techukraine.net WhatsApp Як створити канал WhatsApp

Як створити канал WhatsApp

Categories:

На відміну від платформ соціальних медіа, WhatsApp більш інтимний, оскільки ви можете охопити своїх підписників на платформі, яку вони використовують для особистого спілкування.

Але ви можете створити канал WhatsApp, якщо хочете охопити ширшу аудиторію в програмі. Ми покажемо вам, як створити канал у WhatsApp і чому це потрібно робити.

Оновіть додаток WhatsApp, щоб отримати доступ до каналів

Станом на серпень 2023 року функція каналу WhatsApp є відносно новою, тому ви можете її отримати не відразу. Спершу потрібно оновити програму, щоб мати доступ до цієї функції.

Канали WhatsApp доступні не в усіх країнах і на територіях, де доступна програма. Станом на серпень 2023 року функція каналів WhatsApp працює лише в Сінгапурі, Колумбії, Україні, Чилі, Малайзії, Єгипті, Перу, Кенії та Марокко.

Перейдіть у Play Store або App Store і знайдіть WhatsApp. Торкніться кнопки Оновити поруч із WhatsApp на сторінці результатів пошуку, якщо це можливо. В іншому випадку ви побачите кнопку «Відкрити» замість «Оновити», якщо у вас уже встановлено останню версію.

  Як дізнатися, чи хтось заблокував вас у Whatsapp

Як створити канал у WhatsApp

Ви можете створити канал WhatsApp як у додатках для Android, так і для iOS. Ми покажемо вам, як це зробити на обох, починаючи з Android.

На Android виконайте такі дії:

 • Відкрийте WhatsApp і натисніть «Оновлення».
 • Торкніться кнопки «плюс» (+) поруч із «Канали» та виберіть «Створити канал».
 • У спливаючому вікні виберіть Продовжити.
 • Далі введіть назву свого каналу та додайте опис. Завершіть, додавши фотографію профілю каналу.
 • Нарешті натисніть «Створити канал», щоб завершити процес.
 • Якщо ви користуєтеся iPhone, виконайте такі дії:

 • У WhatsApp натисніть «Оновлення» внизу ліворуч.
 • Торкніться кнопки «Плюс» (+) у верхньому правому куті та виберіть «Створити канал» у спливаючому вікні.
 • Натисніть Продовжити.
 • Далі заповніть деталі свого каналу. Додайте фотографію профілю, вибравши «Редагувати», а потім виберіть один із доступних варіантів. Після цього додайте назву та опис каналу.
 • Торкніться «Створити канал», щоб завершити.
 •   Як встановити зображення профілю Whatsapp без обрізання – 2023

  WhatsApp миттєво створить канал. Як і створення спільноти WhatsApp, WhatsApp не має процесу затвердження для створення каналів. І як тільки ви створите свій канал, ви зможете одразу публікувати повідомлення.

  Незважаючи на це, пам’ятайте, що WhatsApp має владу над Каналами та може вжити заходів, якщо ви порушите його вказівки. Загальні правила забороняють ділитися вмістом, який є незаконним або може завдати шкоди людям. Платформа також може вживати заходів проти каналів, які були залучені в шахрайство та поширення вмісту, який не відповідає віку аудиторії WhatsApp.

  Загалом ми радимо вам уникати всього того, що може призвести до блокування у WhatsApp, якщо ви хочете бути в безпеці.

  Чому вам варто створити канал у WhatsApp

  Якщо ви володієте бізнесом або є відомою особистістю, вам слід створити канал у WhatsApp. Однією з причин є можливість зв’язуватися зі своїми підписниками та надавати їм оновлення прямо в WhatsApp. Незалежно від того, чи йдеться про обмежений поточний розпродаж чи про важливе оновлення ваших послуг чи життя, канали WhatsApp незамінні.

    Як вимкнути звук чату на невизначений термін у WhatsApp

  Ви також можете використовувати свій канал, щоб отримати відгуки від своїх підписників або клієнтів за допомогою опитувань. Функція каналу WhatsApp також може бути важливим інструментом для оприлюднення, оскільки платформа може показувати вас у каталозі з можливістю пошуку, що дозволяє будь-кому відкривати канали WhatsApp і стежити за ними.

  Як адміністратор, у майбутньому ви також матимете право забороняти людям робити знімки екрана та пересилати повідомлення з вашого каналу, якщо вам потрібна конфіденційність.

  Розширте охоплення WhatsApp, створивши канал

  Тепер, коли ви знаєте, як створити канал у WhatsApp, створюйте його. Ви можете створити його миттєво, дотримуючись наведених вище кроків, відкриваючи двері для більшої видимості на платформі.

  Канали мають вбудовану конфіденційність, тож вам не потрібно розголошувати свій номер публічно, і ви можете обмежити обмін інформацією.