Як створити звіт про перевірку зброї

Зброя є надзвичайно емоційною проблемою в США. З одного боку, зброя є важливим інструментом і основним правом у відсіченні тиранії та гноблення. З іншого боку, зброя є причиною шкоди, національної ганьби та смерті в широких масштабах. Крім того, посередині є всі, хто може вважати, що ці думки є правдою. На жаль, здається, що на горизонті немає консенсусу між законодавцями щодо регулювання продажу та використання вогнепальної зброї.

Оскільки федеральні закони та закони штатів перебувають у безладі та часто суперечать один одному, може бути важко визначити, хто може, а хто не може володіти зброєю (або принаймні, яким типом зброї їм дозволено володіти за законом). Тим не менш, це гаряче питання в багатьох ситуаціях. Можливо, ви турбуєтеся про когось із ваших сусідів, хто переслідує вас, вашу родину чи друзів. Можливо, у вашому офісі чи школі є хтось, чия поведінка по відношенню до вас викликає занепокоєння.

Якою б не була причина, є простий спосіб знайти істину: перевірте їх. У цій статті ми розповімо вам все, що вам потрібно знати про те, як запустити перевірку зброї, а потім порекомендуємо найкращі сайти для перевірки фону.

Навіщо проводити перевірку інформації про зброю?

Перевірка даних є частиною національної системи ліцензування зброї в США. Кожного разу, коли хтось звертається за дозволом на володіння вогнепальною зброєю, ФБР перевірить їх, щоб переконатися, що вони підходять для отримання ліцензії на володіння вогнепальною зброєю. Ця перевірка охоплюватиме такі речі, як наявність у людини в анамнезі насильства, судимості чи проблем із психічним здоров’ям.

Хоча певна перевірка, безумовно, краще, ніж жодна, перевірка ФБР далеко не на 100% ефективна. Їхня система показує чіткі індикатори того, що людина може бути небезпечною, якщо їй вручити зброю. Але він не враховує величезну кількість показників, які можуть свідчити про те, що хтось без попереднього запису становить загрозу.

Найновішим прикладом цього є Ніколас Круз, 19-річний хлопець, який у лютому цього року вбив 17 дітей у середній школі Стоунмен Дуглас у Флориді. Круз пройшов перевірку ФБР і отримав дозвіл володіти напівавтоматичною гвинтівкою в стилі AR-15, з якої він стріляв. І це незважаючи на численні публікації в Інтернеті та особливості поведінки, які свідчили про потенційну загрозу.

Важко будь-кому знати, що Круз мав ліцензію на володіння такою зброєю, і багато американців можуть мати занепокоєння щодо інших людей у ​​їхніх спільнотах. Але не тільки ФБР може проводити перевірку. Сайти перевірки справжньої інформації дозволяють будь-кому запустити перевірку інформації про когось, кого він хвилює. Це може бути важливим інструментом для пошуку цілого ряду інформації про потенційну загрозу.

Яку інформацію щодо зброї може розповісти перевірка справ?

Пошук понад 1 мільярд публічних записів

Проведіть комплексну перевірку на…

Існує ряд відомостей, які може виявити перевірка, які стосуються володіння зброєю, а також ризику, який може представляти хтось із зброєю. Звичайно, деякі речі, до яких може отримати доступ ФБР, недоступні широкому загалу, як-от медичні записи, але більшість відповідної інформації, яку вони розглядатимуть, є відкритою. Це означає, що ви можете запустити перевірку даних, пов’язану зі зброєю, щоб виявити такі дані, як:

Судові записи

Перевірка може виявити деталі судимості особи. Це означає, що якщо хтось мав попередню історію злочинів, пов’язаних із застосуванням зброї або будь-яких видів насильницьких злочинів, перевірка дасть вам інформацію. Багато провайдерів також розкривають судові документи. Це означає, що ви також можете побачити деталі злочинів, у яких когось звинувачують, навіть якщо вони в кінцевому підсумку не були засуджені.

