Як створити гіперпосилання Mailto в PowerPoint

| | 0 Comments| 7:30 PM
Categories:

Якщо ви плануєте поділитися своїм слайд-шоу зі своєю аудиторією після завершення презентації, ви можете розглянути можливість додати відповідні гіперпосилання mailto, щоб вони могли легко відповісти на будь-які запитання чи коментарі.

Створення гіперпосилань Mailto в PowerPoint

Найпростіший спосіб вставити гіперпосилання – ввести наявну адресу електронної пошти, а потім натиснути Enter. Це автоматично додасть посилання mailto для вас. Якщо навести курсор миші на посилання, з’явиться вікно повідомлення з інструкціями, як перейти за посиланням.

Однак є кілька інших способів впоратися з цим. Ви можете вставити посилання mailto безпосередньо в текст або об’єкти. Для цього виділіть текст або об’єкт і клацніть правою кнопкою миші. У меню, що з’явиться, виберіть «Посилання».

  Як виправити Adobe Photoshop CC, якщо він виходить з ладу або повільно

З’явиться вікно «Вставити гіперпосилання». У рядку «Адреса» введіть адресу електронної пошти. Зауважте, що Windows автоматично додасть «mailto:» перед адресою, тому вам не потрібно його включати. Після введення натисніть «ОК».

Вибраний текст або об’єкт тепер міститиме гіперпосилання на введену адресу електронної пошти. Утримуючи Ctrl, клацніть текст або об’єкт, щоб перейти за посиланням.

Якщо ви хочете перейти на новий рівень, ви можете створити кнопку з гіперпосиланням mailto. Перейдіть на вкладку «Вставка» та виберіть опцію «Фігури» в групі «Ілюстрації».

З’явиться спадне меню. Виберіть форму, яку ви хочете використовувати. У цьому прикладі ми виберемо овальну форму, знайдену в групі «Основні фігури».

  Ймовірно, ви неправильно проводите пальцем на своєму iPhone X. Ось як це зробити правильно

Натисніть і перетягніть, щоб намалювати фігуру.

У групі «Стилі фігур» на вкладці «Формат» фігури можна відформатувати фігуру на свій смак. Це включає заливку фігури, контур і спеціальні ефекти.

Далі двічі клацніть фігуру та введіть відповідний текст. Після завершення виділіть фігуру й клацніть правою кнопкою миші, а потім повторіть попередні кроки для вставки гіперпосилання в об’єкт.