ваші зображення, створені штучним інтелектом, і підняти їх на новий рівень.