Ліцензії на зброю

Перевірка фону також може дізнатися, які ліцензії має особа. Це включає ліцензії на зброю. Тому можна використовувати перевірку, щоб дізнатися, чи має хтось ліцензію на володіння зброєю, а також дізнатися, якою зброєю йому дозволено володіти. Також мають бути доступні будь-які додаткові примітки, пов’язані з ліцензією, наприклад, додаткове навчання або порушення умов ліцензії.

Військові записи

Під час перевірки буде виявлено повне досьє кожного, хто служив у збройних силах. В результаті можна з’ясувати, чи навчена людина професійно користуватися вогнепальною зброєю, а також мати досвід використання нею в бою. Інші військові фактори, які цікавлять, можуть включати причини, чому хтось залишив збройні сили, а також те, чи страждав він посттравматичним стресовим розладом чи будь-якими іншими ефектами в результаті дійсної служби.

Персональна інформація

Мотивація багатьох з найгірших злочинів, пов’язаних із зброєю в США, є особистими, тому розуміння чиєїсь особистої ситуації може бути корисним, щоб допомогти визначити, який ризик вони можуть становити. Перевірка справ не може розповісти вам усього, але вона може виявити такі речі, як, наприклад, чи пережив хтось нещодавно розлучення чи втрату, що може спровокувати неправильну поведінку.

Фінансова інформація

Грошові занепокоєння також можуть бути фактором деяких злочинів з використанням зброї. Перевірка може дізнатися, чи виникли у когось фінансові проблеми, втратив бізнес чи майно, чи був визнаний банкрутом та багато іншого.

Дані в Інтернеті та соціальних мережах

Ця інформація може мати вирішальне значення для розуміння психічного самопочуття та поведінки суб’єкта. Одна річ, на що ФБР не звертає уваги, а у випадку Ніколаса Круза це виявилося дорогим. Перевірка може виявити, де людина має облікові записи в соціальних мережах, і розповісти вам, до яких груп вона входить, які її інтереси та типи коментарів, які вона дає в Інтернеті. Ця інформація може бути неоціненною, коли намагаються визначити, чи становить хтось потенційну загрозу чи ні.

Яка компанія проводить перевірку інформації про зброю?

Звісно, ​​немає браку вибору; ринок перевірки справ переповнений усіма типами компаній. Кожен з них стверджуватиме, що він найкращий, але реальність така, що існує велика різниця між рівнями послуг, які вони надають.

У такому важливому питанні, як це, важливо вибрати сайт, якому можна довіряти, щоб швидко та точно надавати інформацію. Поєднуючи власний досвід із відгуками користувачів, ми склали список важливих критеріїв, які ви можете використовувати для відокремлення пшениці від полови:

Ретельне дослідження – з такою чутливою темою, як насильство з використанням зброї, ви хочете переконатися, що маєте якомога повнішу картину предмета пошуку. Найкращі компанії пропонують широкі, глибокі дослідницькі послуги.
Точні звіти – так само важлива, як і глибина інформації – точність. Зрештою, ви дійсно хочете прийняти рішення на основі помилкового звіту? Перейдіть на сайт для перевірки справ, який має перевірений досвід.
Швидкі результати. Перевірка зброї часто є терміновою, тому багато користувачів шукають швидких результатів. Час відповіді на сайтах може відрізнятися, але найкращі сайти можуть надати вам основні результати за кілька хвилин, а також повністю докладні звіти не більше ніж за кілька днів.
Налаштування пошуку – те, що ви знаєте про свою тему, може бути небагато, але це не означає, що вам не потрібні результати. Найкращі сайти зазвичай можуть давати корисні результати навіть на основі мінімальної кількості початкової інформації.
Придатна інформаційна панель – інформаційна панель — це місце, де ви керуєте своїми пошуками та результатами, тому вона повинна бути простою у використанні та добре розробленою.
Мобільні додатки. З більшою кількістю людей, які підключаються до Інтернету переважно через свій мобільний пристрій, спеціальні програми для iOS та Android стають менш розкішшю, а більше необхідністю. Найкращі сайти підтримують програмне забезпечення для однієї або обох платформ.
Хороша підтримка клієнтів. Якщо у вас виникли проблеми під час пошуку або у вас виникли запитання щодо знайденої інформації, ви хочете знати, що там є надійна та доступна служба підтримки клієнтів, яка допоможе.

