Як створити, знайти та стежити за каналом

| | 0 Comments| 4:35 AM
Categories:

Цікаво, що таке нова функція WhatsApp Channel? Давайте його розшифруємо.

WhatsApp став відомим у всьому світі, доступний на всіх платформах, від KaiOS, MacOS, Windows до Android та iOS. З моменту створення в 2009 році його обирали мільйони людей.

Це стало настільки синонімом обміну повідомленнями, що люди тепер часто просто кажуть: «Я надішлю тобі WhatsApp», коли хочуть надіслати повідомлення чи файл.

З огляду на 2,7 мільярда активних користувачів, успіх WhatsApp незаперечний. Велика частина заслуги належить їх незмінно хорошому сервісу та доповненню функціями. Їх останнє оновлення включає нову круту функцію під назвою «Канал WhatsApp», тож ми обговоримо це в цій публікації, щоб дізнатися, про що йдеться.

Цікаво? Тоді давайте зануримося прямо в це!

Що таке канали WhatsApp?

Якщо припустити, що у вас остання версія WhatsApp, ви б помітили відсутню вкладку «Статус». Це тому, що тепер вкладка читає «Оновлення», і вона інтегрувала в себе наш улюблений статус і нові канали. Ви можете знайти статус на вкладці Оновлення; це має бути перша вкладка зверху.

Функція каналів у WhatsApp – це служба трансляції, яка дозволяє користувачам стежити за вибраним каналом, який може належати до будь-якої теми чи творця вмісту, який їх цікавить.

Це приватний спосіб для користувача відстежувати всі оновлення від людей і тем, які його цікавлять, а для адміністраторів цих каналів надавати своїм підписникам оновлення у формі фотографій, повідомлень, відео чи опитувань.

Еволюція програм для обміну повідомленнями

Це нещодавнє оновлення WhatsApp є ще одним кроком у його еволюції. Індустрія додатків для обміну повідомленнями відзначила значне зростання за останні роки.

Усі програми обміну повідомленнями виконують одне й те саме завдання: доставляють і отримують повідомлення. Отже, на такому ринку необхідно виділятися та пропонувати своїм користувачам функції, які вони бажають і які законно використовують, і WhatsApp зробив свій крок із каналами.

  13 найкращих програм для ідентифікації помилок, щоб досліджувати світ комах

Ось що представив WhatsApp за ці роки:

  • У 2013 році представив голосові повідомлення
  • Додана можливість телефонувати користувачам у 2015 році
  • У 2016 році додаток було представлено для Windows і Mac

Крім того, є такі функції, як можливість редагування та видалення повідомлень, наскрізне шифрування, легка передача, резервне копіювання та відновлення тощо. Це показує, що WhatsApp постійно розвивається, намагаючись бути Чадом у світі обміну повідомленнями.

Функції та переваги каналів WhatsApp

Джерело: МЕТА

Функцій і переваг каналів WhatsApp досить багато, але ось лише деякі з них:

#1. Усі оновлення в одному місці

Завдяки функції каналів вам не доведеться переходити між програмами, щоб отримати останні оновлення на будь-яку тему, про яку ви хочете знати.

Замість того, щоб переходити від однієї програми до іншої, ви можете залишатися на WhatsApp, спілкуватися зі своїми друзями та, одним рухом, перевіряти, чи ваші улюблені канали надіслали нові повідомлення, завантажили фотографії чи відео чи провели активні опитування. акуратно! Я люблю😍зручність.

#2. Збереження історії

WhatsApp вирішив дотримуватися тієї ж філософії у своїй функції каналів, що й у своїй системі обміну повідомленнями. Замість того, щоб такі дані, як історія вашого каналу, залишалися назавжди, їх буде видалено із сервера WhatsApp протягом 30 днів. Вони пообіцяли скоротити термін зберігання даних з майбутніми оновленнями.

Оскільки все більше і більше людей добре обізнані та обережні з використанням даних, приємно бачити, що WhatsApp робить цей крок.

Читайте також: Поширені шахрайства WhatsApp і як до них бути готовими

#3. Чудова платформа для користувачів і компаній

Маючи понад 2 мільярди активних користувачів, WhatsApp є величезною платформою, на якій будь-який бізнес хотів би створити міцну опору.

