Як створити комп’ютерне мистецтво за допомогою ШІ

| | 0 Comments| 8:06 AM
Categories:

Популярність мистецтва, створеного комп’ютером за допомогою штучного інтелекту, досягла історичного максимуму. Зараз це просто називають мистецтвом, створеним штучним інтелектом. Завдяки серйозним технологічним розробкам у сфері генеративних систем штучного інтелекту майже кожен може створювати приголомшливі зображення ШІ, описуючи те, що він хоче бачити. Незалежно від того, брали ви коли-небудь у руки пензель чи ні, ви можете створити дивовижне мистецтво за допомогою ШІ.

У цій статті ми пояснимо, що таке мистецтво, створене комп’ютером, і як ви можете відразу почати створювати власні зображення зі штучним інтелектом.

Що таке мистецтво, створене штучним інтелектом?

Мистецтво, створене ШІ, — це будь-яке зображення, створене за допомогою генеративної моделі ШІ. Зазвичай це передбачає введення певного тексту, який називається підказкою, у генератор мистецтва штучного інтелекту.

Ці системи перетворення тексту в зображення використовують цілий ряд складних технологій, таких як алгоритми глибокого навчання та генеративні змагальні мережі (GAN), а кінцевий продукт виходить неймовірним. Використовуючи лише кілька слів або речень, модель може створити зображення на основі вашого опису.

Технологію штучного інтелекту, безумовно, важко зрозуміти, але найцікавіше в мистецтві, створеному штучним інтелектом, полягає в тому, що вам не потрібно нічого знати про те, як малювати чи малювати, а також вам не потрібно нічого знати про комп’ютерне програмування. Є багато безкоштовних додатків, які можна використовувати для створення унікальних творів мистецтва, єдине, що вам потрібно взяти з собою, це ваша уява.

Вибір AI Art Generator

Генератори штучного інтелекту можна завантажити як програму або використовувати в браузері через веб-програми. Якщо ви хочете занурити свої пальці в ставок штучного інтелекту, тоді найкраще почати з одного з багатьох генераторів штучного інтелекту, які перетворюють текст у зображення, доступних безкоштовно. Ось деякі з найпотужніших генераторів штучного інтелекту, якими ви можете скористатися:

Для тих, хто зацікавлений у тому, який з них вийшов кращим, ви можете прочитати паралельне порівняння найкращих генераторів штучного інтелекту.

Інші програми, які варто перевірити Нічне кафе, OpenArtі Dream by Wombo. Вони безкоштовні, прості у використанні та постійно вдосконалюються разом із удосконаленням технологій.

  Найкращі альтернативи MRTG для покращення моніторингу мережі у 2020 році

Як використовувати AI Art Generator

Більшість генераторів штучного інтелекту для перетворення тексту в зображення працюють так само. Усе, що вам потрібно зробити, це ввести текстову підказку та спостерігати, як мистецтво оживає на ваших очах. Результати з’являться швидко, іноді менш ніж за хвилину, і звідти ви можете завантажити зображення або створити інший набір зображень на основі першого результату.

У текстовому полі почніть із введення речення, яке описує зображення, яке ви хочете створити. Коли ви задоволені своїм описом, натисніть Enter або кнопку з написом «Створити», «Створити» тощо. Нижче наведено одну ідею, яку ми випробували в DALL-E.

Підказка: цифровий малюнок дівчини, що пече круасани в космосі

На більшості платформ ви можете натиснути зображення, щоб переглянути або завантажити його. Інший трюк полягає в тому, щоб знайти кнопку з написом Upscale, це дасть вам можливість завантажити зображення з вищою роздільною здатністю.

Багато платформ пропонують безкоштовні кредити, які можна витратити на генерування мистецтва, перш ніж вам доведеться за що-небудь платити, тож ви можете спробувати кілька генераторів мистецтва для розваги, перш ніж купувати додаткові кредити.

Якщо ви готові почати творити мистецтво, ось кілька конкретних посібників щодо створення зображень за допомогою генераторів мистецтва AI:

Створення гарної підказки

Після першого спроби ви можете почати думати про те, як створити хорошу підказку.

«Швидка розробка» — це термін, який стосується людей, які використовують різні методи для отримання результату зображення штучного інтелекту, максимально наближеного до того, що вони планували. Один із методів, який ми пропонуємо, полягає в тому, щоб почати зі списку запитань про те, що саме ви хочете створити.

Наприклад, задайте собі такі запитання:

  • Ви хочете створити фотографію, картину, малюнок або 3D-візуалізацію?
  • Це зображення об’єкта, пейзажу чи сцени?
  • Які кольори має включати зображення? Тобто пастельні, неонові, темні, яскраві або приглушені тони?
  • Ви маєте на увазі конкретний матеріал? Тобто пластик, бетон, метал чи хутро?
  • Що ви хочете бачити на задньому і передньому планах?

Потім ви можете отримати відповіді на ці запитання та сформувати підказку, подібну до наступної:

Підказка: картина маслом із зображенням сільського будинку біля ставка в приглушених земляних тонах, на задньому плані ліс

Звичайно, це ще не все, що ви можете включити в підказку. Подібно до справжнього художника, подумайте про потрібне освітлення або детально опишите кожен об’єкт на зображенні, що допоможе отримати кращі зображення. Навіть запис емоцій сцени змінить результати.