Використовуючи ці критерії, ми вибрали чотири найпопулярніші сайти для перевірки даних на ринку. Якщо ви шукаєте інформацію про історію використання зброї, насильства чи злочинів, кожна служба дає сильний шанс отримати цінне уявлення про предмет вашого пошуку.

1. Підтверджено

Коли ви шукаєте конфіденційну інформацію, вам буде важко знайти кращий сайт для перевірки даних, ніж BeenVerified. Незалежно від того, який із двох рівнів цін ви виберете, ви можете бути впевнені, знаючи, що ваш остаточний звіт про пошук є повним, стислим і точним. Базовий пошук охоплює дані про судимості, фінансові записи, присутність у соціальних мережах та велику кількість іншої особистої інформації. Якщо ви хочете перевірити чиєсь походження зі зброєю, вам потрібно перейти до преміум-сервісу. Це розширює ваш пошук безпосередньо на ліцензії та дозволи на зброю, а також виявляє будь-які борги та рішення суду. Фізичні записи можна навіть отримати за допомогою програми, надісланої BeenVerified до приміщення архіву.

Ваш пошук завершиться остаточним звітом, який розроблено (досить успішно) для того, щоб безперешкодно направляти око читача через безліч результатів. На додаток до цінних відомостей, цей документ дає спокійну перевірку вашої зброї. Зрештою, BeenVerified має перевірений досвід щодо відносної точності та повноти своїх висновків. Користувачам Android та iOS є чим порадіти, оскільки для обох платформ є спеціальні мобільні додатки на додаток до їхньої зручної онлайн-панелі. Нарешті, до служби підтримки клієнтів можна легко зв’язатися електронною поштою або телефоном у розширені години.

ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ: Вам потрібно провести перевірку зброї? Зареєструйтеся в BeenVerified, використовуючи наші спеціальні тарифи.

2. TruthFinder

Необхідність провести перевірку зброї часто виникає в серйозних ситуаціях, і TruthFinder має хороші можливості для швидкого отримання необхідних результатів. Хоча їхній преміальний сервіс дійсно відновлює записи, де детально описуються будь-які ліцензії на зброю, ця інформація говорить лише про те, що людина може носити зброю, а не про те, що вона може з нею робити. TruthFinder зменшує масштаб, щоб розглянути ширшу картину чиєїсь присутності в Інтернеті, копаючись по активності в соціальних мережах, що діяли багато років тому, а також у глибоких (неіндексованих) архівах. Зібравши їх разом з іншими біографічними деталями, ви отримаєте більш чітке уявлення про те, наскільки небезпечним може бути або ні не бути ваш предмет пошуку.

Звичайно, TruthFinder є ідеєю для будь-якої перевірки фону. Навіть їхні базові послуги пропонують перегляд судимостей, фінансових документів, контактних даних тощо. Усі користувачі отримують один і той самий зручний інтерфейс із спрощеною інформаційною панеллю в Інтернеті, а також програмою для Android для керування пошуками в дорозі. Якщо ви коли-небудь зіткнетеся з проблемою, служба підтримки клієнтів – це лише один безкоштовний дзвінок у будь-який час доби.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ: не залишайте результати перевірки вашої зброї на волю випадку, довіртеся TruthFinder – тепер доступний за ексклюзивною ціною!

3. Миттєвий CheckMate

Instant CheckMate – це ще один сайт, який пропонує спеціальну послугу перевірки зброї. Їхній комплексний дослідницький сервіс доступний у двох рівнях. За базовою швидкістю ви отримуватимете інформацію про такі речі, як судимість, документи про шлюб і розлучення, дані родичів, історію адрес та дані соціальних мереж. За такі речі, як ліцензії на зброю, фінансова історія та водійські документи, вам доведеться заплатити трохи більше за їх преміум-сервіс. У сукупності ці набори даних повинні створити переконливе зображення предмета пошуку.

Хоча CheckMate перебирає величезний масив даних, у підсумкових звітах завжди вдається передати найбільш актуальну інформацію у легкий для розуміння спосіб. Керувати своїми пошуками та їх результатами можна легко за допомогою їх елегантної онлайн-панелі (або їх програми для Android). Служба підтримки клієнтів чуйна та старанна, а також доступна 24/7. Якщо ви шукаєте швидкість, точність і глибину перевірки вашого зброї, Instant CheckMate — це надійний вибір.

