Як створити караоке-відео за допомогою інструментів ШІ Whisper та Spleeter

Як створити караоке-відео за допомогою інструментів ШІ Whisper та Spleeter

Вступ

Створити вражаючі караоке-відео стало простіше, ніж будь-коли, завдяки потужним інструментам ШІ Whisper та Spleeter. Ці інноваційні технології дозволяють відокремлювати вокал та інструментальний супровід з будь-якої аудіозапису, що відкриває нові можливості для створення караоке-контенту. У цій статті ми проведемо вас крок за кроком через процес створення власних караоке-відео за допомогою Whisper та Spleeter.

Що таке Whisper та Spleeter?

Whisper — це технологія розпізнавання мови, розроблена OpenAI, яка може транскрибувати аудіо- та відеозаписи з високою точністю. Вона використовує величезну базу даних мови для навчання та розуміння різних моделей мови.

Spleeter — це інструмент розділення аудіо на основі ШІ, створений Deezer, який може відокремлювати вокал, ударні, бас та інші інструменти з будь-якого аудіофайлу. Він використовує згорткові нейронні мережі для аналізу спектрального вмісту аудіосигналу та ізоляції різних компонентів.

Переваги використання Whisper та Spleeter для створення караоке-відео

* Точна транскрипція: Whisper забезпечує точну транскрипцію вокалу, що гарантує чітке та синхронізоване відображення текстів у караоке-відео.
* Бездоганне розділення інструментів: Spleeter може бездоганно відокремити вокал від інструментального супроводу, забезпечуючи кристально чисті караоке-треки.
* Автоматизація: Ці інструменти ШІ автоматизують більшу частину процесу, дозволяючи вам зосередитися на створенні творчого вмісту, а не на технічних деталях.
* Економія часу: Використовуючи Whisper та Spleeter, ви можете створити караоке-відео значно швидше, ніж традиційними методами.

  Як вимкнути вібрацію на вашому iPhone

Покроковий посібник зі створення караоке-відео за допомогою Whisper та Spleeter

Крок 1. Отримайте аудіофайл

Почніть з аудіофайлу пісні, яку ви хочете перетворити на караоке. Ви можете завантажити музику з таких сервісів, як Spotify, Apple Music чи Amazon Music, або записати її самостійно.

Крок 2. Використовуйте Whisper для транскрипції

Завантажте Whisper на свій комп’ютер і відкрийте аудіофайл у програмі. Whisper автоматично почне транскрибувати вокал. Ви можете перевірити транскрипцію та внести будь-які необхідні виправлення.

Крок 3. Використовуйте Spleeter для розділення аудіо

Завантажте Spleeter і відкрийте аудіофайл у програмі. Spleeter розділить аудіофайл на окремі треки для вокалу, ударних, баса та інших інструментів.

Крок 4. Створіть караоке-відео

Використовуйте програмне забезпечення для редагування відео, наприклад Premiere Pro або iMovie, щоб створити караоке-відео. Імпортуйте аудіо- і відеофайли та синхронізуйте їх. Додайте тексти пісень, використовуючи транскрипцію Whisper.

Крок 5. Відредагуйте та експортуйте

Останнім кроком є редагування відео. Відрегулюйте гучність треків, додайте ефекти та налаштуйте загальний вигляд караоке-відео. Після завершення експортуйте відео в потрібному форматі для спільного використання та перегляду.

  Огляд OysterVPN: швидко, безпечно та бюджетно

Вдосконалені техніки

* Використання тайм-кодів: Для точнішої синхронізації використовуйте тайм-коди у транскрипції Whisper для вставки текстів пісень у відео.
* Створення візуальних ефектів: Додайте візуальні ефекти, такі як зміна кольору, анімація та переходи, щоб зробити ваші караоке-відео більш привабливими.
* Використання кількох мікрофонів: Для більшої гнучкості використовуйте кілька мікрофонів для запису вокалу та інструментів окремо, що дозволить вам тонко налаштовувати баланс у караоке-треку.

Висновок

За допомогою інструментів ШІ Whisper та Spleeter створення караоке-відео стало доступним для всіх. Ці інноваційні технології значно спрощують процес, забезпечуючи точну транскрипцію, бездоганне розділення інструментів та автоматизацію. Дотримуйтесь кроків, описаних у цьому посібнику, і ви зможете створити власні професійні караоке-відео, які вразять вашу аудиторію. Приєднуйтесь до революції караоке, яка освітлюється ШІ, і поділіться своєю музичною пристрастю зі світом!

Часті запитання

1. Чи безкоштовне використання Whisper та Spleeter?
– Так, Whispe і Spleeter доступні безкоштовно для некомерційного використання.

2. Чи можна використовувати інструменти ШІ для створення караоке-відео для комерційних цілей?
– Для комерційного використання Whisper та Spleeter мають платні плани.

  Що таке OTG Storage?

3. Яку якість аудіо вихідного файлу можна очікувати?
– Якість аудіо вихідного файлу в основному залежить від якості вхідного аудіофайлу. Whisper та Spleeter прагнуть забезпечити найкращу можливу якість, але результати можуть відрізнятися.

4. Яка тривалість караоке-відео, яке я можу створити?
– Тривалість караоке-відео залежить від тривалості вхідного аудіофайлу. Whisper та Spleeter не обмежують тривалість вихідного відео.

5. Чи можна створювати караоке-відео за допомогою мобільних пристроїв?
– Так, існують доступні програми на iOS та Android, які інтегрують Whisper та Spleeter. Однак функціональність може бути обмежена порівняно з настільними програмами.

6. Які формати аудіофайлів підтримуються?
– Whisper та Spleeter підтримують різні формати аудіофайлів, такі як MP3, WAV та FLAC.

7. Чи можна додавати власні фонові зображення та відео до караоке-відео?
– Так, більшість програм для редагування відео дозволяють додавати фонові зображення та відео до караоке-відео.

8. Чи можна завантажувати караоке-відео з YouTube?
– Це залежить від конкретного відео та ліцензійних умов. Перевірте правила авторського права на YouTube перед завантаженням будь-яких відео.

Tags:

* Створення караоке-відео
* Whisper
* Spleeter
* Інструменти ШІ
* Музика
* Транскрипція
* Розділення інструментів
* Автоматизація