Як створити красиву цільову сторінку в WordPress?

Давайте познайомимося з тим, що таке цільова сторінка та навіщо вона потрібна, перш ніж переходити до того, як її створити.

Що таке цільова сторінка?

Як випливає з назви, цільова сторінка перенаправляє користувача на певну веб-сторінку для виконання спеціальних дій. Це може бути захоплення потенційних клієнтів, розпродаж, оголошення про продукт тощо.

Ви можете перенаправляти користувачів на свою цільову сторінку з різних джерел, таких як оголошення у Facebook, електронна пошта та публікації в соціальних мережах тощо.

Цільові сторінки є чудовою перспективою для залучення потенційних клієнтів, щоб розширити список розсилки або збільшити продажі.

Ви не можете зупинятися на досягнутому; технічно ви можете використовувати цільову сторінку для будь-чого, що приваблює користувачів для збільшення трафіку та бізнесу.

Чому цільова сторінка?

Давайте дослідимо деякі його переваги.

Згенеруйте релевантні дані та статистику

Ви коли-небудь замислювалися, яка конкретна кампанія чи канал допомагає вам отримати більше потенційних клієнтів? Справа в тому, що відстеження поведінки цільових сторінок за допомогою різних кампаній може бути дуже корисним, оскільки ви отримаєте належне уявлення про свою цільову аудиторію.

Це розуміння може дуже добре допомогти вам визначити загальну ефективність і результати.

Збільшити список електронної пошти

Цільові сторінки бажано використовувати як засіб залучення потенційних клієнтів, що означає, що в ідеалі ваша компанія отримає електронну адресу чи номер телефону, які ви можете перетворити на потенційних потенційних клієнтів.

Цільова сторінка повинна містити форму, яка запитує інформацію про користувача, яку цілком можна використовувати як спосіб збільшити список розсилки.

Використовуючи цей список електронної пошти, ви можете надсилати різні акції, інформаційні бюлетені та рекламні пропозиції, які, у свою чергу, допомагають вашому бізнесу залишатися на вершині.

Впізнаваність бренду

Цільові сторінки можуть чудово підвищити впізнаваність вашого бренду. Це допоможе користувачам зацікавитися вашим брендом і, таким чином, швидше впізнати вашу компанію.

Отже, розробляючи цільову сторінку для вашого бізнесу, майте на увазі, що зовнішній вигляд сторінки є унікальним, щоб клієнти легко її запам’ятали. Не забудьте розмістити логотип свого бренду на цільовій сторінці.

Достовірність

Цільові сторінки призначені для досягнення конкретної мети. Можливо, ви можете оптимізувати елементи цільової сторінки, щоб ви могли виконати дію для цього конкретного завдання, наскільки це можливо. Це дасть змогу користувачам зрозуміти, що ви можете розпізнати їхні проблеми та таким чином допомогти їм у вирішенні їхніх проблем.

Крім того, ви можете додати відгуки різних людей на цільову сторінку для певної послуги чи продукту.

Сподіваюся, ви отримали уявлення про переваги цільових сторінок і про те, як ви можете скористатися пов’язаними з ними перевагами.

Як створити фантастичну цільову сторінку?

Завдяки наведеним нижче найкращим плагінам WordPress, які допоможуть вам швидко створити цільову сторінку.

OptimizePress

Ви цифровий маркетолог чи власник бізнесу, який прагне інструменту для створення цільових сторінок, орієнтованого на конверсію?

OptimizePress може бути найкращим варіантом для вас!

Він пропонує понад 40 шаблонів цільових сторінок, оптимізованих для перетворення. Ви можете повністю налаштувати його, щоб змінити його вигляд і відчуття на основі вашого бренду та пропозицій послуг за допомогою його редактора – OptimizeBuilder. Це інтуїтивно зрозумілий редактор із функцією перетягування, який дозволяє швидко редагувати колір, розмір, шрифт, текст тощо на цільових сторінках.

  Чи можете ви вимкнути екстрені виклики 911 на iPhone?

Ще одна чудова перевага його шаблонів полягає в тому, що вони адаптовані до мобільних пристроїв і чудово виглядають на різних пристроях, щоб отримати більше відвідувачів. Вони розроблені для демонстрації високої швидкості завантаження сторінок і вже перевірені на продуктивність.

Підвищте коефіцієнти конверсії ваших цільових сторінок за допомогою двоетапних форм реєстрації. Усі функції, які надає OptimizePress, відповідають GDPR. Це перший конструктор сторінок WordPress, який безпосередньо інтегрується з Unsplash, тож ви можете отримати доступ до понад 1 мільйона безкоштовних зображень.

Плани OptimizePress починаються від 99 доларів США на рік за 1 сайт і включають 30-денну гарантію повернення грошей.

Процвітай, архітектор

Представляйте свої пропозиції естетично та розширюйте свій список розсилки, створюючи цільові сторінки, оптимізовані для підвищення конверсії Thrive Architect.

