Як створити другий обліковий запис Venmo

Онлайн-платежі полегшили оплату рахунків або грошей майже за все. Venmo не є винятком. Ця дивовижна платформа забезпечує безпечний і безпечний спосіб оплати в Інтернеті друзям і одноліткам. Багато продавців приймають його як платіжний шлюз. І уявіть, що ви маєте не один, а два облікові записи на такій платформі, що робить ваші транзакції шматком пирога. Вам цікаво, чи можете ви мати більше одного облікового запису Venmo? Не хвилюйтеся, ми тут, щоб допомогти вам з усіма вашими запитами щодо цього. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як налаштувати другий обліковий запис Venmo.

Як створити другий обліковий запис Venmo

Перш ніж перейти до кроків, які пояснюють, як ви можете створити два облікові записи Venmo, давайте спочатку пояснимо умову для користувачів, щоб це зробити.

Чи можу я створити більше одного облікового запису Venmo?

Так, ви, безумовно, можете створити більше одного облікового запису. Venmo — це справді чудова програма для проведення транзакцій. Отже, наявність двох рахунків є активом. Це навіть чудово підходить для користувачів, які мають спільні облікові записи зі своїми друзями чи членами родини. Однак, щоб створити та використовувати один або два облікові записи Venmo, ви повинні бути зі США. Ви можете відвідати сторінку реєстрації Venmo та налаштувати особистий або діловий обліковий запис відповідно до ваших потреб.

  Як створити журнали Microsoft Teams для усунення несправностей

Чи можете ви мати два облікові записи Venmo?

Так, ви можете мати більше двох облікових записів. Якщо ви ділитеся спільним обліковим записом зі своїм другом або членом сім’ї, ви можете користуватися привілеєм мати два облікові записи.

Чи можу я мати 2 облікові записи Venmo з однаковим номером телефону?

Ні, ви не можете мати два облікові записи з однаковим номером телефону. Для створення другого облікового запису потрібен окремий номер телефону.

Чи можете ви мати два рахунки Venmo з одним банківським рахунком?

Так, ви можете мати два облікові записи Venmo з одним банківським рахунком, оскільки два є встановленим лімітом. Ви не можете додати більше двох рахунків до одного банківського рахунку.

Як налаштувати другий обліковий запис Venmo?

Якщо ви все ще не налаштували другий обліковий запис, виконайте наведені нижче дії, щоб досягти цього:

Примітка: Venmo доступний виключно для користувачів із США.

  Як видалити водяний знак в Microsoft Word

1. Відкрийте програму Venmo на своєму мобільному пристрої Android або iOS.

2. Торкніться меню «Гамбургер» у верхньому правому куті екрана.

3. Торкніться опції Налаштування.

4. Натисніть Способи оплати.

5. Торкніться Додати банк або картку…

6. Торкніться опції Bank, щоб налаштувати обліковий запис Venmo.

7. Торкніться Миттєвий (рекомендовано).

Примітка. Ви також можете натиснути «Вручну». Цей варіант займе до 3 днів, щоб підтвердити та остаточно створити обліковий запис.

8. Тепер дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити створення облікового запису для використання.

Чи можу я мати 2 різних імена Venmo?

Так, це дозволяє вам мати два облікові записи, і, звичайно, ви можете встановити два різних назви для кожного облікового запису. Під час створення облікового запису можна вибрати два різних назви для обох облікових записів.

Чи можна вас обдурити за допомогою Venmo?

Так, шахрайства Venmo досить популярні. Шахраї налаштовують користувачів надавати дані свого Venmo та банківського рахунку та обманювати їх, роблячи покупки. Шахраї також можуть змусити користувачів платити за шахрайські товари в додатку.

Чи безпечно прив’язувати банківський рахунок до Venmo?

Так, пов’язування банківського рахунку з обліковим записом Venmo є безпечним. Він забезпечує багатофакторну систему аутентифікації для користувачів, щоб захистити свої пов’язані банківські рахунки. Усі дії для захисту даних вашого банківського рахунку зашифровані.

  Найкращі альтернативи приватному доступу до Інтернету (PIA) у 2020 році

Чому Venmo просить мій номер соціального страхування?

Venmo запитує номер соціального страхування в таких випадках:

  • Коли ви намагаєтеся здійснити великі операції.
  • Коли кілька трансакцій за тиждень перевищують позначку в 300 доларів на вашому рахунку.
  • Якщо ви створили груповий обліковий запис Venmo.

Чи повинен я надавати Venmo свій номер соціального страхування?

Так, можливо, вам доведеться надати свій номер соціального страхування Venmo для налаштування. Venmo може попросити користувачів надати свою ідентифікацію, включаючи особисту інформацію, як-от номер соціального страхування. Картка SSN – це загальний документ, що посвідчує особу, який надається кожному громадянину США та тим, хто там проживає.

***

Сподіваємося, що ви дізналися, як створити другий обліковий запис Venmo. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.