Як створити зображення AI у Пошуку Google із текстовим описом

| | 0 Comments| 12:25 AM
Categories:

Спеціалізовані генератори зображень штучного інтелекту, такі як DALL-E та Midjourney, популяризували ідею створення зображень із текстових описів. З тих пір з’явилося кілька інших інструментів і платформ, які пропонують різні способи створення зображень за допомогою штучного інтелекту.

Але що, якби ви могли генерувати зображення ШІ безпосередньо в Пошуку Google? Це саме те, з чим Google експериментує за допомогою функції Search Generative Experience (SGE) на основі штучного інтелекту.

Google запустив свою функцію SGE у серпні 2023 року, надаючи користувачам відповіді на їхні запити прямо на сторінці пошуку. Тепер Google розширив свої можливості SGE, включивши генерацію зображень AI.

Оновлення дозволяє користувачам створювати зображення за допомогою генеративного ШІ, вводячи текстовий опис у Пошук Google. Ви описуєте свою ідею, і SGE надасть до чотирьох згенерованих зображень у результатах пошуку. Потім ви можете торкнутися будь-якого з цих зображень і відредагувати опис далі, щоб додати більше деталей і уточнити своє бачення.

  Disney Plus не завантажується? Ось як виправити проблеми з буферизацією Disney Plus

Щоб використовувати Google Search Generative Experience, вам потрібно спочатку ввімкнути цю функцію. Ви можете зробити це на Сторінка Google Search Labs. Наразі SGE доступний лише для жителів США старше 18 років.

Увімкнувшись, ви можете почати створювати зображення за допомогою SGE, виконавши такі дії:

1. Перейдіть на Google.com і введіть опис того, що ви хочете побачити, у вікні пошуку. Наприклад, «намалюй літаючу машину».

2. Натисніть Enter або натисніть значок пошуку. У результатах ви побачите до чотирьох згенерованих зображень.

3. Клацніть будь-яке зображення, щоб переглянути розгорнуту версію вашого запиту. Ви також можете редагувати запит, натиснувши кнопку «Редагувати» в розширеному перегляді зображення. Тут ви можете змінити або додати більше деталей до свого запиту.

  Як створити блокчейн за допомогою Python?

4. Коли ви задоволені своїм зображенням, ви можете завантажити його, натиснувши «Експорт» > «Завантажити». Ви також можете експортувати його на свій Google Диск, натиснувши Експорт > Google Диск.

Кілька порад щодо використання Google SGE для створення зображень AI

Щоб отримати максимальну віддачу від цієї функції, ось кілька порад, про які варто пам’ятати.

  • Структуруйте свій запит як підказку. Google все ще функціонує як пошукова система та показує результати в Інтернеті за вашим запитом. Структуруйте свій запит як підказку, починаючи з таких дієслів, як «створити», «намалювати», «зробити», «генерувати» тощо, щоб активувати генератор зображень AI від Google.
  • Розважайтеся та будьте креативними. SGE — це не лише корисний інструмент, але й цікавий спосіб дослідити свою уяву та творчий потенціал. Ви можете спробувати створити смішні, сюрреалістичні або неможливі в реальному житті зображення. Потрібне натхнення? Наша стаття про підказки мистецтва штучного інтелекту може допомогти.
  • Будьте поважні. SGE — це цікавий і корисний інструмент, але він не призначений для створення шкідливого чи образливого вмісту. Якщо ваш запит є потенційно шкідливим, SGE відмовить у створенні будь-яких зображень і попросить вас спробувати щось інше.
  Як скасувати підписку на дайджест Quora

Створюйте ШІ-зображення швидко та легко

SGE від Google чудово підходить для тих, хто потребує або хоче створювати зображення швидко та легко. Незалежно від того, чи потрібне вам зображення для роботи, навчання чи особистого використання, чи ви просто хочете розважитися та виразити себе, ця функція допоможе вам швидко й легко перетворити свої слова на зображення.