Канали надають адміністраторам (власникам/творцям каналу) надзвичайно простий і ефективний спосіб інформувати своїх підписників про останні новини про них чи їхню організацію. Встановлення зв’язку з вашою цільовою аудиторією та підтримання зв’язку є необхідними, якщо будь-який творець вмісту, бізнес чи організація сподівається досягти успіху.

  Як увімкнути або вимкнути функцію Always on Display на iPhone 14 Pro

Хоча канал може надсилати свої останні оновлення у вигляді повідомлення, фотографії чи відео, користувачі не зможуть відповісти, оскільки їм надано лише можливість реагувати. Це як побачити публікацію в Instagram або Facebook і мати можливість лише відреагувати на неї, а не коментувати. Ми можемо очікувати, що це зміниться в майбутньому.

#4. Безкоштовно

Наразі немає жодного цінника на створення каналу WhatsApp; це безкоштовно. Таким чином, користувачі та компанії можуть повною мірою скористатися перевагами цього методу масової трансляції повідомлень.

Ціни не повинні змінюватися для користувачів, але потенційно для компаній можуть бути зміни в майбутньому. Однак точно нічого сказати не можна. Наразі важливо те, що створення каналу WhatsApp безкоштовне!

Як створити канал WhatsApp

На даний момент можливість створити канал WhatsApp доступна не всім, але потроху розгортається для всіх користувачів. У найближчі тижні ви матимете можливість створити його.

Якщо ви один із тих, хто отримав можливість створити канал WhatsApp, виконайте наведені нижче дії.

Крок 1. Переконайтеся, що у вас остання версія WhatsApp.

Крок 2. Відкрийте програму WhatsApp і перейдіть на вкладку «Оновлення».

Крок 3. Прокрутіть униз, і ви побачите канали. Поруч з ним ви знайдете значок +. Торкніться його та виберіть Новий канал.

Крок 4. На екрані з’явиться підказка з важливою інформацією про канали та вказівки. Натисніть Продовжити.

Крок 5. Вас попросять додати опис (надавши вашим потенційним підписникам деяку інформацію про ваш канал) і піктограму (по суті зображення профілю вашого каналу). Ви також можете додати їх пізніше.

Крок 6. Нарешті натисніть «Створити канал», і все готово!

Процес однаковий для Android, iOS і WhatsApp Web. Якщо ви бізнесмен, вам знадобиться програма WhatsApp Business, щоб виконати наведені вище дії.

  Виправити код помилки 0xc1800103 0x90002

Як знайти канал WhatsApp і стежити за ним

WhatsApp зробив свій інтерфейс користувача дуже зручним, тому знайти канали зовсім не складно. Ось як це зробити:

Крок 1. Відкрийте вкладку «Оновлення» у своєму WhatsApp.

Крок 2. Прокрутіть униз, доки не побачите розділ «Знайти канали». Ви помітите, що тут перелічено кілька каналів.

Крок 3. Ви знайдете кнопку «Підписатися» на кожному каналі в списку. Торкнувшись його, ви почнете стежити за цим каналом, і він з’явиться у вашій стрічці каналів.

Ви також можете застосувати фільтри та шукати пропозиції каналів на основі популярності, активності, дати створення та регіону, що є чудовим варіантом, якщо ви не маєте на увазі певних каналів, якими б хотіли стежити.

Крім того, якщо ви маєте на увазі певний канал, який хочете знайти; ви можете натиснути «Знайти канали», а потім скористатися панеллю пошуку, щоб знайти його.

Ще один чудовий спосіб стежити за каналом – за посиланням. Інший користувач може поділитися посиланням на канал, який, на його думку, вам би сподобався. Посилання на канал міститиме кнопку «Переглянути канал» у нижній частині.

Торкнувшись цього, ви перейдете на домашню сторінку цього каналу, а звідти ви зможете підписатися на нього, якщо хочете, натиснувши кнопку «Підписатися» у верхньому правому куті.

Заключні думки

Хоча ви можете подумати, що канали WhatsApp непотрібна функція, вона може виявитися корисною, якщо ви хочете бути в курсі останніх подій навколо ваших улюблених творців або каналів новин. Він все ще досить новий, тому найближчим часом ми можемо побачити ще багато покращень.

Далі ознайомтеся з цими шлюзами WhatsApp Business API, щоб взаємодіяти з клієнтами в масштабі.