Щоб створювати та розробляти цільові сторінки, вам не обов’язково бути технічним експертом чи навиками програмування. Його вражаючий редактор, який вони називають «клацанням для редагування», може миттєво відобразити зміни. Вони також надають 269 красивих шаблонів, які ви можете налаштувати.

Використовуйте їхні попередньо створені елементи, такі як таймери зворотного відліку, відгуки, кнопки тощо, замість плагінів. Його конструктор сторінок містить такі цікаві елементи, як гнучкі макети стовпців, ефекти наведення курсора, що привертають увагу, комбінації зображень і тексту, 700 шрифтів на вибір, макети на всю ширину тощо.

Ви можете миттєво переглянути сторінку на екрані різних розмірів, щоб перевірити, як вона виглядає, і змінити видимість її елементів. Окрім елементів, ви отримуєте багато будівельних блоків, таких як текст, заголовок, фоновий розділ, коментарі Facebook, твіти, соціальні мережі, роздільник, спеціальне меню, панель прогресу, лічильник заповнення, піктограми сітківки, оцінка зірочками, вставлення відео та багато іншого .

Ви можете керувати та запускати A/B-тести безпосередньо на своїх цільових сторінках з інформаційної панелі. Отримайте підписку Thrive за 19 доларів США на місяць, щоб отримати доступ до всіх функцій або ліцензію від 67 доларів США на 1 рік.

Елементор

Елементор є одним із провідних сайтів, до якого звертаються маркетологи для створення чудових і необмежених цільових сторінок. Швидко й легко створюйте будь-який дизайн, який тільки можете уявити, для цільових сторінок із повною свободою дизайну.

Ви можете вибрати з понад 100 їхніх професійних шаблонів або створити один з нуля, щоб продемонструвати свою творчість. Він надає понад 20 будівельних блоків, у тому числі унікальні, як-от Карти Google, карусель зображень, поле значків, акордеон, SoundCloud, шорткод тощо.

Ви можете створювати різноманітні цільові сторінки за допомогою Elementor, у тому числі сторінки для продажів, залучення потенційних клієнтів, заставки, сторінки для стиснення тощо. Підключіть його до інших маркетингових інструментів для SEO, маркетингу електронною поштою, тестування A/B, завантаження аудіо, відео тощо.

Ви можете скористатися його безкоштовною версією або вибрати план Pro від 49 доларів США на рік за 1 сайт.

PluginOps

Створюйте адаптивні цільові сторінки за допомогою використання PluginOps. Цей плагін базується виключно на CSS або HTML і розроблений спеціально для того, щоб допомогти вам створювати цільові сторінки, включно з головними сторінками, сторінками згоди тощо.

Переміщуйте кожен елемент і віджет або змінюйте порядок рядків, перетягуючи елементи за допомогою візуального редактора. Надійний інструмент забезпечує найвищу ефективність ваших цільових сторінок, і якщо щось піде не так, ви можете негайно відредагувати це, що відразу відобразиться.

  Як налаштувати організаційну схему Microsoft Teams

Вони надають заздалегідь розроблені та настроювані шаблони та безкоштовні віджети. Він сумісний із темами WordPress, і вони вже протестували понад 50 із них. Це дозволяє включати форми підписки або інші форми за допомогою короткого коду.

PluginOps підтримує редагування з телефону, щоб зробити дизайн зручнішим і допомогти вам створювати цільові сторінки з різних варіантів пристроїв. Ви також можете оптимізувати цільові сторінки для SEO, виправивши заголовки сторінок, ескізи зображень, мета-ключові слова та теги.

Бризи

с Бризистворювати приголомшливі цільові сторінки легко та швидко, не потребуючи навичок дизайнера чи розробника.

Brizy не заплутає вас великою кількістю варіантів для одного елемента. Натомість він прямо показує, що потрібно для елемента, який ви редагуєте. Швидко створюйте дизайни за допомогою його інноваційного редактора та вибирайте з десятків готових дизайнів і 150 блоків.

Ви отримуєте понад 4000 піктограм як для версій Glyph, так і для Outline, а також знаходите той, який точно відповідає вашим потребам, за допомогою пошуку за ключовими словами та фільтрації за різними категоріями. Ви можете миттєво перейти до мобільного перегляду, щоб побачити зміни, щоб зробити цільові сторінки зручними для мобільних пристроїв.

Легко керуйте зображеннями, завантажуючи, змінюючи розмір, масштабуючи та фокусуючи їх за лічені секунди. Brizy створює резервні копії всіх ваших даних у хмарі, і будь-які внесені вами зміни також можуть бути збережені автоматично, щоб ви могли будь-коли повернутися та відредагувати їх.

Divi

Потужний конструктор сторінок WordPress – Divi є одним із найкращих на ринку з чудовим та інтуїтивно зрозумілим візуальним редактором. Незалежно від того, початківець чи професіонал дизайну, він надасть вам більше 40 вражаючих елементів дизайну для ефективного створення приголомшливих цільових сторінок.

Це дозволяє вам додавати свій власний CSS і поєднувати його з візуальним дизайном Divi. Керуйте зовнішнім виглядом своїх цільових сторінок за допомогою адаптивного та вбудованого редагування тексту Divi. Ви можете керувати та зберігати необмежену кількість користувацьких сторінок і використовувати їх повторно, коли вони вам знадобляться.

