Як створити комбіновану діаграму в Excel

| | 0 Comments| 10:38 PM
Categories:

Комбінована діаграма в Excel відображає два типи діаграм (наприклад, стовпець і рядок) на одній діаграмі. Вони використовуються для відображення різних типів інформації на одній діаграмі, наприклад, фактичних даних щодо цілі.

У цій статті ми продемонструємо, як створити комбіновану діаграму, що слідує за тією ж віссю, і таку, яка відображає змішані типи даних в одній діаграмі на іншій осі.

Вставте комбіновану діаграму з однією віссю

У першому прикладі ми створимо комбіновану діаграму, щоб відобразити щомісячний дохід у порівнянні з цільовим показником, використовуючи наведені нижче зразки даних.

  Як підготуватися до Хеллоуїна в «Animal Crossing: New Horizons»

Ви можете бачити, що цільове значення кожного місяця однакове. Результат відобразить дані у вигляді прямої лінії.

Щоб розпочати, виберіть діапазон комірок, які потрібно відобразити на діаграмі — у цьому прикладі A1:C13. Далі натисніть Вставити > Вставити комбіновану діаграму. Виберіть «Кластеризований стовпець – рядок».

Комбінована діаграма вставляється як стовпець, так і рядок за допомогою однієї і тієї ж осі. Легко як це!

Тепер ви можете внести додаткові покращення в діаграму, наприклад змінити назву діаграми. Клацніть поле заголовка діаграми та почніть вводити, щоб замінити слова «Назва діаграми» на щось більш корисне. Під час введення текст з’являтиметься в рядку формул вище.

Натисніть клавішу Enter, і Excel збереже введений текст як заголовок діаграми.

  Icecream Image Resizer — це утиліта для зміни розміру зображення із попередніми налаштуваннями розміру

Вставте комбіновану діаграму з двома осями

Використовуючи наведені нижче зразки даних, давайте створимо комбіновану діаграму, щоб відобразити щомісячний дохід і рекламний бюджет на одній діаграмі.

Виберіть діапазон A1:C13. Натисніть Вставити > Комбінована діаграма. Виберіть діаграму «Згрупований стовпець – лінія на вторинній осі».

Вставлена ​​діаграма виглядає так.

Змініть існуючу діаграму на комбіновану

Ми розглянули два приклади створення комбінованої діаграми з даних електронної таблиці, але знання того, як редагувати існуючу діаграму, також може бути корисним.

Нижче наведено кластеризовану стовпчасту діаграму, створену на основі даних про доходи та рекламний бюджет.

Діаграма має одну вісь, і ви майже не можете побачити стовпці рекламного бюджету на діаграмі. Давайте перетворимо це на комбіновану діаграму, створивши додаткову вісь для даних бюджету реклами та змінивши її тип діаграми на лінію.

  Яка різниця між процесорами Intel Core i3, i5, i7 та X?

Для початку клацніть правою кнопкою миші ряд даних, який потрібно змінити (у цьому прикладі рекламний бюджет). Далі виберіть «Змінити тип діаграми серії».

Тепер установіть прапорець «Вторинна вісь» для ряду даних, для якого потрібно створити вісь. Виберіть рядок зі списку «Тип діаграми» для цього ряду даних.

Діаграма змінюється на комбіновану діаграму.

Потім ви можете внести інші покращення до комбінованої діаграми, наприклад редагувати назву діаграми або позначити вісь.