Як створити зображення в Google Slides за допомогою Duet AI

| | 0 Comments| 7:56 PM
Categories:

Duet AI робить створення зображень у Google Slides легким.

Швидкі посилання

Ключові висновки

 • Ви можете використовувати Duet AI для створення власних зображень у Google Slides за допомогою текстових підказок.
 • Вказуйте конкретні деталі та стратегічно використовуйте прикметники, щоб отримати бажане зображення від Duet AI.
 • Краще обмежити підказки природними сценами, об’єктами, тваринами та абстрактними зображеннями, оскільки Duet AI бореться із зображеннями, орієнтованими на людей.

Картина, кажуть, варта тисячі слів. І саме цього Duet AI намагається допомогти вам досягти за допомогою ваших презентацій Google Slides. Це може допомогти вам створити зображення, які не просто прикрашають ваші слайди, але підсилюють ваше повідомлення та залучають вашу аудиторію.

Як створити зображення ШІ в Google Slides

Перш ніж використовувати Duet AI для створення зображень у Google Slides, ви повинні переконатися, що ви ввійшли у свій обліковий запис Google і маєте доступ до Google Workspace Labs (про які ми раніше розповідали в нашому посібнику про те, як використовувати Google Duet AI у Google Sheets). . Після цього ви можете створювати зображення на основі штучного інтелекту безпосередньо у своїх презентаціях Google Slides.

  Створіть свій перший додаток Jamstack за допомогою Hugo та Netlify

Можливості створення зображень Duet AI доступні лише через веб-версію Google Slides для настільних комп’ютерів на момент написання статті, але не в мобільному додатку.

 • Відкрийте презентацію Slides і натисніть «Вставити» > «Зображення» > «Створити зображення за допомогою Duet AI».
 • Крім того, ви можете просто клацнути значок «Створити зображення за допомогою Duet AI» у крайньому правому куті панелі інструментів. Цей значок нагадує квадрат із двома трикутними вершинами всередині нього та зіркою у верхньому правому куті.
 • Відкриється бічна панель, де ви можете ввести текстові підказки для опису зображення, яке ви хочете створити. Ви також періодично з’являтимете приклади з ідеями для зображень, які ви можете описати.
 • У цьому випадку ми вважали щось авантюрним і нестандартним і ввели опис — «Астронавт, який їде верхи на Марсі».
 • Після цього ви можете вибрати стиль мистецтва зі спадного меню, як-от фотографія, фон, вектор, ескіз, акварель або кіберпанк.
  • Якщо ви залишите його на No Style, Duet AI автоматично вибере те, що вважає найкращим. Однак вибір стилю допомагає спрямувати створення зображення Duet AI у певному естетичному напрямку. Якщо ви не впевнені, який стиль вам потрібен, виберіть «Мені пощастить» і дозвольте ШІ вибрати один випадковим чином.
    Вирішіть помилку Visual Studio C++

 • Потім натисніть синю кнопку «Створити».
 • На основі цієї підказки Duet AI займе кілька секунд, щоб створити від одного до чотирьох зразків зображень. Натисніть будь-яке зображення, щоб додати його безпосередньо до поточного слайда.
 • Якщо вам не подобається жодне з початкових зображень, натисніть Переглянути більше, щоб створити додаткові параметри.
 • Тепер у вас має бути створене ШІ зображення, яке підходить для вашої презентації. Просто зауважте, що це допомагає надавати ефективні підказки для найкращих результатів.

  Поради щодо ефективного розміщення зображень у Google Презентаціях

  У той час як ми розглянули, як створити кращий штучний інтелект, ми запропонуємо кілька практичних порад, які допоможуть вам отримати максимальну віддачу від використання підказок зображень у Google Slides:

 • Вказуйте деталі, а не абстракції: надаючи підказки, думайте конкретно. Наприклад, замість «гарна квітка» можна сказати «червона троянда з крапельками води на пелюстках». Чим більше сенсорних деталей ви включите — пам’ятки, текстури, кольори, форми тощо, — тим вищі ваші шанси отримати те зображення, яке ви маєте на увазі.
 • Обмеження людей у ​​підказках: на момент написання Duet AI важко створювати зображення, орієнтовані на людей, про що свідчить помилка: «Ми все ще вчимося і не можемо з цим допомогти. Спробуйте щось інше». Отже, дотримуйтесь сцен природи, предметів, тварин і абстрактних зображень.
 • Тестуйте варіанти підказок: систематично змінюйте підказки, змінюючи прикметники, міняючи місцями іменники, регулюючи тон тощо. Наприклад, введіть підказку за допомогою «яскраво-жовтої ромашки», а потім спробуйте «яскраво-жовтої ромашки гербери», щоб побачити, що вам найкраще підходить. Ви також можете документувати підказки, які дають високоякісні зображення для повторного використання.
 •   Велика битва за перевагу в графічному дизайні

  Duet AI робить створення зображень у Google Slides легким. Ви можете створювати унікальні ілюстрації лише за допомогою текстової підказки, щоб покращити свої презентації. Не соромтеся проявити творчість і експериментувати з описами.

  Якщо вам потрібне натхнення, перегляньте нашу статтю про підказкові ідеї штучного інтелекту, які варто спробувати. Завдяки інтеграції Duet AI у Google Slides ваші слайди виділятимуться як ніколи раніше.