Як створити зілля відновлення здоров’я в Skyrim

Categories:

Зілля здоров’я – це те, що вам найбільше знадобиться в Skyrim.

Особисто я вважаю, що алхімія — це одна з тих навичок Skyrim, які зберігають певний рівень складності незалежно від того, наскільки ви просунулися в грі.

Простіше кажучи; це мистецтво приготування зілля та отрут. І один із способів застосувати цей навик у роботі – це зробити зілля відновлення здоров’я.

Хоча це здається складним для початку, все, що вам потрібно, це два або більше інгредієнтів, щоб приготувати зілля методом проб і помилок.

Створення зілля відновлення здоров’я

Кожен інгредієнт, який ви знайдете, як правило, має деякі ефекти, які зазвичай невідомі, якщо не розкриваються.

Ви можете або їсти (і мати хороші чи погані наслідки для здоров’я), або використовувати алхімічну лабораторію для експериментів.

Зазвичай я роблю це з алхімічною лабораторією, оскільки це задовольняє мою інженерну душу ⚗️.

Однак змішування інгредієнтів природним чином споживає їх, навіть якщо це нічого не дає. Отже, безладні експерименти призведуть до великої витрати ресурсів, особливо якщо ви не використовуєте чіти.

  Як завантажити Hotstar Videos для ПК

Одне з рішень — відвідати алхіміків Skyrim, щоб обміняти рецепти, якщо вони є.

Таким чином ви знаєте, на що звернути увагу, і вбережете себе від непотрібного змішування.

Отже, я перерахував деякі інгредієнти (з ефектами):

BlisterwortDamage StaminaFrenzyRestore HealthFortify SmithingBlue DartwingResist ShockFortify PickpocketRestore HeathFearBlue Mountain FlowerRestore HealthFortify ConjurationFortify HealthDamage Magicka RegenButterfly WingRestore HealthFortify BarterLingering Damage StaminaDamage MagickaCharred Skeever HideRestore StaminaCure DiseaseResist PoisonRestore HealthDaedra HeartRestore HealthDamage Stamina RegenDamage MagickaFearEye of Sabre CatRestore StaminaRavage HealthDamage MagickaRestore HealthImp StoolDamage HealthLingering Damage HealthParalysisRestore HealthRock Warbler EggRestore HealthFortify One-HandedDamage ВитривалістьСлабкість до магіїБолотний грибний стручок Протистояти ударамТривала шкода МагіяПаралічВідновити здоров’яПшеницяВідновити здоров’яЗміцнити здоров’яПошкодити відновлення витривалостіТривала шкода Магія

Ви бачите, що Restore Health є поширеним ефектом серед усіх. Тому змішування будь-яких двох або трьох призведе до зілля відновлення здоров’я.

Однак можуть бути й побічні ефекти.

Наприклад, зливання пшениці та болотного грибкового стручка разом дає вам тривалу магічну шкоду + відновлення здоров’я, завдяки загальним ефектам серед інгредієнтів.

  Як встановити Torrential на Elementary OS

У таких випадках це не зовсім вигідно.

Насправді, ви не можете використовувати це на собі (оскільки це отрута), і це можна використовувати тільки з вашою активною зброєю. Навіть у цьому випадку ви відновлюватимете здоров’я свого ворога на додаток до нанесення магічної шкоди.

Зрештою, краще взяти до відома перераховані вище ефекти, перш ніж намагатися стати алхіміком Skyrim.

Де знайти інгредієнти?

З кожним пов’язано більше одного місця. І найкращий спосіб знайти це, здійснивши пошук у Skyrim Fandom Wiki.

Я шукав яйце очеретянки, і вони дали мені багато місць для пошуку.

Крім того, ви можете обміняти деякі інгредієнти. Переважно в кожній локації Skyrim є хтось, хто їх продає. Звичайні предмети, як-от пухирчатка, пшениця, кал беса тощо, можна знайти за допомогою…

  • Оргнар з корчми «Сплячий велетень» у Рівервуді
  • Аркадія з Аркадійського котла у Вайтрані

По суті, вам слід увійти в кожну корчму чи торговця, куди б ви не пішли, запитати, що вони продають, і виконати пошук у вкладці «Інгредієнти».

Тим не менш, ви також можете безпосередньо обміняти зілля здоров’я з алхіміком.

  Як шукати когось у Tinder

Якщо ви не любите робити зілля для здоров’я, ви також можете шахраювати. У версії для ПК натисніть ~ під час гри та введіть player.additem 0003eaf2 X. Тут «X» — кількість потрібних зілля здоров’я.

Згорнути!

Отже, це був наш посібник із зілля здоров’я.

Але Skyrim може запропонувати набагато більше. Кожна скриня, місія або вбивство дають вам здобич, яку ви хочете зберігати десь у надійному місці.

А для цього вам потрібне щось (будинок), про що ми розповідали, як купити свій перший будинок у Skyrim.