Створюйте дивовижні ефекти наведення за допомогою Divi та перетворюйте модулі на інтерактивні та веселі елементи. Ви можете налаштувати всі основні текстові елементи, такі як цитати, списки, якірні посилання тощо. Додайте натяк на свій сайт, створивши динамічний перехід між блоками вмісту за допомогою розділювачів форм.

Додайте унікальні ефекти за допомогою редактора меж, щоб керувати її кольором, розміром, стилем і округленими кутами. Використовуйте розширений редактор коду для підсвічування синтаксису, вибору кольору, звітування про помилки, автозаповнення, пошуку та заміни, пошуку, вибору кількох рядків тощо. Ви можете знайти багато фільтрів і ефектів, тіней, тіней від тексту та анімації, щоб зробити цільові сторінки цікавими.

Divi забезпечує потужне спліт-тестування, щоб перевірити, який вміст і дизайн можуть працювати краще. Це також дає корисну інформацію, яка допоможе вам вибрати кращу версію з двох, щоб підвищити успіх вашої цільової сторінки. Його ціна починається від 89 доларів США за 1 рік, або ви можете насолоджуватися ним усе життя, заплативши одноразову комісію в розмірі 249 доларів США.

Кисень

Насолоджуйтесь широким контролем і гнучкістю створення цільових сторінок із Кисень. Його потужний візуальний редактор може легко перетягувати краї елементів дизайну, щоб застосувати пробіли та впорядкувати їх так, як вам потрібно.

  Як створити новий обліковий запис Tinder, коли вас забанили

Він зручний для розробників із базовими елементами HTML і дозволяє писати JS, CSS і PHP у реальному часі. Насолоджуйтесь такими розширеними функціями, як адаптовані елементи конструктора та динамічні дані через цикли та повторювачі.

Його базова ціна починається з 99 доларів США, одноразова комісія та включає 60-денну гарантію повернення грошей.

Ви шукаєте зручний і простий конструктор цільових сторінок для WordPress?

WPOnepager може допомогти!

Це допомагає вам створювати різні цільові сторінки для компаній, послуг, продуктів, програм, подій і цільові сторінки резюме. Він пропонує понад 100 чудово розроблених блоків і шаблонів преміум-класу. Додайте блоки одним клацанням миші та зробіть його зручним для пошукових систем і адаптованим до мобільних пристроїв.

Він також забезпечує дивовижні ефекти анімації, які захоплюють очі, слайди для прокручування та красиву типографіку для кожного блоку, щоб люди відчували себе комфортно, читаючи ваші цільові сторінки. Ви можете зберегти всю свою роботу у своїй бібліотеці та переглядати, повторно використовувати або редагувати її будь-коли на різних сторінках.

Ви також можете перевірити реакцію ваших цільових сторінок на планшеті, мобільному телефоні та ПК. WPOnepager підтримує кілька мов, тому ви можете обслуговувати глобальну аудиторію.

Його ціна починається від 39 доларів США на рік за 1 сайт і 99 доларів США за весь період, включаючи 7-денну гарантію повернення грошей.

SiteOrigin

Page Builder від SiteOrigin є одним із найпопулярніших плагінів WordPress, встановлено понад 1 мільйон. Він працює практично з будь-яким типом теми, і ви можете створити сторінку без кодування.

Деякі з особливостей:

  • Живий редактор – подивіться, як це виглядає, не зберігаючи/оновлюючи сторінку
  • Доступний 17 мовами
  • Контроль версій – не хвилюйтеся, якщо ви щось зламали новою зміною. Ви завжди можете повернутися назад або вперед одним клацанням миші.
  • Спеціальний CSS – потрібно трохи додати CSS? Нема проблем.

Найголовніше, це БЕЗКОШТОВНО.

Бобер Будівельник

Бобер є одним із високо оцінених конструкторів сторінок WordPress, який бездоганно працює з Фреймворк Genesis.

Beaver зручний для розробників, оптимізований для SEO, адаптивний і підтримує WooCommerce. Він може співпрацювати з будь-якою темою WordPress.

Понад 275 000 сайтів довіряють Beaver. Ви можете створити цільову сторінку з нуля або вибрати з більш ніж 30 шаблонів.

Бобер отримав полегшена версія з обмеженою функціональністю БЕЗКОШТОВНО, тож спробуйте та подивіться, як воно піде.

Qards

Qards від Designmodo — це фантастичний плагін для створення чудової цільової сторінки у стилі картки чи презентації. Ви можете створити промо-сайт, стартап, статтю чи фоторозповідь за лічені хвилини. Qards повністю адаптивний і підтримує вбудоване редагування.

Не просто цільову сторінку, ви можете створити повноцінний веб-сайт за допомогою Qards без кодування.

Раніше створення цільових сторінок було дорогим процесом, але за допомогою вищевказаного плагіна ви можете швидко створити ефективну цільову сторінку за доступною ціною. Деякі з них БЕЗКОШТОВНІ.