  Грайте в God, як ви населяєте Землю тваринами [Paid]

Як ви можете бачити в наведеному вище прикладі, ви можете легко об’єднати багато з цих речей в одне речення, відокремлюючи кожну ідею комою. Якщо зображення не зовсім те, що ви хочете, зміна порядку слів може призвести до зовсім інших результатів.

Ви можете побачити, як це працює на практиці, на зображеннях нижче:

Підказка: акрилова картина корови в пустелі, яскраве блакитне небо вгорі, полудень, реалістичний, безтурботний

Підказка: акрилова картина пустелі з коровою в ній, яскраве блакитне небо вгорі, полудень, реалістичний, безтурботний

Єдина відмінність між підказками полягає в тому, що ми змінили порядок слів із «корова в пустелі» на «пустеля з коровою в ній». Ця невелика зміна перемістила фокус з корови, в результаті чого натомість зображення підкреслювало пейзаж.

Деякі моделі штучного інтелекту надають більше значення словам, які знаходяться на початку речення, ніж у кінці. Тому варто витратити час на експерименти з різними оперативними варіаціями, перш ніж відмовлятися від ідеї.

Покращення мистецтва, створеного ШІ

Існує безліч фантастичних ідей, які допоможуть вам почати створювати мистецтво зі штучним інтелектом, але найкраща порада щодо покращення власного мистецтва — це чітко визначити, що саме ви хочете отримати від свого зображення, аж до художнього стилю, кольору та матеріалу.

Оскільки багато творців штучного інтелекту навчаються відомим художнім стилям, вони можуть розуміти такі терміни, як «імпресіоніст», «цифрове мистецтво» або «акварельний живопис». Ви навіть можете попросити його створити мистецтво в стилі відомого художника, наприклад Ван Гога чи Пікассо, або відобразити певний період часу.

Інші модифікатори менш очевидні, але можуть дати напрочуд чудові результати. Наприклад, NightCafe пояснює що використання ключового слова «unreal engine» дає результати, які виглядають як тривимірні зображення високої роздільної здатності. Це тому, що модель штучного інтелекту розуміє, що Unreal Engine — це механізм 3D-рендерінгу, який переважно використовується для розробки ігор.

Крім підказок, є багато порад і хитрощів для створення кращого мистецтва ШІ. Серед них – навчитися підвищувати роздільну здатність вашого зображення, створеного штучним інтелектом, щоб ви могли почати ділитися високоякісними версіями свого мистецтва штучного інтелекту онлайн. Ви також можете навчитися деяким навичкам роботи з Photoshop, щоб виправляти помилки у своїй роботі зі штучним інтелектом.

  Whitepages Premium безкоштовна?

Деякі генератори штучного інтелекту також пропонують унікальні інструменти, такі як функція Outpainting DALL-E, яка дозволяє створювати нові зображення, створені штучним інтелектом, які органічно вписуються у ваше мистецтво. Завдяки цьому розвитку технологій багато спільнот виникли навколо спільного інтересу до мистецтва ШІ.

Є багато інших чудових речей, які ви можете робити в генераторі мистецтва штучного інтелекту, який розширить вашу творчість різними способами.

Найпростіша функція з них — створити новий набір варіацій. З технічної точки зору модель штучного інтелекту є недетермінованою, що означає, що вона може продовжувати створювати різні зображення, незважаючи на те, що використовує однакову підказку. Якщо вам не подобаються результати, натисніть кнопку з написом «Відновити», «Нові варіанти» тощо.

Ще одна спільна функція генераторів мистецтва штучного інтелекту – це можливість стирати та редагувати частини зображення. Це корисно для тих зображень, які майже ідеальні, за винятком одного дивного спотворення або випадкового об’єкта в кадрі. Ви можете зробити це в DALL-E, вибравши зображення та натиснувши «Редагувати». Використовуйте інструмент «Стерти», щоб видалити частини зображення, які потрібно змінити, а потім знову натисніть «Створити».

Деякі генератори штучного інтелекту навіть дають вам можливість завантажити власне зображення як відправну точку. Звідти ви можете стерти частини зображення та відновити нові кадри AI. Або використовуйте оригінальне зображення як еталон для створення нових варіантів.

Ви також можете використовувати Outpainting у DALL-E, щоб розширити зображення в різних напрямках для створення більших сцен, тобто ви можете вийти зі співвідношення 1:1, яке використовується за замовчуванням.

Отримайте максимум від AI Art Generators

Принадність використання ШІ для створення комп’ютерного мистецтва полягає в тому, наскільки це легко. Написати речення – це все, що потрібно, щоб створити вашу першу картину ШІ, і є багато платформ, які ви можете спробувати безкоштовно.

Опанувавши процес, наступним кроком буде робота над створенням високоякісних підказок. Дайте волю своїй уяві, подумавши про конкретний художній стиль, кольорові теми та освітлення, які ви хочете мати на своєму зображенні. Знадобиться кілька спроб, щоб зробити все правильно, але це все частина задоволення!