ЗНИЖКА ДЛЯ ЧИТАЦІВ: Вам потрібно швидко дізнатися чиюсь історію зброї? Ознайомтеся з Instant CheckMate, доступним за меншою ціною з нашою ексклюзивною пропозицією для читачів.

4. Інтеліус

Останнє, але не останнє в нашому списку рекомендацій – Intelius. Перевірка чийогось досвіду володіння зброєю виходить за межі ліцензій на зброю, щоб розглянути цілу сукупність точок даних, включаючи судимість, реєстрацію сексуальних злочинців, фінансову історію, майнові записи та освіту. Intelius збере найбільш релевантні дані в єдиний вичерпний звіт і зробить його логічним і чітким, щоб ви могли миттєво інтерпретувати свої результати.

Маючи понад 50 мільйонів успішних перевірок, Intelius явно має своїх прихильників. Це також має сенс, оскільки клієнтський досвід, безсумнівно, отримав велику увагу та роздуми. Це видно в чіткому макеті їхньої онлайн-панелі, що дозволяє легко керувати вашими пошуками, а також двома офіційними додатками Intelius, доступними як для пристроїв Android, так і для iOS. Обслуговування клієнтів найкраще здійснювати за допомогою онлайн-інструменту для усунення несправностей, хоча доступна допомога електронною поштою або телефоном.

Чи можу я скористатися безкоштовними службами перевірки фону?

Прочитавши наші рекомендації, ви можете задатися питанням, чому ми вирішили виключити безкоштовні послуги перевірки даних. Це тому, що безкоштовні сайти в кращому випадку мають тенденцію витрачати ваш час, а в гіршому — ставить під загрозу безпеку. На одному кінці цього спектру ви можете отримати результати пошуку, які трохи кращі, ніж побіжний пошук у Google, при цьому весь процес вас засліплює реклама. Більше того, зазвичай практично не докладається зусиль, щоб забезпечити якість або точність результатів, зроблених безкоштовними сайтами. Незалежно від того, чи ви шукаєте втрачену сім’ю чи старих друзів, чи перевіряєте більш серйозну проблему, як-от історія людини зі зброєю, ви не хочете, щоб ви замислювалися, чи маєте ви правильну інформацію.

Сайти з безкоштовною перевіркою справ також можуть нести набагато більші ризики, ніж просто неточна інформація. Зростаюча популярність перевірки даних зробила галузь мішенню для хакерів. Недобросовісні особи або компанії часто пропонують безкоштовні послуги, щоб заманити клієнтів з наміром отримати ваші дані або навіть розмістити шкідливе програмне забезпечення на вашому пристрої, а не знайти потрібну інформацію.

З нашого досвіду, сайти з безкоштовною перевіркою справ зазвичай не варті того, щоб ризикувати. Використання найкращих сайтів із підпискою не коштує більше кількох доларів на місяць, а за рівень обслуговування та глибину інформації, які вони пропонують, це дійсно є чудовим співвідношенням ціни та якості.

Висновок

Проведення перевірки стану зброї може розкрити багато про предмет. Остаточний звіт про обшук дасть глибше уявлення про те, чи може ця особа володіти вогнепальною зброєю, і може навіть вказати, як вони поводилися з цим озброєнням. Звичайно, не всі послуги перевірки справжньої інформації створені однаково: деякі представляють неймовірне співвідношення ціни та якості, а інші становлять загрозу вашій безпеці.

Наші чотири найкращі рекомендовані веб-сайти пересвідчилися в тому, що вони допомагають своїм клієнтам знаходити потрібну інформацію. Завдяки підписці ви не лише отримуєте поглиблені дослідження, але й отримуєте спокій, знаючи, що результати максимально точні та актуальні.

Ви коли-небудь перевіряли когось на наявність зброї? Яку інформацію ви дізналися? Чи було щось, що вас особливо вразило? Ми завжди раді відгукам усіх наших читачів, тож чому б не поділитися своїми думками з нами, використовуючи поле для коментарів нижче?